Zwiastun Nr 2 (polski) Ocean's 8(2018): zwiastun nr 2 (polski)
Debbie Ocean wraz z ekipą organizuje skok stulecia na biżuterię podczas dorocznej gali w nowojorskim muzeum sztuki.

komentarze 27

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
niewiem_6
''Ryzykowny skokiem'' to była zmiana wyglądu profili.
23
Kalimdor
Super, że nie mogę tego filmu dodać do "interesują mnie". Dzięki filmwebie! You Rock!
17
Kalimdor
@Kalimdor Za każdym razem wyrzuca mnie na główną xD Edycję komentarzy byście może dodali zamiast zmieniać coś, co nie przeszkadza..
8
5
Burnham1
Przepraszam, ale mój profil wygląda teraz jak jakiś facebook. Czy jest szansa na powrót do poprzedniego stanu? Bo wolę poprzedni stan niż to coś à la facebook. Poza tym sam sobie ustawiałem jak mój profil ma wyglądać, gdy zakładałem konto. Mogliście przynajmniej dać nam wybór.
17
Bloody_Hell
Fakt, że ta strona chodzi jak teraz jak... nie powiem co. Wszystko ładuje się EKSTREMALNIE długo nawet na moim światłowodzie 600mb/s. CZEMU? My chcemy było było szybko, płynnie i PRZEJRZYŚCIE. Czemu sami sobie strzelacie w stope ludzie od filmwebu. Zamiast inspirować się FACEBOOKIEM inspirujcie się IMDB. Bardzo mi przykro ale ja zaprzestaje użytkowania tego filmwebu i przesiadam się właśnie na IMDB. Jest to prawdziwa hańba co zrobiliście temu świetnemu niegdyś portalowi. Pytam was... Naprawdę jesteście idiotami? Bardzo proszę przywrócić jeszcze mi pamiętny czarno-czerwony filmweb, który był idealny. Czemu sami sobie to robicie?
10
izalek16
nie mogę nic ocenić, dodać, że chcę obejrzeć... cały czas wywala mnie na główną... zróbcie coś z tą stroną... a nie bawicie się w zmienianie profili 'a la facebook'
8
Herushingu
Gdzie funkcjonalności starego profilu? I gdzie obiecywany od 2 lat powrót modułu "seriale które oglądam"? Zamiast tego wykastrowano praktycznie wszystko...
6
6
Justynian_Wielki
Nie tylko wygląda profilu, ale i ten ,, layout'' jest jeszcze gorszy! Niech was Gliński wykupi!
7
danielpiw23
kto jest odpowiedzialny za ten cały bałagan??? filmów ocenić nie można, wszechobecne niezawadowolenie użytkowników, totalnie niepotrzebny i zły nowy profil. Ja się pytam kto jest za to odpowiedzialny. ?????????????????????????????? ????????/
4
2
Varza
FILMWEB OFICJALNIE UMARŁ. Moj profil wygląda jak jakiś goowniany facebook oraz przy każdej probie oceny filmu wywala na główną strone. Dlaczego i kto zniszczył Filmweb?
3
MlecznyKumpel
Skoro nie czytacie forum, to może tutaj przeczytacie. Dodajcie opcję powrotu do starego wyglądu profilu. Setki, jak nie tysiące użytkowników jest niezadowolonych z ostatnich zmian. Nie mówię, żeby w ogóle usunąć nowy layout, bo pewnie znajdą się też niektórzy, którym się on podoba. Ale miło by było, jakbyście tylko dodali opcję zmiany wyglądu profilu w ustawieniach. Wtedy wszyscy będą zadowoleni. Choć raz zróbcie jak chcą użytkownicy, a nie tylko Wy.
3
dejker
nie trawię nowego wyglądu profilu - zróbcie coś z tym
3
krzysio53a
czego wy wszyscy narzekacie. Stara strona profilowa wyglądała jakby miała 20 lat jak filmweb, przyzwyczaicie się.
3
peju
chyba raczej idzie w ślady nowych Pogromców Duchów i innego feministycznego gówna z Hollywood...
3
Olaf_Ragnarson
Co tu się dzieje? Wystawianie ocen niedziała!? Allegro popsute, FilmWeb popsuł iście, co następne można poprawić?
2
Kacper36
Mogli chociaż nie nazywać tego Ocean's... Ta trylogia z Clooneyem i innymi mistrzami to było arcydzieło, którego się nie odświeża.
1
Nes_s
Jakoś mało porywający zwiastun, chyba jeszcze bardziej pesymistycznie jestem nastawiona do tego filmu. Obejrzę go tylko dla Blanchett, no i dla porównania z Ocean's 11. Szkoda, ze nie mogą zrobić po prostu filmu o kobietach-złodziejach, tylko wszystko musi mieć sequel czy remake, potem to nie wychodzi i tylko niszczy reputacje starym filmom, a w tym przypadku Ocean's był niezły, szczególnie pierwsza część mi się podobała.
Kowalblebleble
Czy ma ktoś może nr. telefonu do Product Develepment Directora Filmwebu?
JohnTheBrave
Czekam na kobiecego "Rambo" , "Roclyego" czy "Drużynę A" lub "Policjantów z Miami"

programy Filmwebu