PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611156}
7,6 4 702
oceny
7,6 10 1 4702
Call of Juarez: Więzy krwi
powrót do forum gry Call of Juarez: Więzy krwi

Na hardzie wyszło­ 6h 38min tyle, że­ ja nie pomijałem­ żadnej cutscenki­ a często to robię. :>

Gra na światowym­ poziomie.­

Intuicyjne­ ukrywanie-wychylani­e się z za przeszkód -­ wystarczy podejść i­ samoczynnie się­ "przyklejamy" do­ skrzyń czy innych­ obiektów­ spełniających rolę­ zasłony.

Co­ najważniejsze jest­ to niezwykle­ klimatyczny i­ wciągający FPS­ wzbogacony o­ wspomniany już tryb­ koncentracji w­ czasie, którego­ oddanymi strzałami­ na 100% zdejmiemy­ przeciwników.­ Należy także­ wspomnieć o­ sławnych­ pojedynkach­ rewolwerowców,­ które tutaj­ prezentują się nad­ wyraz dobrze i­ elegancko­ urozmaicają typową­ FPSową monotonię.

Grafika jest­ iście bajeczna i to­ w dodatku na­ enginie Chrome­ autorstwa także tej­ firmy. Po tym­ tytule kibicuje­ Techlandowi aby­ dalej szli obraną­ ścieżką i wydawali­ równie dobre a­ nawet lepsze­ gry. Kto jeszcze­ nie miał okazji się­ zakolegować z Call­ of Juarez niechaj­ natychmiast to­ zrobi. Polak­ potrafi. :)

8/10

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

No rzeczywiście świetna gra. Jest to druga polska gra na światowym poziomie w którą grałem. Pierwszą był Bulletstorm.

A propos czasu gry 6h 38min!? na hardzie!! Winszuje.
Ja to chyba nie umiem grać bo mnie przejście gry na hardzie zajęło to 19h 55min
Z tym że sporo zwiedzałem teren i starałem się pozbierać jak najwięcej sekretów. Ale mimo wszystko.
Grałem na PS3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones