PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629584}

Amy

3,1 40
ocen
3,1 10 1 40
Amy
powrót do forum gry Amy

Niestety nie bez powodu ta gra zbiera tak niepochlebne recenzje w prasie. Zacznijmy może od tego, że gra jest bardzo trudna, niezależnie od tego jaki poziom trudności wybierzemy (ten zmienia tylko wytrzymałość zombie i to jak szybko chorujemy) i to niestety głównie przez mnogą ilość sytuacji, które zabijają naszą postać od razu. Dodatkowym problemem jest choroba głównej bohaterki, która zamienia ją w zombie. Dzięki temu można przejść obok przeciwników niezauważonym, ale jeśli zbyt długo pozostaniemy w tym stanie to po nas. Najgorsze jest to, że gra niewystarczająco informuje o tym kiedy nasza bohaterka już może udawać zombie, a kiedy nie (a prawie cały 5 level opiera się właśnie na udawaniu zombie). Problemem jest również wyczucie ile nam zostało czasu do śmierci. Dodajmy do tego rzadko rozstawione checkpointy, oraz kiepską inteligencję (oraz tendencję do niesłuchania komend w najgorszych momentach) eskortowanej Amy i efekt w postaci piany na ustach gracza murowany. O ile poziomy 1-4 jeszcze da się znieść (choć wkurzyć też potrafią solidnie), o tyle level 5 to po prostu koszmar! Przyznaję się bez bicia, że po ponad 20 śmierciach i braku pomysłów co robić dalej, obejrzałem filmik z przejścia na youtubie. Oczywiście jeszcze kilka razy potem zginąłem, bo wiedzieć jak, nie znaczy potrafić. Cieszę się, że już mam tę grę za sobą. Kolejny survival horror zaliczony, więc nie muszę już do tego wracać.

użytkownik usunięty
Malignus

Czytam te wszystkie recenzje i Twój komentarz i nadal nie mogę sobie wyobrazić, że mogli zepsuć tak fantastycznie zapowiadającą się grę. Jako posiadacz PC liczę, że mimo wszystko będę mógł kupić grę na Steam jeśli twórcy po tam miażdżącej krytyce nie zrezygnują z wydania jej na PC.
PS: Mam tylko 1 pytanie, czy jeśli naprawili by bugi/błędy w wykonywaniu poleceń o których piszesz gra zyskała by na grywalności?
Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 3

Zachęcam do zagrania i wyrobienia sobie własnej opinii :) Obawiam się, że bugi dotyczące eskortowanej Amy to drobnostka. Poprawić to powinni poziom trudności, collision detection i kwestie dotyczące choroby (być może to akurat bug i ją powinna pokazywać lampka, którą nosi bohaterka na plecach).

Malignus

Zapomniałeś wpomnieć że gra bezczelnie laguje nawet kiedy na ekranie nie dzieje się zbyt dużo. Przeprawa przez Chapter 5 to niczym wyprawa do najniższych kręgów piekła.

Malignus

Przyznam się, że przecierałem oczy, gdy zobaczyłem ocenę tutaj: 2,2. No kurde, muszę kiedyś obczaić to badziewie, bo aż ciężko uwierzyć, że coś takiego ujrzało światło dzienne!

Malignus

Gra może i efektami graficznymi, dźwiękowymi i innymi babolami gra tyłka nie urywa, ale wygląda ona na całkiem ciekawą. A na pewno nie wygląda na grę wartą 2/10. Niestety szkoda, że gra nie została wydana na PC.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones