PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613076}
7,9 763
oceny
7,9 10 1 763
Command & Conquer: Tiberian Sun
powrót do forum gry Command & Conquer: Tiberian Sun

Tiberian Sun, chociaż nie wnosił jako gra sama w sobie nic nowego, był ostatnią naprawdę porządną grą z serii Command & Conquer, posiadającą przyzwoitą fabułę. Po tym, jak zarząd nad Westwoodem objęło EA, seria weszła błędne koło coraz bardziej tandetnego efekciarstwa, coraz głupszych fabuł, coraz uboższej warstwy merytorycznej i ogólnie taniej, jarmarcznej rozrywki.

Przedsmaczkiem do zepsucia serii był Red Alert 2, który potrafił zbić z tropu głupotą scenariusza oraz pastiszem w absolutnie nieśmiesznym wydaniu. W tandetę brnął tylko dalej dodatek doń, Yuri's Revenge (nie tylko głupi fabularnie, ale też fatalnie zbalansowany). I od tego momentu jest już tylko gorzej - C&C3 mógł się pochwalić tak żałosną warstwą fabularną, jakiej chyba w historii RTSów nie było. Ów absolutnie nieśmieszny "humor" z RA2 został tylko dodatkowo pogłupiony w RA3. A ludzie się tym jeszcze jarają... już ja wiem, dlaczego.

ocenił(a) grę na 10
Der_SpeeDer

Nie przesadzajmy. Red Alert zawsze miał zagmatwaną fabułę, a c&c3 też mi sie podobał. Bo miał w sobie zwroty akcji. Nawet lepsze niż w poprzenich częściach

ocenił(a) grę na 8
mim1312

Jakie, do diabła, zwroty akcji? Pojawienie się kosmitów - to jest ten zwrot akcji?

I pod jakim to względem fabuła RA była zagmatwana?

ocenił(a) grę na 10
Der_SpeeDer

Ty napewno grałęś w RA?

ocenił(a) grę na 8
mim1312

A ty? Bo gadanie o "zagmatwanej fabule" w kontekście RA na to nie wskazuje.

Der_SpeeDer

RA miał zagmatwaną fabułę. Nawet pierwsza część, w której Einstein cofnął się w czasie, aby wyeliminować Hitlera.

ocenił(a) grę na 8
KONWULSATOR

A co w tym zagmatwanego?

Der_SpeeDer

Nie ma co zrzędzić, fabuła nie była taka zła. Nie była może jakiś górnych lotów, ale nie była też prosta jak konstrukcja cepa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones