PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627653}
5,5 352
oceny
5,5 10 1 352
Alien Rage
powrót do forum gry Alien Rage

3/10 - kioskowy syf

ocenił(a) grę na 1

Gra typowa dla warsztatu CI Games.

Alien Rage to jeden wielki monotonny do wyrzygania poziom. Strzelanie znośne tylko co z tego jak gra jest zbyt trudna. Ja odpadłem na pierwszym BOSie. Poziom trudności ma być odpowiednio zbalansowany a tu tak nie jest.

Grafika szału nie robi a wymagania spore - leży optymalizacja albo jej totalny brak bo w sumie śmiem wątpić aby CI Games optymalizowało swoje budżetówki robione na kolanie.

Mogło być na prawdę dobrze.

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Nie zgodzę się z taką krytyką tej gry. Gra taka miała być. Połączenie współczesnych FPS'ów, z starą szkołą ala Quake 2. Pi się pomysł spodobał. No i ja lubię trudne gry :)

ocenił(a) grę na 1
frycek49

Nie musisz się zgadzać. Ja nie lubię trudnych gier.

STAMiNA

To po co w ogóle sięgnąłeś po ten tytuł, skoro taki jest zamysł gry? Trudna, staroszkolna strzelanina w klimatach sci-fiction.

ocenił(a) grę na 1
Kosarz5

Bo lubię FPSy.

ocenił(a) grę na 1
Kosarz5

http://supremestamnet.blogspot.com/2016/03/110-alien-crap.html?m=0

ocenił(a) grę na 4
STAMiNA

Zgadzam się, ja też nie lubię trudnych gier, a lubię fps'y, gra ma być przyjemnością, a nie wkvrwiologią. A poza tym poziomem trudności, to ta gra kuleje jeszcze w wielu aspektach, więc szału nie ma.

STAMiNA

Nic dodać nic ująć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones