PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661405}
7,4 8 068
ocen
7,4 10 1 8068
Battlefield 4
powrót do forum gry Battlefield 4

Jak wam się gra w rozdzielczości sprzed 100 lat?:) ha ha ha.

Rockman92

http://images.eurogamer.net/2013/articles//a/1/6/2/7/9/9/2/BF4_XO_038.jpg.jpg/EG 11/resize/1920x-1
http://images.eurogamer.net/2013/articles//a/1/6/2/7/9/9/2/BF4_PC_038.jpg.jpg/EG 11/resize/1920x-1
hahaha

5476

Gówniane tekstury !? No problem ! Wywalimy światło :D

mmaakkss

hahaaahahah nie inaczej.

5476

nowa generacja będzię 60 fps i 1080p!
no dobra 720p! ale za to 60 fps stabilne!
no dobra cięte 720p ale za to 60 fps 100% stabilne!
no dobra cięte 720p i 40 fps ale przynajmniej da sie tanio pograć !!!!

haahhaa

Rockman92

Idź sobie poflejmuj na tym blogu - http://restinpc.blogspot.com/ tam się zbiera cała pecetowa gimbaza

Rockman92

Ram to przedłużenie twojego penisa - niczym więcej nie potrafisz się pochwalić. nie dziwie Ci się, ale wiedz że to nie jest twoja wina. To wina twoich rodziców, nie dowartościowali cię jak byłeś młodszy i szukasz teraz zrozumienia u podobnych do siebie :) pozdrawiam ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Rockman92

słyszę takie pitolenie łepków uz na starcie kazdej konsoli....załosny jestes.zapewne mamusia na konsole kasy nie da więc dowartościowujesz się tutaj nie....

Rockman92

Nie wiem smigam w gta 5 :)

Remik1230

Dobra riposta :D

ocenił(a) grę na 8
Rockman92

Ja gram na PC w rozdzielczości sprzed 100 lat ale płynnie i w dupie mam że ktoś ma PC za 5000 zł tylko po to żeby się na forach chwalić to żałosne, sądzę że konsolowi bracia mają podobnie, trudno więc żeby konsola za niecałe 2000 zł miała konkurować z PC za 5000, co to w ogóle ma być. Gra ma dawać frajdę a jak ktoś ma możliwości finansowe to i rozdzielczością HD się pocieszy. Najwazniejsze to zachować rozsądek co w dzisiejszych czasach jest trudne, nieważne że grać nie umiesz ważne że możesz grę na ultra odpalić i dostawać po dupie od gościa który gra na low bądź medium detalach.Pozdrawiam

Shade83

Ale są ludzie i parapety :D
Dla mnie grafika to akurat jeden z najmniej ważnych czynników (fakt, fajnie jak wszystko jest realistyczne) ale bardziej sobie cenie fabułę czy frajdę z gry.

Shade83

Nie mam kompa za 5000 zł bo mi szkoda by było kasy. Nie rozumiesz mnie, nie hejtuję i nie chwalę się, po prostu szumnie zapowiadane niezwykłe osiągi nowych konsol okazują się mrzonką i pobożnym życzeniem deweloperów i samych konsolowców. W innych tematach na filmwebie możemy poczytać posty konsolowców w stylu "konsole wyprzedzają te wasze pecety o kilka lat!" Ja po prostu wyśmiałem te wszystkie górnolotne wypowiedzi graczy i gości z EA o konsolach jakie to potężne maszyny, skoro konsole są takie mocne to dlaczego Battlefield nie śmiga w FHD? .

PS: Komputer który świetnie się spiszę w FHD nie kosztuje 5000 zł tylko 2500 zł, nie wiele więcej od konsol, chcesz mogę podać ci podzespoły.

Rockman92

zaraz zaraz to ty uważasz że jeśli pc i nowa konsola mają podobne bebechy czy nawet konsola ma nieco słabsze to pc będzie miał z góry lepsze gry graficznie??gratuluje zatem fantazji!!Konsoli do wyświetlenia identycznej grafy (przykładowej )co na pc starczy 3 krotnie słabszy sprzęt!!Proponuje rzucić okiem na leciwe playstation 3 i gry THE LAST OF US,BEYOND:TWO SOULS,GOD OF WAR 3,UNCHARTED I NP GTA 5.wyświetl takie gry na kompie który ma 256 ramu!Jak się znasz jak żyd na rozrzutności to się nie udzielaj

Rockman92

O jakich nowych konsolach ty piszesz, przecierz PS4 i XBOX ONE jeszcze nie miały premier. A PS3 i XBOX 360 zadebiutowały w 2005 roku więc to logiczne że od dzisiejszych PC-ów pod względem graficznym bedą odstawały. Każdy gra na tym co lubi i tak powinno być.

Rockman92

PS w 1913 nie było komputerów :)

ocenił(a) grę na 8
Remik1230

To chyba logiczne ;] tamten koleś po prostu grafikę gorszą niż u niego opisuje jako 100 letnią, parapet jak sam napisałeś, nic więcej dodawać nie należy, mam nadzieje że na widok grafiki kiedyś popuści w spodnie.

Shade83

Wiem ze napisał tak odnośnie 100 letniej grafiki :D poprostu wredna docinka :P

ocenił(a) grę na 7
Remik1230

Kurde ja mam Radeona Hd 5700 Procek athlon dwu rdzeniowy 3200 do tego 4 giga ramu i na średnich się tnie jak diabli za duże ma wymagania ta gra

ocenił(a) grę na 7
Maverick0069

karta 1 gb

Maverick0069

za słaba karta, za mało pamięci na niej i za słaby procesor niestety.

ocenił(a) grę na 7
Rockman92

ale splinter cell nowy chodzi na high bez ścinania ... chore wymagania

Maverick0069

zobacz sobie jakie będzie miało wymagania Watch Dogs, to są dopiero chore wymagania:)

ocenił(a) grę na 5
Rockman92

dlatego wole konsole, bo wiem że nigdy mi się nic nie zatnie, a nie ważne na jakim komputerze grasz zawsze może się coś zaciąć

Maverick0069

Dziwne, u mnie na Athlon X2 255 3,1 GHz, 4GB DDR3 i AMD Radeon HD 6750 kampania śmiga znakomicie na ustawieniach wysokich w rozdzielczości 1366x768. Windows 7 64 bit, sterowniki do grafiki najnowsze. Zdarzają się drobne zacięcia, ale jest bardzo grywalnie.

Rockman92

technologiczna masturbacja. wkur*ia mnie ta cała wojna miedzy pc a konsolami. sam gram na PC (niestety nie najlepszym) bo lubię i nie mam finansów, ale konsolą bym nie pogardził. Podoba mi się perspektywa rozj*bania się na kanapie z padem w ręku. Ważne by gra była dobra i płynnie chodziła. Pal licho czy będziemy w nią grać za pomocą klawiatury i myszki, czy pada (chociaż w przypadku fpsów preferuję to pierwsze zestawienie).

Bloody_Hell

Phi, kompa też możesz podłączyć do TV przez kabel hdmi i kupić pada i rozje*ać się na kanapie:) Po prostu konsole miałby być lepsze a się okazuje, że jednak wcale takie mocne nie są.

Rockman92

A co jest bardziej prądożerne komputer czy konsola?

ocenił(a) grę na 7
mich145

Lodówka najwięcej ciągnie.....:D
Panowie właśnie wymieniłem sprzęt i jutro w ultra na 51 calowej plaźmie rozpoczynam maraton :D
POZDRO

Maverick0069

Phi 4 h to żaden maraton ;)

Rockman92

POGADAMY NIEDŁUGO CZY NIE SĄ A CO DO PODŁĄCZANIA PC DO TV,OWSZEM MOŻNA A ILU Z WAS TO ZROBIŁO OSTATNI ROK??
DO PC CO 2 LATKA TRZA DOKUPIĆ RAMU I NAJLEPIEJ WYMIENIĆ KARTE GRAFICZNĄ BO SE NIE POGRASZ NA TEJ TWOJEJ SUPER GRAFICE NA FULL,TYLKO ZA DWA LATKA KOSOLA DALEJ BĘDZIE CHULAĆ AZ MIŁO A TQWÓJ BLASZAK BEZ MODERNIZACJI BĘDZIE SIĘ CIOŁ NA ŚREDNICH USTAWIENIACH.SAM GRAM NA PC PRAWIE TYLE CO NA KONSOLI WIĘC NIE BEDĘ SŁUCHAŁ ZAPRZECZEŃ

hantos

nie trzeba wymieniać co 2 lata karty graficznej, mylisz się. Jeśli po 2 latach nie będę mógł grać na full to se zmiejsze ustawienia do konsolowych:). Bo pc na średnich to właśnie jakość konsol, więc żywotność karty wydłuży się o kolejne lata, do tego w końcu sprzedam swoją karte i kupię następną czyli mi się część pieniążków zwróci. Ram jest tani, jakoś 5 lat na 4 giga ramu przeżyłem bez problemów. Nie macie do tego świetnych modów.

PS aha, popatrzcie sobie w jakiego Skyrima gramy sobie my pecetowcy, wy nigdy sobie nie pogracie w takie coś.

http://www.youtube.com/watch?v=ILxbDSoPrk0

Rockman92

yyyy Skyrima przeszedłem na pc na full ustawieniach i na ps3 i róznica tak minimalna ze prawie zadna więc nie wiem czym się jarasz.A po wypowiedzi widac że nie masz zapewne więcej jak 14 lat i jakis kompleks do tego .Plus ścisk tyłka że nie masz konsoli aż wypływa z twojej wypowiedzi.

hantos

yyy.. coś źle zrozumiałeś. Full ustawienia to gówno w porównaniu z modyfikacjami których nie uświadczysz na konsoli, widać nie odpalałeś mojego linka. Tam Skyrim wygląda lepiej niż next geny.

PS : Mam 23 lata jeśli cię to interesuje.

Rockman92

Kolego nie chce być nie miły dlatego będę dalej pisał normalnie.Tak kliknąłem linka,ale nie potrzebnie bo w taka wersję też się bawiłem i powiem to ponownie jest świetna!!Ale nie tak potężnie lepsza od wersji z ps3!!Którą również ukończyłem całą dwukrotnie.Fakt pc ma masę usprawnień,ulepszeń,i modyfikacji ale ja jako gracz który gra już 25 lat i to naprawdę dużo(teraz potyczki z synami urządzam)nie dam się namówić na pc i tylko na pc!!!Na pc grałem od zawsze i grał będę dalej ,ale nie wmówisz mi pod żadnym pozorem ze gra na pc jest lepsza od grania na konsoli!!Dla mnie pc jest o niebo lepszy ale w kwestii strategi i ewentualnie gier ala heroes i na tym koniec.Nieraz grywam w te same gry co na konsoli ale tylko dlatego że dana gra jest świetna a konsola akurat zajęta przez innego domownika. Np.Skyrima porównywałem bardzo dokładnie bo monitor stał koło tv i naraz były odpalone i różnice są śmieszne(w modefikacji trochę większe niż na ps3)ale na boga patch komp potwór a ps3 256 ramu i 256 ramu grafiki!!co byś na takim kompie odpalił???A next geny?bebeychy maja na starcie nieco słabsze od pecetów ale to nic nie przeszkadza w generowaniu lepszej grafiki bo konsola jest tylko do gier!!I na przyszłość spójrz obiektywnie a nie pisz jakbyś miał pc w domu i żal ze nie masz konsoli,oczywiście się zapierając że tak nie jest.I nie zjeżdrzaj na starcie np next genów .Poczekaj z rok niech ogarną temat i wrócimy do rozmowy .Trzy razy w historii już prowadziłem taką rozmowę i trzy razy miałem rację....jak będzie teraz????Tak czy owak graj dalej i pisz dalej ale zmień styl pisania to będzie można ciekawie popisać.A tak na marginesie np karta graficzna
SAPPHIRE HD 7950 3GB GDDR5 ma podobną(nieco niższą)moc obliczeniową co grafika w playstation 4 a kosztuje prawie tyle co nowa konsola z kablami i padami.
Szanuj cudze zdanie a i inni poszanują twoje.A na czym grasz nie ma znaczenia.Wazne sa dobre gry!!Pozdrawiam

hantos

co do cen konsol, są tak niskie tylko dlatego ponieważ producenci tych konsol zarabiają na grach komputerowych, dlatego gry na konsole są tak zajebiście drogie:). Gdyby ceny gier konsolowych były takie jak na PC to konsole musiałyby 4000 zł kosztować więc to żaden argument.

Rockman92

Dalej nie rozumiesz.Na konsole tworzy się trudniej i jest zwykle więcej ludzi zatrudnione do produkcji i z tąd wyższa cena(mam kolegów w People can fly)i wiem co mówię.A jak ci już pisałem gram na pc wcale nie mniej jak na konsoli ale żeby gra która wygląda troche lepiej hulała w full detalach podczas żywota ps3 dwa razy modernizowałem kompa!!Np po wyjściu Tomb Raidera,chcąc zagrać na full detalach musiałem zmieniać sprzęt(bo nie chciałem samego ramu czy grafy zmieniać,a w średnich ustawieniach wyglądał gorzej jak na playstation)W tej chwili mam kompa że nic mnie nie zaskoczy ale na ile?zwykle nie trwało to dłużej jak 2 lata jak musiałem z ultra schodzić na high a potem na medium w ustawieniach.I tak walisz ze 2-3 tysie znowu.Zrobie to i tak marudząc ale konsole kupie raz i mam 6-7 lat spokój a z każdym rokiem producenci wyciskają coraz więcej a ty tylko grasz.Poza tym na konsoli jest znacznie więcej dobrych gier ,a połowa dobrych na pc to porty z konsoli...

ocenił(a) grę na 7
hantos

Panowie Ja posiadam Xboxa i Pc , konsola jest lepsza tylko do zabawy z kumplami w fife reszta to porażka jak dla mnie

Maverick0069

no porażka niestety dla mnie to twoje zdanie ale takie masz prawo i nic z tym nie zrobie...

Maverick0069

dobrze mówisz, polać Ci! :)

ocenił(a) grę na 7
Rockman92

Ale słuchaj ja mówie Całkiem poważnie Włączyłem sobie nawet FIfe 13 na kompie i konsoli na kompie graficznie prezentuje się dużo lepiej więc co mam powiedzieć....?

Maverick0069

masz rację, a obecna grafika nowej generacji konsol jeszcze szybciej się zestarzeje, już na starcie Battlefield 4 i Watch Dogs wyglądają gorzej niż na kompie a mocne komponenty do PC cały czas tanieją. Przykład to np karty graficzne Nvidia, potężny gtx 770 kosztuje już tylko 1150 zł. Nie doczekam się co będzie w 2014 roku, seria 800 wyjdzie:) stanieje seria 700 jeszcze dodatkowo, będzie można złożyć mocnego kompa, na prawde mocnego za nie takie wielkie pieniądze .

hantos

Wiedźmin 3 będzie działał na konsolach w zaledwie 30 fps..Zobacz nowy trailer i cudną grafikę: http://www.youtube.com/watch?v=2cIjUcgamvk

Napisałeś, że masz spokój na 6-7 lat.... Już na samym początku nowe konsole nie wyrabiają przy takiej grafice i Redzi postawili sobie poprzeczkę tylko niziutkich 30 klatek. Nie zazdroszczę Ci przyszłych 6-7 lat:) pozdrawiam.

Rockman92

Krótka charakterystyka PC-owego gracza: ma bladą cerę, duży nos, cofniętą szczękę, pryszcze i bruzdy na twarzy; chodzi zgarbiony z rozstawionymi stopami na zewnątrz. Myje włosy co trzeci-czwarty dzień, lubi jeść fast-foodowe spaghetti lub mrożoną pizzę przy biurku, nie dba o porządek, lubi kręcić się na swoim lichym krzesełku w trakcie loadingu. Swoje ostatnie pieniądze wydaje na najnowszą kartę graficzną, która jest przez niego bardziej pożądana niż jakakolwiek kobieta. Zamiast seksem podnieca się świetną rozdzielczością na swoim sprzęcie. Piratuje, ściąga, kradnie. Nie ma ani jednej oryginalnej gry. Nie jest towarzyski, ale lubi pożyczać na długi okres. Jeździ starą, zdezelowaną Corsą z pół-automatem o wartości połowy swojego komputera, bo "to tylko samochód". Ma telefon na kartę.

Konsola jest dla ludzi poważnych z zupełnie innym trybem życia - dla tych, którzy lubią się zrelaksować przez godzinkę lub dwie po pracy i nie są jakimiś komputerowymi fanatykami. Kupują nowe, oryginalne gry i wolą usiąść w wygodnym fotelu przed 50-calowym telewizorem niż gnieść się za biurkiem z okleiny przy 21-calowym monitorze. Komputer im służy głównie do pracy i Internetu. Klawiatura jest do pisania, a pad do grania.



ocenił(a) grę na 7
wally_walter

O czym Ty p/i/erdolisz ??? Mam highendowego laptopa na którym gram w FPP (bo to jedyny sprzęt na ktorym da się grać w te gry - dobrej myszy i "wsada" nic nie zastąpi w ten gatunek gier) oraz strategie i np. Diablo III, pod TV leży PS4 które jest znakomitą odskocznią i kanapowym relaksem - patrz Need for speed, Fifa, Killzone (ciężko się gra padem ale to tzw. exclusive) i pewnie jeszcze sporo rozrywkowych, niewymagających girek dla tzw, kanapowego funnu będzie... Co jedno drugiemu przeszkadza - po co się wzajemnie obrażać - owszem stać mnie na dwa sprzęty -- ale na kupowanie wszystkich gier za 250 zł może już nie - wolę przyjemniejszą zabawę za połowę ceny na PC...
P.S. gier nie piracę - filmy jak najbardziej - oryginalne DVD/BD kupuje wtedy jak mam coś ochotę obejrzeć po raz kolejny - puścić to mojej rodzinie i zasiąść wspólnie do seansu...

RogerVerbalKint

Nie masz się czym chwalić z tą kradzieżą filmów - jak widać sprawdza się to, co napisałem w poprzednim komentarzu. Rowery i telewizory też kradniesz, bo są za drogie?

ocenił(a) grę na 7
wally_walter

Po prostu nie mam w zwyczaju kupować kota w worku...oglądam kopie z sieci na ekranie laptopa (na częste wizyty w kinie nie mam czasu) - jeśli coś jest dobre lub b. dobre - wtedy to kupuję na DVD lub Blue ray. Spójrz sobie na analogię na rynku muzycznym - dobre zespoły udostępniają swoje nowe płyty do odsłuch w sieci - patrz Metallica, Motorhead, Luxtorpeda - jeśli materiał mi sie podoba i jestem fanem danego zespołu pędzę po oryginalne CD do sklepu (pomimo że mam utwory na dysku), ponadto płacę za bilety na koncert. Wracając do tematu filmów - Wielkiego Gatsbyego oglądałem w wersji full hd z sieci, pomimo to zakupiłem oryginalny BD, podobnie jak ostatni Star Trek, Człowieka ze stali czy Pacifik Rim - w tym czasie kilkanaście piratów z giełdy wyladowalo po prostu w koszu, bo z trudem je obejrzałem i nie chcę by zaśmiecały mi półki...

RogerVerbalKint

Mysz i WSDA? No, no. Rogerek-kreacjonista sobie w FPP pogrywa. Kto by pomyślał.

Ciekawe, gdzie zmłóciłbym Cię bardziej: w QW, czy w rozmowie n/t teizmu.
http://www.youtube.com/watch?v=5kT_WGrL3Fs

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones