PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608014}
8,4 23 180
ocen
8,4 10 1 23180
Assassin's Creed: Brotherhood
powrót do forum gry Assassin's Creed: Brotherhood

Dziś przeszedłem trzecią część Assasina i choć robiłem wszystkie misie, dodatkowe i główne to w grze nie znalazłem kilku postaci.
Zaczną od dziewczyny z wachlarzem, widnieje na tym plakacie:
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRavFOeUY_Ovsesydcf-kPx9ee4as5_nA6dycHg7 M_COuBNvwFC
Nie spotkałem również tego błazna:
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSruHXHRvGsoHWX_mnbo8eJA3FPcaK9HDyfiV-48 LU8G0uS569Z
Zastanawia mnie też pochodzenie screenów z filmwebu: pierwszy, drugi, piaty, trzeci od końca oraz ostatni.
Może to postacie z jakichś dodatków? A oszczep w ręku Ezio? Skąd? Proszę o pomoc bo bardzo mnie to wkurza...

ocenił(a) grę na 9
Pieniak3

Zapomniałem o tym gościu pierwszym od lewej co przypomina Cesare Borgia. Co to za koleś?

ocenił(a) grę na 9
Pieniak3

pierwszy, drugi, szósty, ósmy i dziesiąty screen pochodzą z multiplayera, dziewczyna z wachlarzem to kurtyzana- postać z multiplayera, ten błazen to arlekin- ekskluzywna postać z multiplayera. Oszczep bez problemu można podnieść z ziemi, kiedy np. zabijemy strażnika wystarczy kliknąć shift, można też rzucać bronią dwuręczną.

ocenił(a) grę na 9
DonMordor

Wielkie dzięki. Podobno multi jest w*j*bane i żałuję że nie miałem oryginała... Wiem... Wiem...

Pieniak3

Multi jest świetne grałem u siostry na xboxie :D

Pieniak3

Multi jest dobre może przez pierwsze dwie, trzy godziny, później – przynajmniej w moim przypadku – zaczęło wiać nudą. Miło ze strony Ubisoftu, że pomyśleli o multiplayerze, ale, jak ja mój gust, takiej serii jak „Assassin’s Creed” jest on niepotrzebny, bo i tak największej radości daje mi singel. A jeśli chcę się pobawić w sieci, to uruchamiam „Battlefield: Bad Company 2” albo pierwszy „Unreal Tournament”, ewentualnie „Quake III: Arena” :D.

ocenił(a) grę na 9
Pottero

tego waszego "błazna" można spotkać czasami przy wodzie najczęściej pod mostami (np koło siedziby kurtyzan) , gdy tylko was zauważy od razu atakuje !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones