PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681318}
8,1 17 683
oceny
8,1 10 1 17683
Assassin's Creed IV: Black Flag
powrót do forum gry Assassin's Creed IV: Black Flag

Historia Desmonda

ocenił(a) grę na 9

A wiadomo coś o historia po za Animusem ? Bo nigdzie nic nie widzę na ten temat.
Brzydko by było gdyby jej nie kontynuowali.

RogusiSet

Będzie się łazić pracownikiem Abstergo, widok z pierwszej osoby i wyłażenie poza Animusa nie jest obowiązkowe w linii fabularnej. Twórcy zapewnili, że dowiemy się, co się stało z Desmondem.

ocenił(a) grę na 9
hr_dooku

to w sumie nie ciekawie. Dzięki ! ;)

hr_dooku

To jest potwierdzona informacja?
Przecież Desmond najprawdopodobniej przeżył a umarł w nim tylko "umysł" Claya (zakończenie AC: Revelation jakby co wyjaśnia)
Pozdrawiam:)

radd91

Czy ja coś mówiłem, że Desmond nie żyje? Poza tym jest screen z AC Initiates, w którym Abstergo wynosi go ze świątyni:
http://images.wikia.com/assassinscreed/images/2/2d/ACI_Broken_Blade.jpg

ocenił(a) grę na 9
hr_dooku

Czyli myślicie, że Desmond żyje? Proszę mnie nie ganić z niewiedzę, gdyż trzecia część AC nudziła momentami i nie uważałam za bardzo na fabułę.

lululu

Nie, ty tak stwierdziłeś. Dowiemy się w grze, czy to prawda czy nie.

ocenił(a) grę na 9
hr_dooku

Aha, ok spoko. W sumie mi się wydaję, że umarł ale co ja tam wiem, jak nie uważałam w czasie gry.
Jakby co to ja tak "stwierdziłam" :)

ocenił(a) grę na 9
lululu

Warunkiem wypuszczenia Juno było poświęcenie czyjegoś życia, lecz Desmond mógł przeżyć przez swoje podobieństwo genetyczne do Prekursorów, może nie przewidzieli że z tak podobnymi genami przeżyje, albo jest w stanie hibernacji?

ocenił(a) grę na 10
Mathieu48

A skąd pomysł że Prekursorzy nie musieliby oddać swojego życia żeby ew uwolnić Juno?

ocenił(a) grę na 9
Daroo_3

To tylko spekulacje, jest małe prawdopodobieństwo, ale to jednak Prekursorzy. Oni wymyślili tą technologię, a według nich byliśmy raczej istotami niższego kręgu. Wydaje mi się że nie ryzykowaliby swojego życia, ale nasze.

ocenił(a) grę na 10
Mathieu48

Sama Juno powiedziała, że trzeba zrobić 'coś okropnego' żeby wyciągnąć umysł z maszyny. Imo oznacza to zabicie kogoś i nawet oni nie potrafili tego obejść. Slatego ten sposób ochorny przed Wybuchem porzucili.

ocenił(a) grę na 9
Daroo_3

Wiem, ale wydaje mi się że Desmond ma niedokończoną historię i może jakimś artefaktem go ożywią. Mam nadzieję że będzie końcowy wątek w teraźniejszości, który zakończy jego historię. Bo tak umrzeć nic nie zostawiając, prócz wypuszczonej Juno, to ma być koniec? Może jak pobiorą próbkę DNA z martwego ciała Desmonda to pracownikiem Abstergo wcielimy się w jego postać i będą przemyślenia pomagając powstrzymać Juno. Mnie po prostu nie podoba się takie zakończenie jego życia, więc mam nadzieję że będzie jakiś ważny z nim wątek w teraźniejszości.

ocenił(a) grę na 10
Mathieu48

A ocalenie świata to nic? :P

ocenił(a) grę na 9
Daroo_3

To taki bonus, ocalił niby świat ale teraz będzie się trzeba użerać z Juno. Taka wymiana, że tak powiem.

ocenił(a) grę na 10
Mathieu48

Szczerze to nie wiem czemu Juno ma byc teraz zagrożeniem... Przecież ona jest w formie hologramu (czy jak to nazwać).
Plus w IV części ma jej praktycznie nie być.

ocenił(a) grę na 9
Daroo_3

Z tego co słyszałem to w formie jakiegoś wirusa, może komputerowego czy coś, ale to niesprawdzona informacja.

ocenił(a) grę na 10
Mathieu48

A fakt, coś tam mówili że Juno ma być w jakiejś formie cyfrowej... Smiesznie by było gdyby Kaspersky ją załatwił :D

ocenił(a) grę na 9
Daroo_3

Avast-"Baza wirusów została zaktualizowana"

ocenił(a) grę na 10
Mathieu48

Mniejmy nadzieję że tak nie będzie :P
Mi się marzy współpraca Abstergo z Juno... A później Juno zadradza i Abstergo jest zmuszone współpracować z Asasynami w celu powstrzymania jej.

ocenił(a) grę na 9
Daroo_3

Ciekawe. Mnie jednak się wydaje, że Templariusze nie są świadomi istnienia Juno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones