PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681318}
8,1 17 683
oceny
8,1 10 1 17683
Assassin's Creed IV: Black Flag
powrót do forum gry Assassin's Creed IV: Black Flag

w nastepnej czesci juz przeskoczymy do robotow po co robic kolejne 10 czesci ...

Yakumo

Niedługo będzie:
Assassin's Creed V: Revolution
Assassin's Creed VI: Abomination
Assassin's Creed VII: Retribution
Assassin's Creed VIII: Mastrubation
Assassin's Creed IX: Apocalypse
Assassin's Creed X
Assassin's Creed XI: Rising
i tak oto jedna z najlepszych serii gier upadnie......... oby nie.

użytkownik usunięty
hr_dooku

xD Chyba już upada, piraci...karaiby...

dokładnie, z fantastycznej serii, pełnej świetnie odtworzonych kontekstów historycznych, zrobili odgrzewanego kotleta i piratów z karaibów.

użytkownik usunięty
adizi

Brotherhood wg mnie był najlepszą częścią. Może dlatego, bo od niej zaczęłam więc cofać się było trochę nudne. Revelation było dziwne już, końcówka mnie się podobała.

ocenił(a) grę na 8

Revelations miażdży wszystko - I pojedynki z Janczarami (Według mnie najfajniejsi przeciwnicy z całej serii (I pod względem wizualnym jak i wyszkoleniem), jak i niesamowita fabuła przepełniona mocnymi akcentami i ogólnie wszystko.

AC I - mistycyzm
AC II - poezja
AC Brotherhood - romantyzm, świetne zawiązanie akcji, klimat - dla mnie najlepsza część
AC Revelations - klimat, klimat, klimat, Janczarzy, MUZYKA, Historia, Ezio
AC III - komercha, coraz mniej asasyna, ale świetnie zrealizowana akcja i odtworzona rewolucja
AC IV - nie wypowiadam się bo nie grałem i nawet nie wiem czy zacznę na samą wieść o tym, że są to Piraci z Karaibów wersja 2013.

użytkownik usunięty
hr_dooku

Już dawno upadła przy premierze tej hiper nudnej, monotonnej, niedopracowanej i wnerwiającej trzeciej części... Ja się musiałem zmuszać żeby przejść Revelations ale dałem to 7/10 bo miała fajne momenty i nadal super klimat.

Czytałem, że 2 kolejne Asasyny są już w produkcji (nie licząc tego gófna z Vity co wyjdzie w 2014 na PC i konsole w HD)

Dokładnie, Assassins Creed skończył się na brotherhoodzie.

ocenił(a) grę na 8
5476

3 rzeczy które ci się w Revelations nie podobały skoro uwarzasz że się na Brotherhoodzie skończyło.

użytkownik usunięty
Yakumo

Odezwał się ten co żadnego Asasyna nie przeszedł ani nawet w żadnego nie grał przez sekundę! Won z herterami takimi jak Ty (xD)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones