PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 855
ocen
8,0 10 1 15855
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

pelna wersja

ocenił(a) grę na 8

Pogralem juz troche i....narzekac nie moge. Multiplayer jak zawsze swietny, a kampania
nie jest taka zla jak sie wszystkim wydaje. Jest jeszcze troche bledow z animacja, ale
to zostanie naprawione w najblizszym czasie.

Multi do latwych nie nalezy. Jako fan serii bad company w ktorej jestem naprawde
dobry, grajac w bf3 na poczatku niezle dostawalem po dupie. No, dobra dalej dostaje,
ale juz idzie mi co raz lepiej. Trzeba sie przyzwyczaic, bo to naprawde nowa i
rozbudowana gra ( multi oczywiscie ).

Kilka rzeczy mnie irytuje jesli chodzi o multi: te nieszczesne latarki i lasery.... co to za
bzdura ? koles swieci w moja strone, a ja nic, a nic nie widze... irytujace to troche.

Kampania jak to kampania w battlefieldach... mogloby jej wg nie byc, wiec nie
narzekajcie, bo nie jest zle. kampani wystawilbym 7. Multi ? 9-10.

Szkoda, ze DICE nie zrealizowalo swoich wszystkich obietnic, a wlasnie przez to wiele
dzieci na tym forum ocenia ta gre na 5 czy nawet 1, bo spodziewali sie spelnienia
wszystkich obietnic i gre oceniaja za to jaka mialabyc, a nie za to, jaka jest.
Ale nie zmienia to faktu, ze bf3 to aktualnie najlepsza gra multi, a moder wardare 3
raczej niczym nie zachwyci.

ocenił(a) grę na 9
damian_filmweb

Na kampani bawiłem się naprawdę świetnie, ale multi było dla mnie zaskoczeniem... Jak zwykle świetne, tyle że jest o wiele trudniejsze od poprzednich części serii.

ocenił(a) grę na 8
Lebron_Rezza

tak, ale to dopiero poczatek. majac druga range gralem z kolesiami, ktorzy juz wbili 28, wiec trudno by nie przegrywac.

ocenił(a) grę na 9
damian_filmweb

Ja przed chwilą grałem z gościem z 50.... Nie wiem, czy to był cheater, czy no-life. W każdym razie mam teraz 16 rangę i dopiero 11 h przegranych.

ocenił(a) grę na 8
Lebron_Rezza

rangi wbija sie znacznie szybciej niz w bc, ale zeby juz ktos mial 50.... no - life.

ocenił(a) grę na 9
damian_filmweb

Ano właśnie.

ocenił(a) grę na 10
damian_filmweb

Wcale nie wbija się aż tak szybko, w BC2 rangi szybko wbijałem tak mniej więcej do 30 a potem dopiero zaczęło mi wolniej iść, a tutaj mam 20 i zaczyna ciężko iść, ja grałem jak do tej pory tylko z gostkiem co miał bodajże 45 albo 46 i wcale nie był jakimś maniakiem i super graczem po prostu miał czas grać więc pewnie od premiery cały czas grał. Co do trudności to owszem multi jest trudniejszy niż np w BC2 ale ja sobie daje rade. :P

ocenił(a) grę na 8
salamandra95pl

taak.. mial czas i... gral calymi godzinami - w skrocie no-life.

Szybko sie wbija rangi poczatkowe, bo jak jest pozniej nie wiem.

ocenił(a) grę na 10
damian_filmweb

Owszem po pierwszym dniu gry miałem bodajże 7 po drugim 12 po trzecim 15 potem szło po jednej randze dziennie, a teraz gram na 20lvl już dwa dni.

ocenił(a) grę na 8
salamandra95pl

ja mam... eee 5. gralem jakies 3 h. Najpierw musze zapoznac sie z mapa i ustalic taktyke, tak jak w przypadku bac company. I dopiero po tym bede gral jak zawsze.

ocenił(a) grę na 6
damian_filmweb

Nie wiem za co tak hejcisz MW3.
Odrzyj BF3 z grafiki i powiedz co nowego zaprezentował. Battleloga? Latarki walące po oczach? Czy może cofnięty system zniszczeń?
Co do obietnic - za bardzo się popisywali czego to oni nie zrobią. Angażowali się w wojnę z CoDem jakby od tego zależało ich życie. Ich "świetny, emocjonujący,widowiskowy" singleplayer to średnia, nieemocjonująca kalka CoDa.
A za wątek z przesłuchaniem ŻYWCEM ŚCIĄGNIĘTY Z BLACK OPS trzeba ich nagrodzic brawami. Naprawdę łudzili się że nikt tego nie zauważy?

Pykałem trochę w multi u znajomego wczoraj, gra się całkiem fajnie. BF3 powinien być grą wyłącznie multiplayerową. Naprawdę niepotrzebnie robili snigla. Ale cóż - chcieli się popisać to niech teraz cierpią.

ocenił(a) grę na 8
waldeck

Oni przynajmniej sie staraja, ale panowie od coda wola robic ludzi w ch#ja. taka prawda i dlatego ,,hejce`` mw3.

ocenił(a) grę na 6
damian_filmweb

Przynajmniej panowie od CoDa nie obiecują bóg wie czego - wszyscy wiedzą że gra będzie linowa, oskryptowana, efektowna - taka jak już od paru lat. Nie mówią jakich to rzeczy nie wymyślą, czego to nie zrobią. Przynajmniej przerobili trochę multi - 2 nowe tryby, Point Streaki itd.

ocenił(a) grę na 8
waldeck

multi jest takie jakie zapowiadali. single gorszy, ale i tak oceniany wysoko. nie wiem tez o jakim cofnietym trybie zniszczen mowisz, bo w multi nic takiego nie ma miejsca, a nawet jest o wiele lepiej. A panowie z coda, coz, od 5 lat robia gre na tym samym silniku i czym tu sie podniecac ? pewnie znow beda sprzedawac DLC znajdujace sie juz na plycie i wymuszac jak najwiecej mamony.
Multi bedzie pewnie lipny, tak jak w black ops, bo od mw nie sa w stanie sie przebic.

ocenił(a) grę na 6
damian_filmweb

Cóż - jedn gościu miał wielkie szczęście, bo skrył się za ścianą która była " nie do zniszczenia". Innym razem ja miałem szczęście bo to moja osłona była nie do zniszczenia. Nie idzie rozwalać całych budynków jak podobno szło w BC2. Progress - na pewno nie.

Multi jest, single nie jest.

DLC to zła polityka ale nikt nie każe ich kupować. I mało kto je kupuje.
Kasę na pewno będą wyciągać ale gra i tak sprzeda się lepiej niż BF.
Multi w BO był lipny? Czemu? Bo mapy były małe, czy dlatego bo musisz coś napisać żeby dojechać CoD a wywyższyć swojego " kochanego Batelfidzika"?

A kiedyś mówiłeś ze nie jesteś fanboyem...

ocenił(a) grę na 8
waldeck

Kolego. Piszesz, ze multi jest, a single nie ma... to cie dyskwalifikowuje z jakiejkolwiek rozmowy. Poczytaj sobie, nie wiem, neo plus, tam masz fachowa opinie na temat kampani bf3, a ocena to 8.7 / 10.

Swoje fanbojostwo wlasnie pokazujesz, a ja tylko pisze to co wiekszosc innych graczy, czyli black ops multi jest 100x gorsze od jakiegokolwiek battlefielda. Zabugowane, brzydkie, jedyna taktyka to kampienie, kolejna kopia z poprzednich czesci.... itd.

Zmien forum, bo tutaj wszyscy cie wysmieja jak dalej bedziesz pisal, ze multi w black ops bylo lepsze.

ocenił(a) grę na 6
damian_filmweb

Nie powiedziałem że jest lepsze tytanie inteligencji, a jeśli napisałem to pokaż mi w którym miejscu. Stwierdziłem że nie jest lipne a ty jedziesz po nim zeby zdyskredytować CoDa, to wszystko. Oba multiki są fajne - BO jak chce szybkiej akcji i BF jak chce w miarę realnej rozrywki. W BO nie można grać jak w "prawdziwą" wojnę, za to w BFie nie można latać z karabinem i rozwalać wszystkiego co ci stanie na drodze.

To że mniej podobał mi się singleplayer mnie dyskwalifikuje? Bo co, bo tobie się podobał? A to już nie można mieć odmiennego zdania od twojego? Single nie spełnia obietnic Digital Illusions, nadal jednak zasługuje na 6/10. A multi jest bardzo dobry, o wiele lepszy niż singiel i nie nudzi się tak szybko jak ten z CoDa ( w CoDa mogę grać 3 godziny i mam dość, w BFa tłukłem 8 i mógłbym grać dalej).
Zresztą zauważ że na metacritic średnia ocen wersji PC jest już poniżej 90, a szumne zapowiedzi robiły z BFa grę roku a może nawet i dekady ( o wersjach konsolowych nie wspomnę). Pewnie wszystko przez Battleloga, ale sam fakt że nie ma tych 94-92 świadczy o tym że nie wszystkie oczekiwania są spełnione.

Ja jestem fanbojem? Na forum o Battlefieldzie w swojej opinii o grze piszesz "moder wardare 3
raczej niczym nie zachwyci.". Po co? To forum o BFie czy o MW3? Ja nie wchodzę na forum MW3 i nie wypisuję tam głupot w stylu : CoD górą a BF kanałami. Więc proszę cię, pokaż mi w którym momencie okazałem się fanboyem? W tym w którym powiedziałem że multiplayer w BO jest w spoko? Póki co to ty kontrujesz wszelkie opinie o serii Battlefield które nie zgadzają się z twoją. Ja po tobie nie jeżdżę bo nie podoba ci się Call of Duty. Denerwuje mnie to że bronisz BFa mimo że wiesz że nie wszystko się w nim udało.

ocenił(a) grę na 8
waldeck

Nie napisales, ale wyraznie to sugetujesz stajac w obronie przecietnej gry.

Napisales, ze single nie ma, a to juz kompletna bzdura. Moze ci sie nie podobac, ale nie pisz takich rzeczy. Jakie 6 ? Na sile starasz sie zjechac kampanie. Mam przeczucie, ze wg jej nawet nie przeszedles.

Oczekiwania pod wzgledem multi spelnili, ale glupio postapili dolewajac oliwy do ognia i wychwalajac ta gre pod niebiosa. To byl blad i dlatego dzieciaki oceniaja gre slabo, bo multi nie byl taki kozacki. Tak czy inaczej gra jest oceniana bardzo wysoko.

Czemu pisze, ze MW3 sie nie uda ? To opinia powstala na podstawie kilku waznych faktow, a najwiekszym z nich jest przestarzaly silnik. Moze i nie powinienem tego pisac tutaj, ale nie mowie, ze ta gra na bank sie nie uda, bo jeszcze nie wyszla, wiec to tylko domysly. Nic wiecej. A zadnym fanbojem nie jestem, bo MW2 bardzo mi sie podobal, a w black ops przypadla mi do gustu kampania.

Gdzie ja napisalem, ze wszystko sie udalo w bf3 ? Ty tez tytanem inteligencji nie jestes. Doskonale zdaje sobie sprawe, ze kampania do najmocniejszych nie nalezy, ale oceniam ja na mocne 7. Wiele rzeczy mogli zrobic lepiej, ale ja w przeciwienstwie do innych wiem, ze pewnych mozliwosci sprzetowych nie da sie przeskoczyc.

ocenił(a) grę na 8
damian_filmweb

...bo single nie byl taki kozacki.... ***

ocenił(a) grę na 6
damian_filmweb

Ja jej daje 6 . Multi oceniłbym na 9+. Całą grę na 8+.
Kampania jest krótka ( choć dla mnie to nie jest minus), wątek przesłuchania żywcem zerżnięty z Call of Duty. Połowa obietnic dotyczących kampanii nie spełniona. Kampania w MW2, mimo że dziurawa i zasługująca wg. mnie na ocenię 7/10 jest od BF'owej zwyczajnie lepsza. Dałbym BF'owej 7, z miłą chęcią ale to by było nie fair w stosunku do MW3. Dlatego daje jej 6.


Co do silnika w MW3 - też działa mi to na nerwy. Black Ops wycisło tyle forsy z ludzkich kieszeni że mogliby zainwestować w nowy silnik a nie usprawniać to co mają. Niestety, CoD to CoD - MW3 będzie ostatnią częścią jaką kupię w dniu premiery, chyba że
a) zmienią w końcu silnik graficzny
b) Baaaaaaardzo się nakręcę na którąś część.
PS. Od 4 lat Acti serwuje to samo, ale ja kupiłem tylko Black Ops, więc myślę że mogę kupić też MW3, dla "porównania" :)

ocenił(a) grę na 8
waldeck

To przesluchanie a la black ops to kompletna kompromitacja... tutaj sie zgodze. Nie od dzisaj wiadomo, ze Bobby Kotick to sknera jakich malo. Ale mam nadzieje, ze teraz dostanie po dupie, ale pewnie sie tak nie stanie. Nie gralem w MW3, ale jesli nie bedzie dobre to Bobby powinien dostac solidnego kopa w ten gruby zad.

ocenił(a) grę na 6
damian_filmweb

Cóż - fanom CoDa gra na pewno się spodoba. Na pewno nie sprzeda się tak dobrze jak Black Ops, ale pewno sprzeda się dobrze i za rok dostaniemy Black Ops 2, na IW 3.0 ...

ocenił(a) grę na 8
waldeck

niestety :( nie maja motywacji do zrobienia czegos dobrego, bo wiedza, ze i tak sie znana marka dobrze sprzeda.

ocenił(a) grę na 6
damian_filmweb

Może w końcu ruszą dupska po coś nowego. Chociaż w sumie, MW3 przynajmniej zadziała na każdym komputerze. BF3 już niestety nie.

Niemniej najlpszym wyjściem byłoby połączenie się DICE i IW i stworzenie wspólnej gry, z singleplayerem z CoDa i multiplayerem z BFa. To by była gra...

ocenił(a) grę na 8
waldeck

niestety...marzenia scietej glowy.... Gdyby do tego doszlo to bym chyba nie uwierzyl. Bobby i dzielenie sie kasa ? NEVER.

MW3 to pewnie bedzie dobra kampania, ale multi tak jak zwykle. Grafika przecietna i pewnie zero nowosci.

ocenił(a) grę na 6
damian_filmweb

EA mogłoby wykupić IW...
Kurna, ale by zarobek mieli potem. Gra duetu IW/DICE mogłaby być najlepszym FPSem Ever.

ocenił(a) grę na 8
waldeck

pewnie tak, bo wtedy nie mieli by konkurencji przeciez. Dzisaj liczy sie tylko Cod i BF.

ocenił(a) grę na 10
waldeck

Multi w BO był lipny, bo bieganie sprintem po mapie jak jakiś superman i zabijanie wszystkich z superszybkiego noża lub zajebiście celnego karabinu jest nierealne. Multi w BO jest po prostu cienkie jak dupa węża, i tak samo będzie w MW3, nic nie zmienią bo im na to nie pozwala silnik graficzny i ich pogląd na FPSy. Battlefield był zawsze lepszy od Call of Duty, tylko że fanboye CoD nie umieją tego docenić bo jeśli już zaczną grać w BFa to po prostu ta gra jest dla nich za trudna. Trzeba popatrzeć jeszcze na to że po gry z serii Call of Duty sięgają głównie dzieci z podstawówki i gimnazjum a wiem o tym z własnego doświadczenia w szkole oraz widzę to po ich braku kultury na serwerach w Call of Duty, natomiast po Battlefielda sięgają ludzie którzy wymagają od gry czegoś więcej niż bezsensowna rzeźnia.

I proszę mi nie mówić że jestem jakimś fanboyem Battlefielda bo swego czasu grałem tylko w Call of Duty i sądziłem że ta gra jest najlepsza, dorosłem i zmieniłem zdanie. Zacząłem grać w Battlefielda i moje zdanie jest takie że CoD nie dorasta mu do pięt. Battlefield jest dużo lepszy tylko po prostu więcej ludzi gra w CoDa niż w BFa, i dla tego jest niedoceniany.

ocenił(a) grę na 6
salamandra95pl

"natomiast po Battlefielda sięgają ludzie którzy wymagają od gry czegoś więcej niż bezsensowna rzeźnia. "
Może jeszcze chcesz dodać że bf to gra zespołowa? BF to rzeźnia tylko w innym wydaniu i kropka. Respawn z kolegą a tu heli rakietami nawala. W BF zamiast supermenem jesteś jakimś Macgyverem, wyskakujesz z samolotu, w powietrzu walisz z RPG, na ziemi wskakujesz do czołgu i robisz za 3 ludzi, niezły realizm. Dla mnie bf nigdy nie był, nie jest, i raczej nie będzie lepszy. Z codem tak samo, obie gry mają swoje atuty i minusy. Jeden będzie obrażał tą i chwalił drugą, drugi odwrotnie i tak w kółko.
Wcześniej było mowa o DLC, prosze was, samo EA już mówiło że planują robić płatne DLC, powrót do Karkand to dowód. Dodatki za friko w BC2 to była przynęta, i jak nawet tu widać zadziałała. W ogóle pogratulować panom z EA za prowadzenie kampanii reklamowej bez żadnych zasad, reguł itp., jakby nie oni nie było by żadnej wojny. Połowa ich reklam BF 3 to było bardziej obrażanie CoDa niż chwalenie własnej, niestety dzieci jak to dzieci sie nabrały.
No i mamy jeszcze stary kochany stereotyp, w coda grają dzieci, w bf męszczyźni. Prawdziwi męszczyźni mają lepsze rzeczy do roboty niż takie pierdółki odwalać, mają gdzieś jaka gra gorsza, tylko która lepsze i nie robią z tego hitu. A jak jakimś cudem jednak to przy Armie oba tytuły są dla dzieci, ale nieważne bo cudów nie ma.

ocenił(a) grę na 8
Lwie_Serce

oj, na sile szukasz argumentow. DLC do battlefielda to najczesciej naprawde dobra sprawa za niewielkie pieniadze ( vietnam - przez wielu uwazany za lepszy niz caly to black ops ).

dzieci jak to dzieci to nabieraja sie na kolejne czesci coda, a pozniej zaluja wydanej kasy, bo po co komu multiplayer niemal identyczny z poprzednimi dwoma ?

ocenił(a) grę na 6
damian_filmweb

Dla mnie vietnam to nie dlc tylko DODATEK (i ludzie co myślą że lepszy od całego black opsa to sory, albo idioci albo maniacy bf), w historii coda był zaś tylko jeden czyli "United Offensive" więc z gry wykluczony. Fakt inna historia że w bc2 dostaliśmy np. Harvest day?? za friko kiedy w codzie dlc z 5 mapami to około 50 zł ale właśnie oto mi chodziło, taki harvest day w bf3 teraz będzie kosztował, już dali ciała z mapami z BF2, powinny być za darmo!!!!!! ewentualnie za osiągnięcia w grze (dla mnie świetny był pomysł z BC2vietnam z tą 5 mapą, tak samo powinno być w BF3 no ale masz, EA uznał że czas tylko zarabiać a nie zyskiwać poparcie jak to robili przez ostatnie półtoraroku).
A wracając do dzieci, widać że ty też dałeś sie omamić. Obecnie większość tych waszych dzieci dało się nabrać na bf3 tak samo jak rosyjski lud za rewolucji, miała być rewolucja a masz standard, z tego co już przegrałem BF3 jest jednym z najgorszych BFów, to BC3 w innej wersji i tyle, tytuł to pohańbienie wspaniałego BF2. Taka sama gra zespołowa co w BC1/2 czyli praktycznie zerowa, pomysł z przeglądarką i battlelogiem wypowiem w jednym zdaniu, co za idiota to wymyślił?!?
Czy bf3 jest czymś świeżym? No właśnie nie bardzo. Tak samo jak w MW nie ma w nim prawie nic nowego - jeśli czegoś nie bierze od dwóch części Bad Company, to tylko tego, co było w Battlefield 2, a w Bad Company nie - czyli na przykład czołganie się.

ocenił(a) grę na 8
Lwie_Serce

Taaak :)) Jasna sprawa. Najlatwiej pojechac po wszystkim. Kto ci powiedzial, ze mapy z BF 2 beda cos kosztowac ? Dalem sie omamic kupujac gre ktora bardzo mi sie podoba i z chcecia gram? No, zastanow sie nad tym co piszesz. Jedyne czego mozna pozalowac, to fakt, ze kampana moglaby byc lepsza.
A to, ze gra zespolowa kuleje to niby wina DICE ? No, znow gadasz byle co, aby tylko sie doczegos doczepic. A battlelog to zwyky dodatek, mozna go uzywac albo olac, wiec w jakim celu piszesz takie bzdety ? Kto chce, to korzysta.
Widac, ze za malo jeszcze przegrales w bf3.

ocenił(a) grę na 6
damian_filmweb

eee, EA?? Bądź troche doinformowany, również wstępne wyniki sprzedaży bf3 nie są tak zachwycające jakby chcieli wydawcy co może oznaczać płatne DLC. Omamić sie dałeś skoro dalej sądzisz że dzieci to tylko cod. Kampania na serio to czysta podróba coda przy którym BC2 to powiew świeżości. Nie gadam by sie doczepić tylko mówie to co jest, czyli przeciętna bardzo dobra gra. Nie wiem jak wygląda sprawa na konsolach ale bez battleloga NIE ODPALISZ bf3 na pc, podobnie jak origina, dodatkiem to jest elite dla mw3, battlelog jest obowiązkowy.
A tak z ciekawości, ty wogóle grałeś w BF2 lub ewentualnie 2142?!?

ocenił(a) grę na 8
Lwie_Serce

doinformowany ? to sobie kolego sprawdz chociazby liczbe preorderow na bf3.

Tak, dzieci to glowna sila CODa i nie nawet nie mow, ze jest inaczej. A co mnie obchodzi battlelog ? to zwykly dodatek, a na konsoli mozna go zwyczajnie olac, wiec nie pierdziel, ze to minus. Tak z ciekawosci to powinienem sie zapytac, czy ty wg grales w bf3 dluzej niz pol godziny ?

ocenił(a) grę na 6
damian_filmweb

Ty policz ile bo becie było odwołanych..... Beta to był zresztą jeden wielki EPIC FAIL
http://www.youtube.com/watch?v=UABIyFYkJts
Przecież tak nawet Alpha nie powinna wyglądać, a liczba tych preorderów to właśnie kolejny przykład jak EA świetnie potrafiło zareklamować grę, właśnie przedewszystkim dzieci dały się jej i składały te preordery.
I gościu , zrozum w końcu że PS3 to nie cały świat gier, ba mniej niż 1/3, poza tym to moja pecetowa wersja BFa 3 miała być to "najważniejszą" a w niej Battlelog to OBOWIĄZEK. Nie masz go , bye bye granie w bf3, to jest minus który razem z durnym Originem i całym systemem przeglądarki internetowej i jest większą porażką niż brak dedyków w MW2.
Co do pytanie powinienem nie odpowiedzieć bo ty nie odpowiedziałeś na moje ale dobra, 7 godzin z hakiem, nie licząc singla o którym już nie wspomnę.

ocenił(a) grę na 8
Lwie_Serce

kolego, nie jestem twoim gosciem. To, ze musisz gre odpalic poprzez strone battlelog, to nie misus gry, to minus dla ludzi, ktorzy ja wydali, bo na rozgrywke nie ma zadnego wplywo, wiec nie podawaj tego jaki argument , bo pekle ze smiechu.

Mowiac kolego konsole, mam na mysli wszystkie, a nie jedynie ps3, wiec jak sie domyslasz to rynek zdecydowanie wiekszy i powazniejszy niz PCtowy.

Gadasz, gadasz, a wystawiles 8. czy nie powinienes wystawic 5 ? bo to wlasnie sugeruja twoje super obiektywne wypowiedzi.

ocenił(a) grę na 6
damian_filmweb

Jesteś nim bo ciągle odpisujesz na moje posty. Battlelog to jest minus gry bo to jest jej część, (minus dla ludzi to mogę dać za CoD Elite gdyż to inny produkt). Na rozgrywkę ma większy wpływ niż dostępność do internetu. Jak chcesz to peklij ze smiechu.

Co do konsol to w praktyce to tylko Xbox i PS3 , reszta to inna bajka. Rynek jest większy i tyle a powaga nie jest wcale większa. Zresztą konsolę powoli zaczynają upadać.

8=/10 jest naciągane, głównie ze względu na sentyment do BF2, multi nie narzekam bo trzyma poziom BC2 jednak powiem szczerzę, BF3 ma najgorszy system walki ze wszystkich BFów. Single...... próbuje o nim nie myśleć, grafika piękna ale destrukcja ma ten sam poziom co w BC2, brak starego dobrego systemu z menu gry i wyszukiwarką serverów bardzo boli,

ocenił(a) grę na 8
Lwie_Serce

najgorszy system walki ? bo z noza juz nie mozna kogos zabic z odleglosci 5 metrow ? bo mozna lezec na ziemi ? sterowanie duzo sie nie zmienilo, a caly system walk to ulepszona wersja bc2, wiec kolejny argument, ktory moge wysmiac.

Destrukcja to zupelnie inna bajka. Budynki zawalaja i rozwalaja sie w bardziej realistyczny sposob.

menu do najlepszych nie nalezy. brakuje tez normalnej opcji HARDKOR, a nie trzeba na serwerach szukac.

Rynek konsol w dalszym ciagu bedzie przewodzic, a gdy konsole rzeczywiscie beda zaczynac tracic na wartosci, przywitasz sie z PS4 i Xboxem 2, a raczej 3.
Nie oszukujmy sie, bo prawdziwa kase robia wlasnie na konsolach i to wlasnie na nich dostajemy najczesciej znacznie bardziej dopracowane gry.

ocenił(a) grę na 6
damian_filmweb

No w końcu odpowiedziałeś, nie grałeś ani w BF2 i BF2142 które były królami (dla mnie są) serii. Było normalne strzelanie (nie te w BF3 gdzie gra zachęca do strzelania z biodra co jest idiotyczne) które przy killu przynosiło satysfakcję, w bf3 to wygląda tak:
wróg--->strzelasz--->on pada/ty padasz
kiedyś to można było czuć że dostajesz lub on dostaję.
Odnowienie granatu jako broni do wyboru to też błąd, zrobili to chyba tylko po to by mieć argument na oskarżenia że BF3 to tak naprawdę BC3 (i tak w większości jest).
Knife to już kompletny badziew, kiedyś był bronią, na blisko ludzie wyciągali go i rozpoczynali pojedynek z którego była często super zabawa, w BC2 był czymś zupełnie innym, taki codowaty tyle że w gorszym wydaniu, ale jakoś spełniał robotę jako natychmiastowego zabicia z bliska. Jak chcesz to wysmij to.

Z tego co ja widziałem to tylko nowsze budynki jak np. paryskie kamienice, taki kwadrat mieszkalny na pustynnej mapie to tylko kosmetyczne podrasowanie BC2.

Menu należy z bardzo dobrych gier do top najgorszych, MW3 ma stary co prawda ale jary.

Dla mnie to Pecety są królami, jak sam to mówiłeś sprzedaż to nie wszystko.
Graficznie to konsole są gorsze, Crysis 1 i nic więcej nie muszę mówić.
Pecety oferują takie cuda jak strategie i symulatory o których konsole mogą pomarzyć, takie rzeczy dają wyzwanie.

ocenił(a) grę na 8
Lwie_Serce

Gralem w battlefielda 2 dawno temu, ale to nie z nim dokonuje tutaj porownania, bo jak sam zauwazyles blizej mu to BC3. Tak, bylo normalne arcadowe strzelanie tak jak w dzisejszym codzie. Battlefield idzie w strone realnosci, wiec najskuteczniej jest zabic kogos strzelajac ,,z biodra`` lub lezac na ziemi. A bieganie i strzelanie zupelnie nie wchodzi w gre, jesli ma to byc chociaz w jakims stopniu odwzorowanie prawdziwej walki.

Noz, knife, to teraz normalna bron, a nie bezsenswna siekanka, gdzie wystarczylo kogos ciachnac w piete. Bardzo dobrze, ze tak to zmienili, bo to kolejna codowa bzdura majaca tyle wspolnego z rzeczywistoscia co wszystkie inne Cody, czyli nic.

A to, ze nie ogarniasz menu, to juz rece mi opadaja. I przestan w koncu porownywac wszystko do Coda, bo mam wrazenie, ze gadam z jakims fanatykiem.

Graficznie to roznice masz jak narazie niewielka, wiec nie masz czym sie podniecac. A strategie i symulatory to jedyna rzecz, ktora PC moga sie pochwalic.
Ze juz nie bede wymienial znowu wad jakie ma twoj PC, bo sie zdenerwujesz, a po co na to. Tak wiec, nie wychwalaj czegos, co tak naprawde nie jest takie kolorowe. I graj dalej w dziurawe i niedopracowane gry.

ocenił(a) grę na 6
damian_filmweb

...... BF i realizm, równie dobrze w Smerfach mamy sceny rodem z Piły, jak chcesz realizm to serie Arma/flashpoint albo do Afganistanu bo w bf nic z nim wspólnego nie znajdziesz. Strzelanie jest fatalne w BF3 patrząc na całą serie, skoro z biodra można zabić kogoś o wiele prościej niż przy normalnym celowaniu. Z leżenia korzysta się głównie do campowania w krzaczkach niż do celnego strzelania a BF staję się coraz bardziej arcadowy.
Widać że grałeś w BF2 tyle co nic, bzdura cod??!! od kiedy cod to realistyczna gra? no tak od wtedy kiedy na wszystko patrzy się "realistycznie", system knifowania w BF3 to tragedia.
Menu ogarniam, i wiem dzięki temu jakie jest pop*erdolone, ty za to nie ogarniasz że świat nie kończy się na konsolach, ja też mam takie wrażenie bo masz bezsensowne argumenty obronne (np. z knifem nic o codzie nie mówiłem, sam go dodałeś).
Dawaj wymień, ja mogę wtedy wymienić wady konsol. Graficznie konsole są znacznie gorsze, dowodem jest znowu Crysis, mimo 4 lat wersja konsolowa jest gorsza od pecetowej. Różnica jest tylko jedna, konsole to jedna generacja, pecety są przeróżne. Dziurawe i niedopracowane gry są i bardziej na konsolach, BO dowód, na kompie nie miałem żadnych problemów, poza tym te całe problemy, skąd to wytrzasnąłeś??!!? to że jedno dziecko ma kompa z 2004 roku i marudzi na wszystkich stronach w necie że mu gra sie tnie i wiesza nie znaczy że wszyscy to mają. Dla mnie komp był i jest królem.

ocenił(a) grę na 8
Lwie_Serce

dalej nie rozumiesz o czym mowie. Bf to znacznie bardziej realistyczna gra niz Cod i w takim kierunku idzie. A ty dalej cos gadasz niewiadomo o czym.

Kolego, gdybys poswiecil troche czasu na doedukowanie sie w tym temacie, to nie pisalbys takich rzeczy. Gry wypuszczane na konsole musza przejsc przerozne testy jakosci w celu wyeliminowania jak najwiekszej ilosci bugow i bledow, a na PC gry nie musza byc poddawane takim testa i moga byc wypuszczone w jakimkolwiek stanie. Rozumiesz ? Dlatego na konsolach nigdy nie bedzie gorzej niz na PC pod tym wzgledem.

Grafika sie nie podniecaj, bo logiczne, ze 5 letnia konsola nie bedzie w stanie generowac takiej grafiki jak robia to PC. Ale nawet ta roznica jest niewielka. A nawet jesli jest, to bedzie niewidoczna, bo grajac na 40 calach kilka metrow od TV nie bedziesz widzial roznicy.

To sobie graj na kompie, mnie to nic nie obchodzi, ale chociaz poczytaj na temat swojego supersprzetu.

ocenił(a) grę na 9
damian_filmweb

"nieszczesne latarki i lasery.... co to za
bzdura ? koles swieci w moja strone, a ja nic, a nic nie widze... irytujace to troche"

życie cywila nie jest łatwe...

ocenił(a) grę na 8
fabio

a gdzie tam masz cywila w tej grze ? jesli juz cos piszesz, to prosze wysil sie troche.

ocenił(a) grę na 9
damian_filmweb

ten z mychą i klawiaturą w jednej i drugiej łapce...

latarki i lasery to duży plus!

ocenił(a) grę na 8
fabio

niestety kolejna wtopa. powinienes sie domyslic, ze gram na ps3.

Latarki dzialaja za mocno, zbyt oslepiaja gracza, ale lasery juz lepsze.

ocenił(a) grę na 9
damian_filmweb

realizm gry to minus?!

ocenił(a) grę na 8
fabio

jaki tu widzisz realizm ? latarka swiecaca w moja strone 40 m dalej sprawia, ze wg nie widac przeciwnika.

ocenił(a) grę na 10
fabio

Akurat tu się nie zgodzę, bo nie ma w tym nic realistycznego skoro świeci mi ktoś laserem po nogach a mnie to oślepia albo jak napisał damian gostek stoi 40 metrów ode mnie i świeci latarką a ja nic nie widzę, to nie jest zbyt realistyczne...

ocenił(a) grę na 9
salamandra95pl

to może pora wstąpić do jednostek specjalnych, zamiast marnować czas przed monitorem...

ocenił(a) grę na 8
fabio

I znow bezsensownie belkoczesz. Ile mozna ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones