Zwiastun Nr 2 (polski) Nędznicy(2019): Zwiastun nr 2 (polski)
Montfermeil, które pulsuje od napięć, gniewu i niepewności to miejsce, w którym nawet niewinny psikus może okazać początkiem rewolucji.

Pozostałe dla Les Misérables (2019)

komentarze 2

Dravic
Ten film to będzie paździerz. Wnioskuję po braku jakiejkolwiek substancji w tych zwiastunach. Zero czegokolwiek co zachęca do obejrzenia filmu na trzeźwo. Same wybuchy, cycki i nostalgiczne riffy muzyczne ze starych filmów które jeszcze były w miarę dobre lub bardzo dobre. Chcą was wziąć z zaskoczenia :)
Dravic
@Dravic Pragnę dopowiedzieć tutaj, że nie mam nic przeciwko cyckom i wybuchom a nostalgiczne riffy muzyczne są mile widziane, ale to wszystko musi być spojone w ładną formę. PS Filmweb dodajcie w końcu podstawowe funkcje komentowania na tą waszą pożalsięboże stronę albo nigdy nie wyłączę adbloka. A o moich pieniądzach zapomnijcie, frajerzy. Żadnych filmweb+ dopóki nie będzie opcji edycji komentarzy i/lub usuwania ich przynajmniej przez pierwsze 15-20 minut po zapostowaniu komentarza; tak żeby dało się poprawić literówki lub dopisać zdanie. Nie pozdrawiam redakcji bo jesteście lenie i nieroby.

programy Filmwebu