PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607738}

Świątynia pierwotnego zła

The Temple of Elemental Evil
6,1 1 004
oceny
6,1 10 1 1004
Świątynia pierwotnego zła
powrót do forum gry Świątynia pierwotnego zła

- huzia na juzia, gra rzuca gracza na głęboką wodę, milion opcji, nie wiadomo co do czego, książkę chyba trzeba przed tym przeczytać
- moi bohaterowie zarazili się chorobą, nie wiadomo skąd, nie wiadomo co ona robi, nie ma wyjaśnienia
- kaplan może puścić ochronną sferę - co ono daje - niewiadomo. Szukaj informacji w stogu siana
- inny bohater ma minus do siły, nie ma informacji co jest tego przyczyną. Ile żem się naszukał. Ma bo ma
- mój mag nie był obciążony, ale gdy kliknąłem w ekwipunku na zwój, i położyłem go ponownie, mag zaczyna stękać, że jednak jest obciążony (co to znaczy być obciążony - nie wiadomo)
- obciążeni są też BN, którzy nie chcą pozbyć się sprzętu. No niosą miliony ton złomu i kij.
- ZERO normalnych podpowiedzi, zero wyjaśnień. Chcesz wyjaśnień? Wejdź do menu, tam do pomoc i szukaj w gąszczu drobniutkich literek, może znajdziesz, a może nie
- trudność z kosmosu, szkoda gadać.
- questy posegregowane tak jak ciuchy w działającej pralce
- praktycznie zero podpowiedzi. Pojawia się quest "niski chłopiec chce do wojska", nasz bohater mówi, że porozmawia z dowódca, ale gdy idzie do dowódcy, opcji pogadania na ten temat brak
- w innych questach opcji podobnych opcji też brak, jakieś wzmiankowe informacje typu: Józek chce to, a Heniek tamto. Maniek ma taki problem.
- miasto puste, żenada
- bohaterowie niezależni nudni, bezpłciowi, masakra
- handel - ja pierdzielę. 1 sztuk platyny to 100 sztuk złota, 1 sztuka złota to 10 miedziaków, 1 miedziak to 10 centów. To najlepsze podsumowanie skomplikowania tego czegoś. Wręcz esencja. Po cholerę oni to dzielą? Nie można zrobić po prostu złoto.
- samo handlowanie, żenada. Niewygodne, nieintuicyjne.
- cała gra jest tak nieintuicyjna, że ręcę idzie załamać. Męczarnia, nie przyjemność
- dialogi z BN - tragedia. Zero spójności, zero jakichś zależności.

Kocham klasyczne RPGi. Kocham Baldury, do Arcanum napisałem recenzję, Fallouty przeszedłem z wypiekami na twarzy, do tego dziesiątki innych.

Świątynia pierwotnego zła to jakiś rzyg, aberracja. Jestem na nią zły, jak coś tak pięknego jak klasyczny RPG może być tak zrąbany?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones