"Ocean's 8" na Blu-ray i DVD już od 14 listopada

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Ocean%27s+8%22+na+Blu-ray+i+DVD+ju%C5%BC+od+14+listopada-130674
Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Mindy Kaling, Sarah Paulson, Awkwafina, Rihanna oraz Helena Bonham Carter w przebojowym filmie akcji "Oceans 8" wyreżyserowanym przez Gary'ego Rossa. Premiera na 4K UHD Blu-ray, Blu-ray i DVD już 14 listopada


Pięć lat, osiem miesięcy, 12 dni... Dokładnie tyle czasu zajęło Debbie Ocean (Sandra Bullock) zaplanowanie największego skoku w jej życiu. Do jego realizacji potrzebuje pomocy najlepszych specjalistów w swoim fachu. Szczególnie swojej wspólniczki Lou Miller (Cate Blanchett). W ekipie najlepszych z najlepszych znalazły się: jubilerka Amita (Mindy Kaling) i oszustka uliczna Constance (Awkwafina). Dołączyły do nich paserka Tammy (Sarah Paulson), hakerka Nine Ball (Rihanna) oraz projektantka mody Rose (Helena Bonham Carter). Cel to warty około 150 milionów dolarów diamentowy naszyjnik. Podczas imprezy roku — Gala Met, będzie go miała na sobie światowej sławy aktorka Daphne Kluger (Anne Hathaway). Plan wygląda perfekcyjnie, jednak nie ma w nim miejsca na najdrobniejszy błąd. Zwłaszcza jeśli dziewczyny chcą niepostrzeżenie wynieść z gali diamenty warte 150 milionów dolarów i to na oczach wszystkich zebranych.
 
"Oceans 8" to kontynuacja, a jednocześnie spin-off przebojowej trylogii "Oceans" Stevena Soderbergha, w której główne role zagrali George Clooney, Brad Pitt i Matt Damon. Obraz wyreżyserował nominowany czterokrotnie do Oscara Gary Ross ("Igrzyska śmierci"), a Steven Soderbergh znalazł się w gronie producentów obrazu.

Na ekrany światowych kin film trafił w czerwcu 2018 roku. W pierwszy weekend wyświetlania w kinach w USA wygenerował w notowaniu box office wynik na poziomie 41 milionów dolarów. W sumie w kinach obraz Gary'ego Rossa zarobił blisko 300 milionów dolarów w kinach na całym świecie.

DODATKI SPECJALNE W WYDANIACH BLU-RAY:
- Skok w obcasach;
- Ekipa 3.0;
- Odtworzenie gali The Met;
- Sceny niewykorzystane


DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:
- Skok w obcasach;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones