PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608014}
8,4 23 180
ocen
8,4 10 1 23180
Assassin's Creed: Brotherhood
powrót do forum gry Assassin's Creed: Brotherhood

9/10

ocenił(a) grę na 9

9/10 Brotherhood­ podobał mi się ciut­ bardziej niż­ dwójka. Nie nużąca,­ dobrze rozbudowana­ gra. Dla maniaków­ serii jest tu co­ robić (renowacje­ sklepów, różne­ duperele do­ odnalezienia,­ zadania poboczne,­ które o dziwo były­ nieźle rozbudowane­ patrz: zniszczenie­ maszyn Leonarda).­ Nie natrafiłem na­ jakieś zastoje typu­ statek najemnika z­ dwójki. Walka­ wydaje się jakoś­ łatwa LPM i jak typ­ unika ciosów -­ spacja i kopniak w­ brzuch po czym znów­ LPM. Dla­ zwinniejszych­ przeciwników należy­ czekać na zwarcie i­ wykonać counter­ attack, który tutaj­ jakoś niemal za­ każdym razem mi­ wychodził bo w­ jedynce z konterami­ było różnie często­ nie działały mimo­ że klikałem co­ trzeba. Podoba mi­ się przede­ wszystkim brak­ monotonii -­ kampania singlowa­ jest tak­ skonstruowana, że­ gracz się nie­ nudzi. Wielki plus­ za Jabłko Edenu­ jako broń :D Dobre­ zagranie z­ momentami spoza­ Animusa. W sumie­ nie natrafiłem na­ jakieś hardcorowe­ akcje - wszystko­ szło raczej­ pomyślnie z małymi­ tylko zgrzytami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones