PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681318}
8,1 17 683
oceny
8,1 10 1 17683
Assassin's Creed IV: Black Flag
powrót do forum gry Assassin's Creed IV: Black Flag

Witam.

Niepokoi mnie czy nowy Assassin's Creed IV Black Flag będzie grywalny na moim sprzęcie.
Przypomnę wymagania minimalne Black Flag:

Procesor: Core 2 Quad Q8400 2,6 GHz / Athlon II X4 620 2,6 GHz lub lepszy
Pamięć operacyjna: 2 GB lub więcej
Karta grafiki: GeForce GTX 260, Radeon HD 4870 lub lepsze (512 MB pamięci)

Mój roczny laptop ma procesor Intel CORE i5 3210M (2 rdzenie), 4 GB RAM i kartę graficzną
Radeon HD 7670M (2 GB DDR3).

Mam 2 rdzenie w procesorze a wymagane są 4. Czy jest możliwe, że na minimalnych detalach
podźwignie 20 klatek? Poprzednia, trzecia część Asasyna działa mi w ok. 22 klatkach na średnich
ustawieniach przy czym mam radeona a optymalizacja AC III, w szczególności na ATI, jest raczej
kiepska. Jestem przyzwyczajony do ścin a 20 klatek to dla mnie standard. Z góry bardzo dziękuję
za odpowiedź. Pozdrawiam.

Skąd można wiedzieć takie rzeczy?! No chyba, że ktoś ci wywróży z kryształowej kuli. :)

>Jestem przyzwyczajony do ścin a 20 klatek to dla mnie standard
Współczuje komfortu grania.

Odpal CYRI: http://www.systemrequirementslab.com/cyri
i przebadaj swój sprzęt. Ta strona ci powie co nieco...

użytkownik usunięty
STAMiNA

Oczywiście dokładnie się nie dowiem JAK to będzie chodzić ale chcę wiedzieć czego mniej więcej mogę oczekiwać. Zastanawia mnie po prostu czy 2-rdzeniowy procesor może sobie poradzić z procesami pisanymi pod 4 rdzenie. Fakt, że ram i karta graficzna są w moim pc ponad wymagane ma też, podejrzewam, znaczenie. Myślę, że znajdą się osoby, które mogłyby podzielić się wiedzą na ten temat.

"Współczuje komfortu grania." - Większość filmów, które oglądamy ma 24 klatki na sekundę. Są płynne. W grach oczywiście ładniej i bardziej komfortowo jest przy 30 ale nie narzekam dopóki mogę doświadczyć gry w przyzwoitej szybkości.

Dzięki za link i odpowiedź.

Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones