Godzilla

(2014)
Zwiastun Nr 2 (polski) Godzilla(2014): zwiastun nr 2 (polski)
Najsłynniejszy potwór w historii mierzy się z wrogimi stworami, które, wzmocnione przez arogancję i nieświadomość naukowców, zagrażają ludzkości.

komentarze 71

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
lotto14
A Transformersy na to NIEMOŻLIWE! i dinozaury Spilberga uciekły niczym jaszczurki zwinki. Lecz Indiana Jones i Etan Hawk stwierdzili-"damy radę" i ubili poczwarę strzelając pestkami z Frugo. Na koniec Makłowicz wypchał gada farszem i ludzie zjedli. Tak narodzili się X-meni ,Herosi, Teletubisie. Indiana Jones i Etan Hawk dumni ze zwycięstwa ,trzymając się za ręce udali się w kierunku zachodzącego słońca. Czytała Krystyna Czubówna Ale ...zapowiada się ciekawie ;)
3
tibek96
Nie rozumiem dlaczego jest pokazana statua wolności w zwiastunie skoro to się nie działo w Nowym Jorku a w Las Vegas też nie była pokazana ...
2
2
ziemiak11
10 sekunda "Nie oszukuje pan nikogo" przecierz to zdanie jest bez sensu. Powinno być "nie oszuka pan nikogo"
1
wpuch
Statua wolnosci zapewne z Las Vegas :)
vakkerorchid
Zwiastun zachęcił mnie bardzo do obejrzenia tego filmu i nie żałuję!
Hikaru_Oyama, Godzilla to samiec, zaś filmów nie było 16, a prawie 30. Także swoje rady o tym aby wpierw się z tematem zapoznać a dopiero później wypowiadać polecam zastosować do siebie... ;)
alicjanoo_O
Byłam ostatnio i moje uczucia co do tego filmu są mieszane. Zaczął się dość interesująco, lecz z biegiem akcji utwierdziłam się w przekonaniu , że film powinien nosić nazwę GNOLE , a nie Godzilla. Jej widzieliśmy w filmie całe nic , pod sam koniec . A widoku tych ważek czy czymkolwiek były te gnole miałam dość . Myślałam , że film bardziej mnie zachwyci , tym czasem jestem lekko rozczarowana, nie mniej więcej warto iść zobaczyć chociażby samą Godzillę.
kokss
nie wiem ale nie kojarzę tej statuy w filmie?
1
qwerty_all
@kokss nie ma jej w filmie też się zdziwiłem manipulacja z strony producentów. Taki wabik żeby przyciągnąć do kina
Rakoth_2
Na zwiastun do kina warto iść, na film nie. SMUTNE
AbdulAzimRaed
To nie była statua wolności z Nowego Jorku tylko replika z Las Vegas tak jak wieża Eiffla itp.
NeuroRoberto
Statua wolności na trailerze, akcja filmu toczy się na lewym wybrzeżu EPIC FAIL......
emillo97
"Film z 98 roku byl wspanialy, mial swietny klimat, przynajmniej tak to odbieralem ogladajac go jako dziecko(mialem 13-15 lat),mimo tego ma strasznie niska ocene. W takim razie nowa Godzilla z obecna ocena w porownaniu do tej starej musi byc arcydzielem ( w co wątpie)" - Żartujesz?!! Film Emericha to totalne gówno.
baldman83pl
robson2k5_2, Stary, ta Godzilla wciąga nosem tą z '98.
petrrr
Walt! gotujesz coś czasami jeszcze?
LunaLaula
Z tego co pamiętam to jajo z 'synem' Godzilli było znalezione na jakiejś wyspie jako pozostałość z czasów dinozaurów. Nikt, ani nic nie zapłodniło Godzilli w trakcie trwania wszystkich serii.
Hikaru_Oyama
Matko jak czytam komentarzy niektóre... ech. O ile dobrze pamiętam z filmów (jest ich z 16 albo i więcej może!) Gojirra była kobietą - przecież złożyła jajo i miała małego! Co prawda nie jest do końca wiadomo kto JĄ zapłodnił, i czy przypadkiem to nie jest wina mutacji po-radioaktywnej..chyba że umknęło mi to - film oglądałam jeszcze w podstawówce. W każdym razie wiele razy było wspominane że ona jest kobietą - trzeba po prostu zapoznać się z oryginalna seria filmów a nie remake'm, zresztą tam też były jaja... więc nie wiem skąd wziął wam sie "on" :P Swoja drogą czekam na premierę. Może tym razem nie dadzą dupy jak w 98.
WSZF030
Kiedyś byłem wielkim fanem serii filmów o tym stworzeniu. Z czasem bardzo mi przeszło. Teraz zajmuję się nagrywaniem i pisaniem filmów. Kiedy usłyszałem, że nowy film, który być może w 2014 roku stanie się przebojem filmów Science-Fiction wkroczy do kin już 16 maja, postanowiłem udać się do kina, obejrzeć, a następnie napisać recenzję tego filmu i zamieścić na FilmWeb'ie. Mam nadzieję, że film udał się reżyserowi.
samiu
Ciekawe czy będą jakieś nagrody.
paul_van_dyk_87
stalowoki to film science ficition helloooo koleś..
andri82
stalowski - tobie to by się M JAK MIŁOŚĆ w wersji kinowej przydało - tak że czekaj dalej POWODZENIA!!!
cyklonos
wygląda @zajebiście :) ide do kina :)
Xardas96
Nie przepadam za godzillą, ale wygląda ciekawie
trailer ok oby tylko film tesz był na poziomie
szpaQ83_2
Stary dobry Godzilla a w zasadzie Gojira powraca :D. Z tego co zauważyłem w trailerze to tam chyba pojawi się też jakiś drugi potwór. Są dwa takie kadry, jeden z świecącymi hmm "stalaktytami" i drugi z czymś przypominającym "szpon"
Lukininho
Zapowiada się fajna propozycja na 2014 rok ;)
newtong
Nie mogę się doczekać tego ryku!

programy Filmwebu