Film

Les Misérables

2019 1 godz. 42 min.
7,7 336
ocen społeczności
7,7 10 1 336
4 123
chce zobaczyć
{"rate":7.5,"count":4}
Montfermeil, które pulsuje od napięć, gniewu i niepewności to miejsce, w którym nawet niewinny psikus może okazać początkiem rewolucji.
Nędznicy
Zwiastun nr 1 (polski)
Nędznicy
Zwiastun nr 1 (angielski)
Nędznicy - Zwiastun Nr 1 (polski) Nędznicy - Zwiastun Nr 1 (polski)

Montfermeil, które pulsuje od napięć, gniewu i niepewności to miejsce, w którym nieustannie toczy się gra o lokalne wpływy. Niewinny psikus grupy dzieciaków, które dla żartu kradną małe lwiątko z miejscowego cyrku, może okazać się początkiem rewolucji.

dystrybucja
M2 Films
studio
Centre National de la Cinématographie (CNC) (współudział) / Lily Films / Rectangle Productions / Więcej...
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Czy można to gdzieś obejrzeć online?

  3
  • Premiera po Oscarach...

   xManilax

   Ten film zdobędzie nominację do Oscara za film międzynarodowy. Bardzo ubolewam, że premierę przewidziano tak długo po Oscarach, a nie miesiąc wcześniej lub tuż po ogłoszeniu nominacji Oscarowych. Parasite, Ból i blask, Atlantyk, Honeyland, Boże ciało czy Wysoka dziewczyna swoje premiery już ... więcej

   4
   • Kto ofiarą, a kto katem?

    Agatonik ocenił(a) film na

    Oglądałam wbita niemalże w fotel. W poczuciu przerażenia i bezsilności. To film bardzo autentyczny w sposobie, w jaki oddaje poczucie bezradności, strachu i atawistycznej wręcz potrzeby odwetu doświadczanej przez ludzi, którzy są ofiarami nieuzasadnionego nadużycia władzy. Ale jednocześnie cenię ... więcej

    1
    • Bardzo dobry

     Sedina ocenił(a) film na

     Obejrzałam dziś rano (kino w Paryżu), będę myśleć o tym filmie długo. Polecam film jak i mocnego drinka po seansie.

     3
     • Kiedy w Polsce?

      Pauleta

      Jakoś przed miesiącem widziałem w kinie zwiastun z dopiskiem wkrótce, ale do tej pory repertuar milczy, zarówno jak internet, a nie do końca pamiętam kto odpowiadał za dystrybucję. Ktoś coś wie?

     Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.