PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 841
ocen
8,0 10 1 15841
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

Grafika dobra, dubbing polski dobry i tyle plusów. Za to multi lepiej niż dobry. Ocena 5/10 za singla a za multi 9/10.

ocenił(a) grę na 8
AlexGolian

to czemu ocena ogolna to 5 ? Jak widze takie bzdury to rece mi opadaja.

ocenił(a) grę na 7
damian_filmweb

bo według mnie najważniejsza jest fabuła i rozgrywka a to mi się tutaj nie podobało, mam prawo i nic nie zrobisz.
dla mnie multi jest tylko dodatkiem

ocenił(a) grę na 8
AlexGolian

To tylko sie osmieszasz oceniajac gre multi uwzgledniajac tylko single, ktory w rzeczywistosci jest dodatkiem. Jak nie masz neta, to sobie go spraw, a wtedy bedziesz ocenial gry jak nalezy. Zreszta nic mnie to nie obchodzi, ale smiesza mnie tacy ludzie jak ty.

ocenił(a) grę na 6
damian_filmweb

O ile dobrze pamiętam sam oceniałeś CoDa po singlu ;>

ocenił(a) grę na 8
mariiox

Ocenilem single i multi MW3 na 5. Wybacz, ale ja nie zamierzam grac 4 raz z rzedu w to samo. Kampania ujdzie, wiec dalem 5. Black ops ocenilem na 7, a MW2 na 8. Wtedy nie bylo tak czuc tego samego.

Jesli was Bobby robi w balona, to nie znaczy, ze kazdy sie nabierze.

ocenił(a) grę na 7
damian_filmweb

ty oceniasz CoDa na 5/10 a ja na 8/10, ty bf3 na 9/10 a ja 5/10 takie poprostu mamy odmienne gusta

ocenił(a) grę na 8
AlexGolian

Gust, a umiejetnosc prostej czynnosci jaka jest ocenianie filmow i gier, to juz inna bajka w ktorej chyba brakuje ci doswiadczenia. Coz, ZELAZNA logika.

ocenił(a) grę na 7
damian_filmweb

aha, czyli że to znaczy że wszyscy co uważają bf3 za gówno to po prostu nie umieją oceniać? tylko ty jesteś najmądrzejszy na całym świecie.

ocenił(a) grę na 8
AlexGolian

jakie gowno ? Ty rozumiesz, co ja wg do ciebie pisze ?

ocenił(a) grę na 7
damian_filmweb

moge oceniać gre jak chce i mimo iż dałem singlowi 5/10 a multi 9/10 to jednak końcową ocene zaniżyłem bo taki miałem kaprys ;p

ocenił(a) grę na 8
AlexGolian

taki kaprys, to maja trolle, albo fanatycy CODa. Idz i wystaw bf3 1. Nara koles.

ocenił(a) grę na 6
damian_filmweb

Są ludzie dla któych w grach liczy się tylko SP... Tak jak dla niektorych tylko MP

ocenił(a) grę na 8
mariiox

Gdyby kolega wyzej sam wpadl na to, aby tak napisac, to nic bym nie mowil. Jak widac to fanatyk coda, albo troll. I tyle w temacie. Nie rozumiem czemu go bronisz ?

Oceniajac film tez powiesz, ze dla ciebie liczy sie tylko muzyka z danego filmu ? Kompletnie nielogiczna bzdura. Niektorzy wg nie powinni zabierac sie za ocenianie. Dlatego tez fw znany jest z uzytkownikow specjalnie zanizajacych oceny.

ocenił(a) grę na 7
damian_filmweb

masz racje "uzytkownikow specjalnie zanizajacych oceny" ty sam oceniłeś słabo CoDa i nie dlatego że jest zły tylko dlatego że najzwyczajniej w świecie ci sie nie spodobał, tak jak mi battlefield, a tak pro po to nie jestem fanem CoDa oprócz MW3 grałem tylko w jeszcze jednego i to tego z tych starych dobrych Call of Duty

ocenił(a) grę na 8
AlexGolian

To spodobal ci sie battlefield, czy nie ? Mowisz, ze multi prawie na dyche zasluguje, wiec chyba sam nie wiesz o czym mowisz.

Ja zanizam ocene CODa ? Bo nie dalem sie nabrac na powtorke z rozrywki grajac gre, ktora stoi w miejscu od kilku lat ? Smieszny jestes.

ocenił(a) grę na 7
damian_filmweb

no widzisz dla ciebie to powtórka z rozgrywki ale dla mnie to coś nowego, przypominam że grałem tylko w dwie części call of duty

ocenił(a) grę na 7
damian_filmweb

ale dobra nie kłóćmy się więcej tobie się podoba singiel a mi nie i koniec

ocenił(a) grę na 8
AlexGolian

jestes hipokryta. tyle ci powiem.

ocenił(a) grę na 7
damian_filmweb

nie zgadzasz się z moim gustem- trudno, ale mnie nie obreażaj

ocenił(a) grę na 8
AlexGolian

z gustem, czy glupota ? zastanow sie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 8
AlexGolian

nie bulwersuj sie prostaczku. pokazujesz tutaj swoja glupote, nic wiecej. mowisz jedno, robisz drugie. zenujacy hipokryta. a w dodatku bezczelny i glupi. typowy prostaczek.

ocenił(a) grę na 7
damian_filmweb

"dla mnie multi jest tylko dodatkiem", tak napisał Alex. Same Multi ocenia bardzo dobrze, lecz ten tryb jest dla niego tyle warty co dla mnie np. folia na opakowaniu gry. Podobnie do mnie, np. ostatni AC był średni, ale multi był dla mnie świetny, lecz dla mnie jest to całkiem osobna dziedzina. Jak napisał Alex w temacie, oceniam tylko singla, kompletnie olewając multi. Większość osób ocenia BF3 tylko przez multi, inni biorą średnią z singla i multi. A inni tylko i wyłącznie sam single, bo dla nich (w tym mnie) jest najwazniejszy i on jest główną podstawą oceny.

ocenił(a) grę na 8
robhans

Nie wiem dlaczego sie tlumaczysz. Bez wzgledu na to, co bys tutaj nie napisal nie zmienisz pewnego faktu, czyli, ze oceniles gre nie doceniajac calej zawartosci.

Tak mozna mowic o filmach. Jesli dla mnie muzyka jest najwazniejsza, to fabuly juz nie wypada ocenic ? Troche logiki uzyj. Jesli nie jestes w stanie ocenic czegos na 100%, to daj sobie z tym spokoj. I juz nie chodzi o zanizanie ocen. Mowie, bo to bzdura. Ale jak sobie chcesz.

ocenił(a) grę na 7
damian_filmweb

"Pogralem chwile w multi i kampanie. I podziekowalem. " To Twoja wypowiedź z forum MW3. Dodam jeszcze, że pisząc tego posta Twoja ocena dla tej gry wynosiła 5. Oceniłeś grę grając chwile zarówno w multi i singla, pomijając survival i spec ops? No jak to się ma do Twojej filozofii oceniania gier nie doceniając całej zawartości? Widać, że jesteś narwanym haterem CoDa i fanboyem BFa, całkowity brak konsekwencji w Twoim postępowaniu. Już kilka razy udowodniłeś, że coś z Tobą nie trybi (nazwanie MW3 grą niszową to Twój majstersztyk!!!), ale teraz przeginasz i to ostro.

ocenił(a) grę na 8
zraiwkiller

Jestem fanbojem BF majac w ulubionych MW2 ? Oceniajc pozytywnie wszystkie czesci oprocz MW3, ktore jest zwyczajna powtorka z rozrywki ? Jesli ty lubisz grac w to samo od 4 lat i wyrzucac pieniadze na cos niemal identycznego co rok temu, bo bydlaki maja w graczy w dupie, to naprawde nie moja sprawa.

To z toba cos nie ,,trybi,, skoro nie kojarzysz najprostszych faktow.

mariiox

I dobrze gadasz, ale Damianowi nic nie wytłumaczysz...

ocenił(a) grę na 8
lukasziks

Problem kolego masz ? Jesli dla ciebie normalne jest postepowanie tego znawcy wyzej, to nie mamy sobie kompletnie nic do powiedzenia. Wiec zamiast prowokowac do dalszej pyskowki zajmij sie czyms pozytecznym.

damian_filmweb

Nic nie prowokuję. Zrozum po prostu, że każdy ma inne racje i każdy uważa za najważniejsze co innego. I tyle, nie zaglądałem tutaj, bo już żal mi było tych Twoich postów, że jak ktoś nie zagrał w multi to nie ma prawa oceniać, ale wszedłem i zobaczyłem, że dalej to piszesz. Spoko, to Twoje zdanie, nic do tego nie mam, ale Ty też nie powinieneś mieć nic do tych co wolą Single.

ocenił(a) grę na 8
lukasziks

Zal ci moich postow, bo nie rozumiem jak mozna oceniac cokolwiek nie sprawdzajac calej zawartosci ? Tez oceniasz film po pierwszych 10 minutach ? Czlowieku zastanow sie, bo wychodzisz na kolejnego durnia. A forum jest po to, aby dyskutowac, wiec czemu nie mialbym sie zapytac i przekonywac go do sprawdzenia calego produktu jaki zakupil ?

Widzisz logike w swoim dzialaniu ? Mi jest zal ciebie.

damian_filmweb

Kolego, po pierwsze z szacunkiem, ja ani razu do Ciebie nie powiedziałem nic obraźliwego i stosuję odpowiednią ortografię.
Po drugie, gry to nie to samo co filmy. W grze masz dwa oddzielne komponenty, w które da się grać osobno, W filmie tak się nie da, albo całość, albo nic. Nie mówię o przerywaniu filmu w połowie, bo to bez sensu. Tak jakbyś przerwał Single w połowie. Ja wiem, że forum jest po to żeby dyskutować, ale czemu próbujesz kogoś przekonać w niestosowny sposób, czyli wchodząc na linię obrażania i poniżania... To już jest niski poziom intelektualnej dyskusji.

lukasziks

Ale wiesz co? Nie ma sensu gadać tutaj bo wiadomo, że nic nas nie przekona, więc tak jak poprzednio zamykam rozmowę ze swojej strony. Pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 8
lukasziks

Po pierwsze: Nie czepiaj sie kogos ortografi, bo nigdy nie wiesz, kto jest po drugiej stronie, a na dodatek nie swiadczy to dobrze o twoim poziomie. Ale to pewnie blad twoich rodzicow.

Tak, znow pokazales swoja zelazna logike. Gra multiplayerowa, gdzie single to tylko dodatek, zasluguje na to, aby ocenic jedynie jej slabsza czesc :)

Masz racie. Czas na ciebie.

damian_filmweb

Nie chodziło mi o ortografię samą w sobie, tylko o styl pisania i brak np. dużej litery, a na to nie ma rady.
Powiedz mi gdzie jest napisane, że ta gra jest tylko multiplayerowa :) Jakby tak było, to Singla by nie było.
Jednak nie uciekam, pobawię się jeszcze z Twoimi argumentami, zobaczymy jak długo wytrzymasz :)

lukasziks

A jednak racja czas na mnie. Nie chce mi się zaśmiecać skrzynki i marnować czasu.
Proszę nie odpisujcie, bo będę zmuszony wejść :(

ocenił(a) grę na 8
lukasziks

Czlowieczku, teraz kazdy szanujacy sie gracz moze wysmiac cie patrzac ci prosto w twarz. Widze, ze kompletnie nie masz pojecia o czym my tutaj rozmawiamy. Jesli ty sie zastanawiasz, czy BF to gry multi to prosze, doedukuj sie.

PS. Pierwsze 2 czesci BF wg nie mialy kampanii :)) Tak, twoje argumenty powalily mnie na podloge... ze smiechu oczywiscie.

damian_filmweb

To co że nie miały? LOL,
BF 3 jest czymś nowym, co ma kampanie i ją też trzeba oceniać. Albo tylko. Ty oceniasz całość (lub tylko multi), trudno, mam w głębokim poważaniu Twoją ocenę, skoro nie "pozwalasz" komuś ocenić gry tylko po Singlu.
"Każdy szanujący się gracz" no proszę Cię, to nic nie znaczy.
"Nie mam pojęcia", ta, oczywiście jesteś ode mnie o wiele mądrzejszy, nie mam prawa się równać do Ciebie mistrzu, Bazinga.
Chyba się pomyliłeś i przeczytałeś swój post, skoro jak to mówisz upadłeś na podłogę.
Rozumiem Twój styl pisania: "A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"

lukasziks

Nie rozumiem, czemu nie możesz zaakceptować tego, że oceniam głównie Singiel. Ja Twoje zdanie akceptuję i szanuję.
Np. taki Smuggler, redaktor CD-Action, również grał tylko w single BF'a 3 i dodał go do GRR (Growe Rozczarowanie Roku).

ocenił(a) grę na 8
lukasziks

Kto napisal, ze komus nie pozwalam ocenic tylko 20 % gry ? Nie mozna wyrazic swojej opini lub oburzenia na jakis temat ? Nie mozna tez wysmiac takich ludzi, jak ty ? Pierdzielisz ,pierdzielisz i juz sam nie lapiesz sie w tych wypocinach.

Kazdy szanujacy sie gracz, czyli znajacy chociaz te najlepsze gry, wysmieje cie. Wiem, ze pewnie dalej nie rozumiesz o czym mowie, ale mniejsza o to.

Tak, nie masz pojecia. Zamiast pisac dalsze glupotki, to moze zastanow sie chwile. Grales chociaz w ta gre ? Gdzie tam masz cos nowego ? BC1 i BC2 to gry baaardzo podobne. Zmienione zostalo jedynie miejsce konfliktu i inne mniejsze drobiazgi. Wiec kolego, co masz mi jeszcze do powiedzenia poza tym, ze nie masz zielonego pojecia o serii gier BF ?

Chyba latek na karku za duzo nie masz, skoro cytujesz mi tutaj teksty z bajki animowanej.

damian_filmweb

No racja, mam tylko 19latek. To nie dużo.
Grałem w BC 2 i tam grałem w Singla i multi. Singiel fajny, multi nie przypadło mi do gustu.
Tutaj mam multi o tych samych schematach. Jak czytam opinie to ludzie piszą: "Multi to stary dobry BF","To samo co w BC 2 z usprawnieniami".
To ja za bardzo ochoty w to grac nie mam :/

ocenił(a) grę na 8
lukasziks

Wiec teraz przyznajesz mi racje. BF3 nie jest czyms nowym. I przyznales sie, ze nawet nie grales w multi, wiec nie masz wiekszego pojecia o dyskusjach jakie sie tu odbywaja, a mimo to probujesz mnie przekonac, ze wiesz lepiej.

Wiec teraz, jak juz wyjasnilem ci niektore sprawy, dalej uwazasz, ze multi mozna pominac oceniajac gre nastawiona w 90% na MULTI ? A moze zle mnie zrozumiales i myslisz, ze mam na mysli rowniez inne gry. Nie, nie mam. Chodzi mi tylko o ocene chociazby tego, co stanowi o sile danej produkcji, ale faktem jest, ze powinno sie zagrac i ocenic wszystko.

damian_filmweb

A pisałem, że grałem w multi? ;p Raczej nie, bo nie miałbym po co kłamać. Dyskutować mogę co najwyżej o Singlu. Czy o sposobie oceniania.

Trudno, skoro ta gra jest nastawiona głównie na multi (jak wynika z wielu wypowiedzi) i te multi sprawia Wam przyjemność to niestety ocenę zaniżam.
Niestety faktu to nie zmienia, że ocenę postawiłem i nie zmienię jej raczej. No chyba, że mnie najdzie na multi, ale w to wątpię.

ocenił(a) grę na 8
lukasziks

Czyli z gory zakladasz, ze multi to gowno. No to powodzenia zycze ci z takim podejsciem do zycia. Juz pomijajac fakt, ze to aktualnie najlepsza gra FPS.

damian_filmweb

Nie zakładam, ze to gówno, tylko, że ja nie lubię takiego multika.
Wolę multi na mniejszych przestrzeniach i szybsze.

ocenił(a) grę na 8
lukasziks

Tak, czyli Coda. Dobra jak chcesz. Ale nie zmienia to faktu, ze ocene wystawiles nie grajac w multi. Gdybys poswiecil kilka godzin, to odkrylbys mapy Wielki Bazar o Operacja Metro.

damian_filmweb

Cóż CoDa i jeszcze parę exclusivów na PS3.
No cóż to tutaj staje rozmowa.
Co do multi to jeśli znajdę czas to pogram, ostatnio oglądałem parę let'splayów i wyglądało spoko. Tylko nie wiem, czy się tam odnajdę.
Tak czy siak, pozdrawiam i dzięki za rozmowę ;]

damian_filmweb

Nie ośmiesza się, każdy ma prawo recenzować tak jak woli. Dla niego ważniejszy Singiel, to tak ocenia...

ocenił(a) grę na 8
AlexGolian

Oceniajac ta gre nie uwzgledniajac jej najwazniejszej strony, to tak jakby obejrzec tylko pierwsze 15 minut filmu i go ocenic. Za twoim dzialaniem kryje sie ZELAZNA logika.

ocenił(a) grę na 9
AlexGolian

www.youtube.com/watch?v=BHFUtuBaIsc

ocenił(a) grę na 7
damialus

po co mi to?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones