Stany Zjednoczone oraz Chiny jednoczą swoje siły, by pokonać terrorystów z Global Liberation Army.

zdjęcia

(16)
 
Aki Aleong Aki Aleongjako: Aki Aleong (głos)
Ivan Allen Ivan Allenjako: Ivan Allen (głos)
Gregg Berger Gregg Bergerjako: Gregg Berger (głos)
David Boat David Boatjako: David Boat (głos)
$related.related Glenn Burtisjako: Glenn Burtis
$related.related Paul Chenjako: Paul Chen (głos)
Sean Donnellan Sean Donnellanjako: Sean Donnellan (głos)
Chad Einbinder Chad Einbinderjako: Chad Einbinder (głos)
zobacz pełną obsadę

ocena aktorów w grze

Gregg Berger (głos)
8,0 1 ocena
Quinton Flynn
rola: Snajper z USA (głos)
8,0 1 ocena
James Sie (głos)
7,0 1 ocena

Jest to kolejna strategia czasu rzeczywistego ze słynnej serii "Command & Conquer". Jej akcja toczy się w niezbyt odległej przyszłości, kiedy to ludzkość ponownie staje w obliczu wielkiej wojny. Po obu stronach barykady stają połączone siły Stanów Zjednoczonych i Chin oraz organizacja terrorystyczna zwana Global Liberation Army. Twórcy przygotowali trzy kampanie (oddzielną dla USA, Chin i GLA), z których każda składa się z dziesięciu misji połączonych rozbudowaną fabułą. Podczas walk spotkamy się z ponad 60 jednostkami bojowymi. Jako dowódca wojsk amerykańskich będziemy przeprowadzać szybkie i skoncentrowane uderzenia, przy użyciu bardzo nowoczesnych jednostek jak: myśliwców Aurora, czołgów Crusader, a także sprawdzonych od lat śmigłowców Comanche i ciężkich bombowców B-52. Jako dowódcza bardzo licznej komunistycznej armii Chińskiej, będziemy dowodzić ogromnymi ilościami piechoty, a także takimi jednostkami jak: czołgi sejsmiczne, działa Inferno, Hackerzy (odpowiednik inżynierów z poprzednich części Command & Conquer) oraz sterowcami propagandowymi obniżającymi morale wojsk przeciwnika. Po stronie Global Liberation Army, pod naszymi rozkazami znajdzie się nie regularna armia, jak w przypadku obu powyższych mocarstw, lecz zbieranina fanatyków, niezadowolonych cywili, najemników, itp. Jednostki GLA to, m.in. Angry mob (oddział 20 ludzi uzbrojony głównie w koktajle Molotova i karabiny AK-47), Technicals (czyli jeep uzbrojony w karabin 50-cal) oraz Scud storm (wyrzutnia rakiet Scud). Całość zmagań przedstawiona jest przy użyciu, trójwymiarowego silnika graficznego The Sage, stworzonego w oparciu o silnik wykorzystany wcześniej w "Command & Conquer: Renegade". "Command & Conquer: Generals" pozwala na rozgrywkę jedno i wieloosobową za pośrednictwem sieci lokalnej i Internetu w kilku trybach.

recenzje użytkowników

Na razie nikt nie dodał recenzji tej gry. Możesz być pierwszy! Dodaj swoją recenzję.

pozostałe informacje o grze
Command & Conquer: Generals

muzyka:
(więcej...)
 
oceń twórców
studio:
  • Electronic Arts (
    • wydawca
    )
kraj:
USA
inne tytuły:
(więcej...)
  • Gra w pierwotnej wersji została zakazana w Niemczech i z tego powodu wydawca dokonał zmian dla wydania niemieckiego. W Chińskiej Republice Ludowej gra została zakazana całkowicie.
  • W jednej z misji rozgrywanej w Kazachstanie można natrafić na holenderski znak drogowy wskazujący drogę do dwóch miast: Bredy i Geertruidenbergu. 
  • W ocenzurowanej wersji gry dystrybuowanej w Niemczech terrorystów nazwano aktywistami, pozmieniano nazwy państw i miejsc, usunięto postacie cywilów, zaś żołnierze zostali zastąpieni przez cyborgi.
zobacz wszystkie tematy na forum

twórcy strony zobacz więcej

Cieszymy się, że Ty też masz łeb pełen filmów i chcesz podzielić się swoją wiedzą z innymi.
Niniejsza strona została utworzona dzięki takim jak Ty! Najwięcej treści dodali:

Dowiedz się więcej o

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię