PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708698}
7,0 669
ocen
7,0 10 1 669
Civilization: Beyond Earth
powrót do forum gry Civilization: Beyond Earth

Nie doskwiera wam niski poziom graczy PC? W moim przypadku na 2 drugim od końca poziomie
trudności radzę sobie raczej bez problemów, komputer trochę oszukuje (szybciej buduje budynki i
jednostki, przez co zdobywa wysoki wynik) jednak wykonuje totalnie nielogiczne decyzje, przez co
szybko traci punkty, atakuje kiedy ma małą armię i jest nie przygotowany, kiedy ma dużą armię
proponuje sojusz, wywołuje wojnę kiedy skończę budynek do zwycięstwa (to chyba jest zawsze)
obojętnie jaką armią dysponuje no i te budowanie okrętów na zamkniętych akwenach w środku
imperium.

ocenił(a) grę na 7
Wonsowaty

To jest stały problem tego typu gier, podobnie jak bezużyteczna dyplomacja - tu póki co służy jedynie do wplątywania gracza w wojny (nie reaguję) i wyłudzania darmowych surowców przez AI (no, w zamian za totalnie bezużyteczne "przysługi").

ocenił(a) grę na 6
lifter67

Nie zgodzę się że to jest stały problem, Endless Legend i Endless Space jest znacznie bardziej logiczne a PC nie oszukuje. Czuję że producent nowej civilizacji poszedł na łatwiznę pozwalając AI oszukiwać a nie dopracowując ją by analizowała sytuację na polu gry.

ocenił(a) grę na 7
Wonsowaty

Masz rację, w Endlessach jest lepiej pod tym względem.

ocenił(a) grę na 9
lifter67

Też gdy gram w tą grę, ciągle drażnią mnie te przysługi. Jak można to wykorzystać. W civ 5 jak komuś w ten sposób pomogłeś to znacznie rosnęła przyjaźń z nim.

ocenił(a) grę na 9
Wonsowaty

Też zauważyłem że ci Al są głupi. Miałem odpowiednika Brazylli, który wypowiedział wojnę słowianom, chociaż że posiadał 2-3 jednostki z początku gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones