"Godzilla" - oglądaj teraz, gdzie chcesz i ile razy chcesz dzięki Digital HD

https://www.filmweb.pl/news/%22Godzilla%22+-+ogl%C4%85daj+teraz%2C+gdzie+chcesz+i+ile+razy+chcesz+dzi%C4%99ki+Digital+HD-107244
Jesteście fanami Króla Potworów? Teraz możecie film o nim oglądać kiedy chcecie i ile razy chcecie. A wszystko to dzięki Warner Bros. Home Entertaiment. Od 11 września widowisko Garetha Edwardsa dostępne jest jako Digital HD.


"Godzilla" możecie oglądać w streamie lub też ściągnąć całkowicie legalnie m. in. z iTunes i Google Play. Obraz trafi równie do usług Video On Demand.

Widowisko Edwardsa to zapierająca dech w piersiach reaktywacja historii kultowej Godzilli - postaci zrodzonej w wytwórni Toho. Tworzony z rozmachem film przygodowy, który pokazuje walkę najsławniejszego na świecie potwora przeciwko złym stworzeniom, które czerpią siłę z arogancji ludzkości wobec nauki i zagrażają światu.


Natomiast już od 18 września jako Digital HD dostępne będzie widowisko SF z Tomem Cruise'em w roli głównej "Na skraju jutra".

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami (Mimics), przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas, kiedy armie całego świata połączyły swoje siły, by stanąć do decydującej walki na śmierć i życie przeciwko napastnikom z kosmosu. Podpułkownik Bill Cage (Cruise), żołnierz, który jeszcze nigdy nie znalazł się w ogniu walki, zostaje bezceremonialnie zdegradowany i rzucony – bez odpowiedniego szkolenia i sprzętu – w sam środek, jak się później okazuje, czegoś więcej niż tylko misji samobójczej. Cage ginie podczas swojej pierwszej misji, zabijając jednego z obcych samców Alfa. Jednak, dziwnym zbiegiem okoliczności, budzi się do życia rankiem w dniu swojej śmierci i jest zmuszony walczyć i umierać... bez końca.
Informacja sponsorowana
Udostępnij: