PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681318}
8,1 17 674
oceny
8,1 10 1 17674
Assassin's Creed IV: Black Flag
powrót do forum gry Assassin's Creed IV: Black Flag
kenobiii

Też tak uważam. Powinni pierwsze informacje dać dopiero pod koniec roku.

kenobiii

może i za szybko ale wiadomo kasa. Z resztą jakoś tak jak dla mnie dziwnie zakończyli poprzednią część może spróbują temat jakoś pociągnąć z sensem. Jednakże nie nastawiał bym się na jakieś nowości, pytanie jaka historię i lokalizacje wybiorą.
"Black Flag" czyżby nowe wcielenie jakiś wilk morski, więcej bitew na wzburzonych wodach tu jestem na tak to była ciekawa rozgrywka (może trochę ją urozmaicą tą opcje).

ocenił(a) grę na 10
kenobiii

Jak dla mnie za wolno, bo nie mam w co grać

ocenił(a) grę na 9
khedira

stary poczekaj do wakacji to bd mial az za na to gier . Za szybko uwierz seria na tym ucierpi

ocenił(a) grę na 10
kenobiii

Problem w tym, że już ukończyłem edukację. Wakacje mnie nie dotyczą :)

kenobiii

Może pokarzą w końcu Londyn, bo tam [[SPOILER]] miał dom i zginał główny bohater ACIV [[KONIEC SPOILERA]]

ocenił(a) grę na 9
hr_dooku

Mam nadzieję, że tak:) Przecież Kenway nie może tylko pływać i po wyspach biegać!

ocenił(a) grę na 9
kenobiii

Zgadzam się, że za szybko.
Niektórzy nie zdążyli nawet nacieszyć się AC III a co dopiero myśleć o następnej części.
Zdecydowanie za szybko...

ocenił(a) grę na 10
Konrado96

w tym roku raczej ta gra nie wyjdzie,a jak już to pod koniec. Także jeszcze będą mieli się czas pocieszyć

ocenił(a) grę na 10
khedira

pazdziernik/listopad

ocenił(a) grę na 10
ptakusz

czyli pod koniec ;p

ocenił(a) grę na 9
Konrado96

To żadne zaskoczenia, przecież poprzednie AC tez były zapowiadane w pierwszym kwartale roku a wychodził pod koniec. Ale przyznam, że przydałoby się trochę odsapnąć od tej serii;)

kenobiii

szybko czy nie cieszy mnie taki zwrot fabuły w grze. Misje morskie były dobrym uzupełnieniem poprzedniej częśći, a teraz wychodzi na to, że będą jednym z ważniejszych elementów no i do tego głównym bohaterem na być ojciec charakternego Haythama, do tego pirat..może być ciekawie. Wszyscy sądzili chyba, żeakcja przeniesie si.e znów do Europy, mówiono o czasach rewolucji we Francji, a tu takie mysle miłe zaskoczenie i być może okazja spotkania Krzysztofa Kolumba ;) Tak czy siak więcej informacji otrzymamy 4 marca ok godziny 18 naszego czasu

ocenił(a) grę na 9
castaway08

Ogolnie to mysallem ze AC3 bd w chinach i japoni po filmiku jak ezio ginie ale sie zawiodlem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones