Zwiastun Nr 1 (polski) W ukryciu(2013): zwiastun nr 1 (polski)
Mieszkający z wrażliwą córką fotograf decyduje się ukrywać przed nazistami młodą Żydówkę.

komentarze 21

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Szafran28
"Zabiłam człowieka, ale to nie jest mój największy grzech". Świetne. Chyba obejrzę ten film :)
AniaB_filmweb
Film rewelacyjny! Nie należny do łatwych i przyjemnych ale warto!
socana
agagajda_85 i KandoStrzelisty film miał europejska premiere na WFF (Warszawskim Festiwalu Filmowym) tzn jakoś w pierwszej połowie października :)
jano_filmweb
to po prostu film nie dla każdego....wątki homoseksualne są i będą bo występują w zwykłym codziennym życiu...jeżeli ktoś nie jest w stanie tego oglądać niech nie ogląda i nie pisze, że w każdym filmie są wątki homoseksualne bo nie są..... co was tak bolą filmy o tej tematyce? zawsze możesz sięgnąć po inną tematykę...
dawid1010
Film zapowiada się dobrze. Świetna obsada.
tomekkisala
Ostatnimi czasy gdzie nie spojrzę - kino. telewizja - pojawia się wątek homoseksualny...nie wiem dlaczego próbuje nam się wmówić, że to jest normalne, fajne i modne...rozumiem fakt, że homoseksualistów w naszym społeczeństwie jest bardzo dużo i również chcą w miarę normalnie żyć, ale nie rozumiem, dlaczego wszędzie muszę (bądź nie muszę - ktoś mi powie nie oglądaj) to oglądać? Temat jest trudny - bardzo trudny! i widzę, że jest coraz gorzej...świat, w którym żyjemy zmienia się - a może to nie świat - to ludzie się zmieniają...nie wiem - ale powiem Wam, że coraz gorzej mi się w tym świecie żyje.
WielkiVolare
do tepee moze i żyli ale nie wyskakiwali mi z spływu wody w wannie a jacyś pro postępowi agitatorzy nie grozili mi palcem powtarzajac masz LUBIC i Akceptować pederaste lezbijke bo jak nie bedziesz lubił to wogole jesteś ciemnogród i popełniasz myślozbrodnie jak myślisz inaczej i nie nalezysz do elity nas oswieconych i tych lepszych co woiedza wiecej i żyja lepiej a moze ja po prostu nie chce
tepee
do Joseph88 CYTAT: "Ja nie mogę ale potwarz dla ludzi tamtych czasów , młode pokolenia Polaków powinny zlinczować tego reżysera i publicznie go spalić ...na placu w Warszawie żeby zmyć taki haniebny blamaż rzucony na ich dziadków.... naprawdę niema kurna innych tematów ..tylko wciąż homoseksualizm...?" Wybacz, że może rujnuję Twoje wyobrażenia, ale homoseksualizm to nie jest wymysł ostatnich kilku miesięcy ani lat - geje i lesbijki żyli również w czasie II wojny światowej w Polsce - tak, tak, czy się nam to podoba, czy nie ;-)
petronela_89
@AutorAutor, zobaczysz. Nie byłam osamotniona w moich odczuciach po seansie :)
lew890
Ciekawe czy będzie podobny jazgot jak przy "Płynących wieżowcach"...
AutorAutor
Jakoś ci nie wierzę. Zapowiada się super.
petronela_89
Nie idźcie na to do kina. Szkoda pieniędzy i czasu. Już dawno tak się nie wynudziłam na filmie. Poziom serialowego gniota, plastikowa gra aktorka, słaby scenariusz. Wszystkie potencjalnie interesujące wnioski poprowadzone tak niewiarygodnie, że człowiek ma ochotę zawyć na pół sali "DLACZEGO?". Dramat. Wybiegałam z kina dzikim pędem.
xziemniakx
Na pewno będzie ciekawszy od filmu ,,Życie Adeli''.
Joseph88
Ja nie mogę ale potwarz dla ludzi tamtych czasów , młode pokolenia Polaków powinny zlinczować tego reżysera i publicznie go spalić ...na placu w Warszawie żeby zmyć taki haniebny blamaż rzucony na ich dziadków.... naprawdę niema kurna innych tematów ..tylko wciąż homoseksualizm...?

programy Filmwebu