PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681318}
8,1 17 683
oceny
8,1 10 1 17683
Assassin's Creed IV: Black Flag
powrót do forum gry Assassin's Creed IV: Black Flag
ocenił(a) grę na 9
KALAFIOR5

Już grałeś? Ciekawe, bo gra nie miała jeszcze premiery, czyli temat do zamknięcia.
Zapytam jeszcze, wnioskujesz swoją opinię na temat gameplay'ów, trailerów itd.? Bo jak na razie fabuła jest średnio znana (zaledwie fragmenty), a sama gra zapowiada się na najlepszą część, nie tylko po względem misji pobocznych i otwartego świata.

Mojzesz_trzeci

Cóż, wydaję mi się ze pomyliłem części, wybacz.

ocenił(a) grę na 9
KALAFIOR5

Tak? To żeś mnie zdziwił :P Ale jeśli teraz nie próbujesz mnie nabrać to ok. Pomyłki (nawet te zadziwiające) się zdarzają :P

Mojzesz_trzeci

A Ty myślałeś że co?

ocenił(a) grę na 10
KALAFIOR5

a ja myśle że obie dziewczynki jesteście ładne :) dajcie sobie po razie i będzie spokój :D

ocenił(a) grę na 9
ScaRLeTT234

Możesz Mu dać po razie,ale mnie w to nie mieszaj :p

ScaRLeTT234

O ch.uj Ci chodzi człowieku..

ocenił(a) grę na 10
ocenił(a) grę na 9
ScaRLeTT234

Bardzo twórcza odpowiedź, wręcz zastanawiam się nad swoim życiem. Ale tak na serio, trolling ci nie wychodzi. A sam temat wg. pozostaje do zamknięcia, gdyż praktycznie nie ma on sensu.

ocenił(a) grę na 10
Mojzesz_trzeci

no właśnie to dlaczego ciągle piszesz? a propos to nie trolling, rozbawiło mnie wasze przekomarzanie jak takie małe dzieci :) a to że obraziłeś się jeszcze o to że zażartowałam rozbawiło mnie jeszcze bardziej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones