"W ukryciu", "Skubani" i "Wilk z Wall Street" przedpremierowo na święta

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22W+ukryciu%22%2C+%22Skubani%22+i+%22Wilk+z+Wall+Street%22+przedpremierowo+na+%C5%9Bwi%C4%99ta-101404
W sieciach Multikino, Cinema City i Helios już od 1. dnia świąt w całej Polsce można będzie obejrzeć przedpremierowo "W ukryciu" (w regularnej dystrybucji kinowej od 26 grudnia), "Skubanych" (w regularnej dystrybucji kinowej od 10 stycznia) i "Wilka z Wall Street" (w regularnej dystrybucji kinowej od 3 stycznia)."W ukryciu" (premiera: 26 grudnia)
Reżyseria: Jan Kidawa Błoński 
Dwie piękne kobiety postawione przez los w sytuacji ekstremalnej odkrywają świat nieznanych im uczuć i namiętności. Jest rok 1944. Ojciec głównej bohaterki Janki (Magdalena Boczarska) ukrywa w domu córkę przyjaciół - ekscentryczną i piękną Ester (Julia Pogrebińska). Z upływem czasu Janka coraz bardziej zaczyna interesować się niechcianym gościem. Między kobietami  wytwarza się silna zmysłowa więź. Skazane przez los na samotność, spragnione miłości wpadają w sidła nieokiełznanych emocji. To opowieść o tym, do czego  bylibyśmy gotowi w imię miłości, która potrafi stać się obsesją, a nawet skłonić do zbrodni. Janka z kruchej i strachliwej istoty na oczach widza przeistacza się w silną kobietę, walczącą o najgłębsze uczucie. "Skubani" (premiera: 10 stycznia)
Dubbing: Piotr Fronczewski, Cezary Pazura
Przezabawna animowana komedia o ptakach, które zamierzają zmienić bieg historii i sprawić, że indyki na zawsze znikną z ludzkiego jadłospisu. Ich motto to: "indyka nikt nie tyka". Olo i Franek pochodzą z zupełnie odmiennych indyczych środowisk – jeden jest indykiem z wyższych sfer, a drugi ze zwykłego kurnika. Będą musieli jednak przezwyciężyć dzielące ich różnice i połączyć siły, bo historia stawia przed nimi wielkie wyzwanie. Muszą cofnąć się w czasie i tak namieszać w dziejach drobiu, aby indyk odtąd jawił się nie jako największy przysmak, ale najlepszy przyjaciel człowieka. "Wilk z Wall Street" (premiera: 3 stycznia)
 Reżyseria: Martin Scorsese  
Jordan Belfort (Leonardo DiCaprio) był złotym dzieckiem świata amerykańskich finansów. Szybki i oszałamiający sukces przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności. Pokusy czaiły się wszędzie, a Belfort lubił im ulegać i robił to w wielkim stylu. Najpiękniejsze kobiety. Najdroższe jachty. Najbardziej wyszukane narkotyki. Szalona impreza bez cienia poczucia odpowiedzialności. A w ślad za tym nieuniknione błędy i pragnienie jeszcze większego bogactwa. Korupcja, naginanie prawa i malwersacje podatkowe – w tym także Belfort okazał się mistrzem. Zrealizowana z rozmachem i poczuciem humoru, urzekająca blichtrem, a jednak gorzka opowieść o człowieku, który zawsze chciał więcej, a dostał to na co zasłużył.