PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 842
oceny
8,0 10 1 15842
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

Słaba gra 2/10

ocenił(a) grę na 2

Ta gra jest po prostu żałosna...
-Fabuła do nie powiem czego
-Gameplay też taki
-Grafika jest na bardzo dużym poziomie ale na PC jest fatalna

DyzioLFC

grałeś w MP? Jak nie, to nawet się nie wypowiadaj. Bo w bf'a nie gra się na SP. Od SP jest Call of Duty

ocenił(a) grę na 2
darek12322

Call of Duty jest właściwie od wszystkiego...
Gameplay napisałem jako w MP jak i SP

DyzioLFC

W CoDa grają dzieci a w Battlefielda mężczyźni. Jak masz fatalną grafikę to sobie kup nowy komputer. Jak zależałoby Ci na grafice to na pewno nie grałbyś w CoDa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
DyzioLFC

Synek, po pierwsze nie obrażaj tu nikogo, po drugie sam wymieniłeś aspekt graficzny w swych "argumentach", po trzecie - patrz i podziwiaj:
http://www.youtube.com/watch?v=0_jjnpLSwdc&feature=BFa&list=FLLhpAdyT3LmSBXkktuC JqoQ&lf=mh_lolz

W CoD-zie nie zrobisz jednej setnej tego, co powyżej (oglądaj koniecznie w 1080p, bądź chociaż w 720p).

ocenił(a) grę na 2
B_janek

Według mnie trzeba nie mieć mózgu żeby lecieć na takie małe wybuchy zupełnie nie realistyczne...

ocenił(a) grę na 9
DyzioLFC

idiota. w cod'zie nie masz zniszczalnego otoczenia, zła grafika, błędy hitmarkerów, a broń jest tak realistyczna że nie ma odrzutu. a poza tym porównaj kaliber acr'a i m4. acr ma 6,8 m4 5,56 i jest mocniejsze. widać nie dorosłeś do bf' że uważasz że to jest lepsze

ocenił(a) grę na 8
DyzioLFC

Różnica, panie trollu jest taka, że w cod'zie wzywasz atak z powietrza, a w BF3 jesteś atakiem z powietrza. BF3 - zniszczalne otoczenie; cod - statyczne otoczenie i wszechobecne skrypty; BF3 - coś nowego; cod- Odgrzewany kotlet.
EoT

ocenił(a) grę na 7
B_janek

zasrany fanboy battlefielda, nie lubie ludzi którzy za wszelką cene go bronią, może i multi jest ciekawe, ale multi to jest część gry

AlexGolian

Kolejny idiota obrażający bez żadnego powodu. Fanboy, bo oceniłem na 9/10? Bo lubię sobie w tą grę pograć w sobotnie wieczory? Bo napisałem post broniący aspektów graficznych Battlefielda?
Teraz zabawię się w ciebie:
zasrany fanboy Simsów, nie lubię ludzi którzy za wszelką cenę próbują komuś coś wmówić.

ocenił(a) grę na 7
B_janek

w simsy to ja grałem jak byłem mały, ale sory za moją wypowiedź, czasem mam lekkie wybuchy, nie wiem czemu, mam nadzieje że się nie obraziłeś

AlexGolian

Okej, nie było tematu.

ocenił(a) grę na 8
B_janek

ja zmieniam ocene na 8 z 9. Gram juz 99h godzin na multi, ale ciegle irytuja mnie mniejsze lub wieksze bledy. Moim zdaniem battlefield bad company 2 bylo lepsze.

A druga sprawa to grafika na ps3. Niby jakies tekstury instaluje sie na dysku, ale nie mam pojecia, czy gra to zrobila automatycznie.

damian_filmweb

Ja wolę BF3, ostatnio pograłem sobie trochę w BC2 i jednak fizyka poruszania się i strzelania jest gorsza niż w trójce.
Niestety, jeśli chodzi o grafikę, to Battlefield 3 był robiony pod PC, a potem dodano dopiero konsole, dlatego grafika jest bez porównania gorsza na konsolach.

ocenił(a) grę na 8
B_janek

Wiem, ze byl robiony pod PCta, ale grafika na ps3 tez mialabyc powalajaca. Wiadomo, ze fizyka i te rzeczy beda lepsze, bo to nowa gra, nowe mozliwosci, ale same mapy, klimat, grywalnosc, styl jest zdecydowanie lepszy w bc2 w mojej opinii.

damian_filmweb

A według mnie mapy są lepsze właśnie w BF3, ponieważ w BC2 strasznie raziły powtarzalnością - bardzo podobne wioski (szczególnie widać to na SQDM), ale za to Bad Company 2 Vietnam to prawdziwa perełka. Chciałbym, żeby kiedyś zrobiono odnowione mapy z Vietnam dzięki Frostbite 2 w formie darmowej aktualizacji do BF3 dla posiadaczy BC2 i BC2V.

ocenił(a) grę na 8
B_janek

Jesli chodzi o mapy w bf3, to ja gram na tych kupionych z Battlefield 2 , bo naprawde sa swietne. Z samych map BF3 dobre sa tylko Operacja metro i Wielki Bazar. Reszta jakos mi sie nie podoba w wiekszym stopniu, ale tez nie sa takie zle.

damian_filmweb

Zależy też, w jakie tryby grasz. Dla Rush najlepsze są właśnie Operacja Metro i Bazar, a do tego Szczyt Demawendu. Do Podboju Operacja Firestorm, Granica Kaspijska, Wyspa Chark i Autostrada do Teheranu. Dla Team Deatchmach Kanały i Wyspa Chark. Trzeba sobie dopasować tryby do map.
I zgadzam się, mapy z BF2 są świetnie zrobione, duże i przyjemnie się na nich gra.

ocenił(a) grę na 9
DyzioLFC

sam jesteś żałosny z tymi żałosnymi argumentami. W tej grze jest znakomity gameplay. Grafika jest lepsza na PC niż na innych platformach. Nie wiem czego ty oczekujesz, bo w tym momencie jest to najlepsza grafika spośród strzelanek.

ocenił(a) grę na 2
Karahov

Ja grałem na ps3 i mam na PC wydałem razem 300 złotych! Może i aukcja jest na allegro ale mało mi wzróci.
Zapomniałem w argumentach dodać że Batek jest tak realistyczny... Że spokojnie można porównać do niego Harrego Pottera

ocenił(a) grę na 7
DyzioLFC

Czy ty naprawdę jesteś taki tępy ? Idz poproś tatusia ,żeby ci kupił nowy komputer jak bf3 ci nie chodzi , a nie tu piszesz jakieś głupoty. Grafika to jeden z ważniejszych elementów gry , a ty tak piszesz bo na swoim gracie pewnie nie możesz odpalić. Aj dzieci dzieci.

ocenił(a) grę na 2
reevox

Działa na max:) Tak samo jak Crysis 2 i skoro grafika jest taka ważna to współczuje.
Wiem czym różnią się fani BF3 i MW3 ilorazem inteligencji. Jako że jakiś intelekt mnie zaraz by chciał zripostować "Fakt BF3 ma inteligentych graczy" to powiem że tak nie jest:)

ocenił(a) grę na 7
DyzioLFC

Czy ja 1 zaatakowałem fanów jakiejkolwiek gry ? Ty zacząłeś wyzywać innych od deblili , bo nie zgadzali się z twoimi słabymi argumentami... Co inaczej nie potrafisz się odezwać , tylko cwaniactwem ? Chłopcze , grafika to jedna z ważniejszych czynników dla graczy razem z fabułą ,więc przestań za przeproszeniem pieprzyć farmazony.

reevox

A tak trochę odbiegając od tematu... co lepiej kupić?
1.Battlefield: Bad Company 2
2.Medal of Honor
3.Call of Duty: Black Ops
Oczywiście tylko i wyłącznie do multiplayer.
Dużo ludzi jeszcze pyka w te tytuły ?

ocenił(a) grę na 2
alwaysbad

Battlefield: Bad Company 2 Zdecydowanie.
Ja jako fan COD odradzam kupywanie blakc ops. Jak nie lubisz "pola bitwy" o Medal of Honor daje radę.

ocenił(a) grę na 2
DyzioLFC

edit: Osobiście kupiłbym Call of duty Modern Warfare 2 ale jak nie ma liście to zdecydowanie Battlefield

DyzioLFC

Jedyną grą z serii battlefield lub call of duty jaką grałem (multiplayer) było Call of Duty 4: Modern Warfare.
Te 3 które wymieniłem grałem tylko singleplayer,ale może zastanowię się nad tym MW2 :)

ocenił(a) grę na 9
alwaysbad

Bad Company 2 czy MoH są często w promocji (zniżka na EA classic -50%, przynajmniej raz do roku jest taka akcja)
Ja kupiłem Bad Company 2 w empiku w maju 2011 za 29zł. I to w premierowym wydaniu, bo były w cenie classiców :P Medala kupisz za identyczną cenę ;) Standardowo kosztuje ok 50zł. A Black Ops jakieś 90zł więc radze BC2.
Ostatnio w MediaMarkcie widziałem też zestaw MW1+MW2 za 109zł. Można się i na to szarpnąć :)

ocenił(a) grę na 2
reevox

Ja nie pierwszy zaczełem obrażać w tym temacie...
Mówię argumenty człowieka który grał w nie jedną grę.

ocenił(a) grę na 7
DyzioLFC

,,Mówię argumenty człowieka"? Radzę cofnąć się do szkoły podstawowej i szlifować język Polski bo z tym poziomem daleko nie zajedziesz... Nie mam już siły z takim ignorantem dyskutować , którego mania jest równa fanbojstwu. Bierz bad company, na pewno nie będziesz żałował , sam gram w multi i nadal gra spora liczba osób.

ocenił(a) grę na 2
reevox

Zapraszam może do dyskusji na forum o grze call of duty co?
Kretyn...

ocenił(a) grę na 7
DyzioLFC

Oczywiście potwierdziłeś moje wcześniejsze tezy , że jesteś po prostu dzieciakiem i to jeszcze nie bystrym , który nie potrafi sensownie odpowiedzieć tylko obraża , no ale czego ja wymagam po takim osobniku ?

ocenił(a) grę na 2
reevox

Daje dobre argumenty.
Są to wystarczające argumenty żeby cię wyśmiać, a szczególnie że taki fanatyk i dziecko nie da sobie nic udowodnić

ocenił(a) grę na 7
DyzioLFC

Wyżyj spoza swojego wyimaginowanego horyzontu , poczytaj recenzje , popytaj się ludzi ,nawet tu ci powiedzieli ,że bf3 lepszy jest a nie pleciesz herezję , niestety ale liczyłem ,że to zrozumiesz. Ale w sumie czego ja oczekuję po takim rozmówcy, który jeszcze nawet gimnazjum nawet nie ukończył (sądząc po twoim pisowni) Skończyłem z tobą , idź spać bo jutro do szkoły trzeba wstać !

Nie pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 2
reevox

Ehh u ciebie też jest niewiarygodnie dużo błędów skoro u mnie też.
Człowieku jak oceniłeś taką grę jak Battlefield jako "Arcydzieło" to chyba o tobie świadczy. Ja nawet COD mW1 oceniłem na 9/10 a mw3 na 8/10 bo tak jest gra jest "bardzo dobra".
Czytałem wszystkie recenzje jakie napotkałem, i pomimo tego mam swoją wolę i wiem co jest lepsze.

ocenił(a) grę na 7
DyzioLFC

Niby miałem już nic nie pisać ,ale nie mogę się powstrzymać jak widzę takiego ignoranta jak ty. I co z tego ,że oceniłem jako arcydzieło ? Czy ty w ogóle myślisz ? Bf3 jest grą przełomową pod względem grafiki i innych zastosowań technologicznych dlatego zasługuje na taką ocenę. A call of duty co ? Cały czas jest na tym samym śmiesznym silniku od kilku lat ,no naprawdę godne podziwu, tylko dodają nowe misję i kilka gadżetów... To trzeba być idiotą ,żeby tego nie zauważyć i twierdzić ,że jest inaczej. Druga sprawa to taka ,że w call jest fatalna fabuła , i 0 realistyczna, np : Capitan Price ginie w Modern , a w innych częściach jest , bez sensu... Dlatego jak ktoś podsumował bf3 dla mężczyzn , call of duty dla tych uboższych. Oczywiście nie twierdzę ,że to ma regułę , ale tak jest zazwyczaj.

Aha i trzeba mieć nieźle naryte w bani jak takiej grze typu bf3 daje się ocenę 2 a call of duty ocenę 9 haha . Nie potrafię tego zrozumieć na pewno takiej różnicy. Pewnie chłopaczek jest smutny bo bf3 nie działa mu :( A call of duty bez problemu bo ciągle jest ten sam silnik a wymagania nie znacznie rosną haha

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 9
DyzioLFC

W tym momencie pogrążasz sam siebie. Przedstawiasz argumenty, które nie mają sensu i są wyssane z palca. Obrażasz innych nie wiadomo dlaczego. Może po prostu nie umiesz grać w tą piękną grę i się sfrustrowałeś. Nie wiem, ale jeśli uważasz, że ta gra ma słaby gameplay, to ci się coś w główce poprzewracało.

ocenił(a) grę na 2
Karahov

Albo ci że COD ma taki.
Jestem jednym z lepszych graczy w Polsce w css i umiem grać w strzelaniny. I umiem też ocenić jaka gra zasługuje na uznanie(z strzelanek i gier akcji)

ocenił(a) grę na 9
DyzioLFC

O kurde, ja jestem weteranem wojny w Iraku, wiem co to strzelanie i Battlefield 3 w tym gatunku gier jest najlepszy .

ocenił(a) grę na 2
Karahov

Taaa dobre:)

ocenił(a) grę na 7
DyzioLFC

1. Co mnie to obchodzi ,ze masz , to se miej.
2. Grałem , i tak wyglądało w call of duty 4
3. Jest przełomowe ,żadna gra nie ma takiej grafiki i tak realistycznego systemu zniszczeń.
4.Taa normalniejsze , cały czas ten sam odsmażany kotlet w postaci Capitana Price i innych , fantastyczna , oryginalna fabuła !
5. Debil to cię robił skoro nie masz innych argumentów tylko obrażasz. Typowe dla takich jak ty.
6.Wiesz co to jest silnik gry ? Nie mam zamiaru ci tłumaczyć ,bo czasu nie mam na to pewnie i tak byś nie zrozumiał... Do psychiatry to ja ci polecam się udać ,żeby ci wybił z tego pustego łba twoje fanbojstwo.

Och ale osiągniecie ,,Jestem jednym z lepszych" haha masz się czym chwalić , pewnie jak będziesz miał dzieci to im będziesz opowiadał. Kiedyś byłem najlepszym graczem w cs`a !! I to całe twoje życie tylko gry ( bo skoro jesteś taki dobry na pewno bardzo dużo grasz na komputerze a co się z tym wiąże to pewnie nie masz kolegów dlatego tak się frustrujesz )

ocenił(a) grę na 2
reevox

1. Mówię że wiem o czym mówię.
2. nfs the run ma identyczny poziom grafiki:)
3. Nie jest przełomowa, zgadzam się że grafika to mocna strona
4. Kotlet to masz na obiad ta fabuła jest świetna
5. Mam argumenty ale takiemu fanatykowi się nie wmówi
6. Wiem lepiej od ciebie

Oprócz tego gram w wieku 16 lat w IV lidze czyli nie jest tak źle. To że byłem w poprzednim roku 6 pod względem fragów w całej Polsce to według mnie duże osiągnięcie. Fakt, gram dużo na komputerze. Między innymi dlatego że mam całe wieczory wolne(wyjątek weekend) i w porównaniu do ciebie mam życie.
Powiem ci jeszcze że myślałem że BF3 przebije w końcu Call Of Duty, ponieważ zgadzam się mało się zmienia grafika ale jest to widoczne. Lecz BF3 po prostu zawiodło w innych aspektach niż grafika.

ocenił(a) grę na 7
DyzioLFC

Ta jasne a w tej bajce były smoki ? Człowieku wyjdź na dwór a nie siedzisz przed komputerem. Na pewno siedzisz bardzo dużo przed komputerem jeżeli jesteś taki ,,dobry" Ale co ty mnie obchodzisz , my tu rozmawiamy o grze a nie o twoich wymyślonych historyjkach. Brawo za logikę ,że porównujesz Nfs the run do bf3... Na prawdę godne podziwu.

3.W tym jednym się zgodzę ,że grafika to mocna strona (ale sam wcześniej pisałeś ,że grafika jest słaba) czyżby przypadkiem nie masz rozdwojenia jaźni ?
4.Nie interesuj się moim obiadem , fabuła kwestia gustów , ale i tak jest dla mnie monotonna jak cholera.
5.Fanatyk to ty i każdy to tu potwierdzi.
6.Oczywiście nie masz żadnych argumentów dlatego tak odpowiadasz :)

1 i 2 punkt masz na początku.

Naprawdę nie będę więcej już z tobą pisał, bo ręce opadają jak widzę takiego ułomnego człowieka , któremu nic nie da się wyjaśnić.

ocenił(a) grę na 7
DyzioLFC

stary nie kłóć się z kimś kto dał bf3 ocenę 10/10 ;) to zwykły fanboy, ja dałem bf3 5/10 bo single tragiczny a multi nie przypadło mi do gustu (nie mówię że jest złe) jedyne co widze dobrego to grafika na pc, głosy pl, dźwięk.

ocenił(a) grę na 10
DyzioLFC

Jesteś po prostu śmieszny to Cod wszystkich zawiódł a nie battlefield a tak na marginesie bf3 jest 2 razy tańszy od mw3 i jest też 2 razy lepszy grafika w codzie i system walki choćby na multi leży i robi pod siebie i te małe mapy .... Ahh ale jak widzę palanta ,który dał 2/10 oczy bolą no cóż . Ale przyznam szczerze do multi trzeba się przyzwyczaić bo jak pierwszy raz zagrałem to nic innego nie robiłem jak umierałem ale teraz to ekstra w ogóle to w mw3 nie ma tego fajnego napięcia pola bitwy itp w bf3 jak widzisz te latające granaty i rpg a w dodatku Śmigające kule i Przygwożdżenie.no to tyle to moja opinia ja daję 9,5

ocenił(a) grę na 6
Shokers

System walki?
Sorry, ale CoD ma najprzystępniejszy system walki we wszystkich FPSach, strzelanie w CoDzie to czysty miód

Mam BF3 i MW3 i przyznam szczerze że w BF3 strzelanie wręcz odpycha.

ocenił(a) grę na 9
mariiox

Właśnie ja myślę, że jest na odwrót. W BF3 jest realniejszy system walki. W CoD strzelanie nie sprawia mi żadnej przyjemności

ocenił(a) grę na 6
Karahov

Każdy woli co innego
CoDa rzuciłem też już jakiś czas temu, ale w dalszym ciagu uważam że ma lepszy system strzelania
Po prostu w Bfie jest bez sensowny recoil broni

użytkownik usunięty
mariiox

"Po prostu w Bfie jest bez sensowny recoil broni"
Pograj w Fallout 3. Po przyzwyczajeniach z cs'a ta gra doprowadzała mnie do szewskiej pasji pod względem rozrzutu na średnich dystansach. O celnych strzałach z kałacha na dalsze odległości można pomażyć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones