BioShock Infinite

2013
8,4 9 406
ocen społeczności
8,4 10 1 9406
2 261
chce zagrać
powrót do forum gry BioShock Infinite
 • Media stworzyły trochę przekłamany obraz tej gry. Wiele recenzji ale i ludzie na forach określali ten tytuł jako jeden z najlepszych w historii. Według mnie Bioshock Infinite to dobra gra, ale tylko dobra. Historia jest bardzo dobra, główny bohater jest ok, a Elisabeth to jedna z najwspanialszych towarzyszek w grach! Niestety w parze z historią i klimatem nie idzie rozgrywka. Jest ona po prostu przeciętna. Spluwy nie mają kopa i nie dają poczucia, że naprawdę się strzela, bardziej miałem uczucie, że klikam przeciwników. Do tego były tak sobie udźwiękowione. Przez to strzelaniny szybko stają się nudne. Jak ukończyłem 2/3 gry to zacząłem się trochę nudzić i tylko dlatego, że byłem ciekawy jak zakończy się opowieść, to doszedłem do końca.

 • mich145 ocenił(a) tę grę na: 10

  _Zero_ Miałem podobnie tylko ,że mi strzelanie od samego początku nie sprawiało przyjemności, przeszedłem tą grę tylko dla jej genialnej fabuły.

  Słuchanie dialogów i soundtracku dało mi więcej frajdy niż wybijanie hord nacierających na ciebie przeciwników.

 • mich145 No tak, ja zazwyczaj lubię wchodzić wszędzie, zwiedzać wszystkie lokacji i w ogóle. W tej grze parłem do przodu, by poznać fabułę. Mimo, że rozgrywka była nieco nużąca to fabuła była naprawdę ciekawa, a Elisabeth jest po prostu genialna! Szkoda, że nie popracowano bardziej nad rozrywką, bo byłaby gra wręcz przełomowa w historii elektronicznej rozgrywki.

 • BigBoss ocenił(a) tę grę na: 5

  _Zero_ To samo poczułem nudę od połowy. Pozatym w tej części jest:
  za dużo sklepów, zbieractwa.

  Jedynka i dwójka sporo lepsza.

 • BigBoss A mimo tego dotrwałeś do końca? Bo mimo wszystko uważam, że warto.

 • BigBoss ocenił(a) tę grę na: 5

  _Zero_ Na razie gram z przerwami.

  Jedynkę i Dwójkę przechodziłem z większym zapałem.

  Grałeś w Dishonored? Gra mocno podobna do Bio, też lepsza od BIo 3.

 • BigBoss W Dishonored grałem i podobało mi się. Szczególnie klimat i mapy umożliwiające różne podejście do misji.

 • Psycho_Daddy ocenił(a) tę grę na: 6

  _Zero_ Moje pierwsze zetknięcie się z grą to było jedno wielkie wow,od strony wizualnej naprawdę rewelacja,do tego pomysł umiejscowienia akcji w mieście w chmurach!,byłem przekonany że 3 część będzie fenomenalna.Niestety im dłużej grałem tym zachwyt coraz mniejszy i gra zaczęła mnie po prostu nudzić.Zabrakło mi przede wszystkim tego co było w częściach poprzednich,mrocznego klimatu,dreszczyku emocji podczas odwiedzania kolejnych lokacji.Ostatecznie dałem 6,niezła gra świetna od strony wizualnej ale to za mało żebym do niej powrócił...