PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656008}
8,2 10 784
oceny
8,2 10 1 10784
Cyberpunk 2077
powrót do forum gry Cyberpunk 2077

Moja żona jest w ciąży. Ja bardziej czekam na tę grę niż na dziecko. Po wiedźminie mam growego kaca. Nic mi się nie podoba. Zagram dopiero w Cyberpunk 2077.

ocenił(a) grę na 7
esyjent

Nie jesteś draniem. Stajesz się po prostu CYBORGIEM :)

esyjent

@esyjent, szacun za dobry gust. Nie ma póki co nic lepszego od W3 :D

ocenił(a) grę na 6
Skyflakes

Jest wiele lepszych gier, no ale wiadomo polskie to najlpesze

MrHipnotyczny

Podaj jakieś tytuły, bo nie słyszałem, a chciałbym pograć w coś lepszego od wieśka 3.

Jojo_24

Mass Effect trylogia. ale zależy kto co woli czy rąbanie mieczem czy strzelanie z broni.

RadoslawKamil

Jeszcze nie grałem w RPG który przebiłby wieśka. Muszę się zabrać w końcu za Mass Effect. Ciekawe czy ta gierka jest tak dobra, jak ją zachwalają. Jak macie RPG który jest na równym poziomie co Wiedźmin, to piszcie.

ocenił(a) grę na 10
MichaelloS

mass effecty to taki Witcher tylko w klimacie Space Opery. Tylko pamiętaj by zagrać kobietą Shepard bo to kreacja voice actingu na poziomie naszego Wieśka

dezertx

Dubbing czy napisy preferujecie?

ocenił(a) grę na 10
MichaelloS

Tylko oryginał bo pani komandor ma tam epicki głos.
Po drugie to tam w drugiej/trzeciej części to już znani aktorzy podkładają głosy jak np. Trinity z Matrixa, Matrin Sheen, Adam Baldwin, Bishop z Aliens, Yvonne Strachowsky i ten czarny aktor co w Call of Duty krzyczał "Ramirez!" - sama śmietanka
Jest jeszcze pilot statku Joker[Seth Green] który po każdej misji ma coś nowego do powiedzenia

MichaelloS

Pierwsze 3 części ME są wy - je - bis - te, ME Andromeda niestety zamula

MichaelloS

Wiedźmin to nie jest jakieś super rpg, jest to długa gra ale fabularnie można by było z tych 3 gier zrobić jedną bo większość to zapychacze. Ja się wynudziłem grając w 3 części Wiedźmina, nie wiem czy kiedykolwiek zagram w to ponownie. Zależy co kto lubi. Fantasy czy sci-fi. No i w ME interakcja z członkami załogi jest nieporównywalna do żadnej innej gry. W Wiedźminie członkowie drużyny to tylko tło, nic nie znaczące pionki i w dodatku żadnej postaci nie da się lubić, ani samego Geralta ani żadnego z towarzyszy. Grając w Wiedźmina ciągle miałem wrażenie, że to gra dla masochistów. Nikogo i niczego nie da się tam polubić.

MichaelloS

Vagrant Story

ocenił(a) grę na 6
kudziowa

Bardzo fajna gierka.

ocenił(a) grę na 9
MichaelloS

Mi Cyberpunk podobał się bardziej od W3 ale od W1 już nie. W W3 drażniły mnie jakieś niby mające wzruszyć momenty :/ W Cyberpunku masz mega przyjemny klimat brudu, nierówności społecznych z wyraźnym posmakiem filmów snuff movies ;)

ocenił(a) grę na 8
RadoslawKamil

Nie jestem w stanie się zgodzić. Wynudziłem się na tych grach strasznie.

Jojo_24

DLA mnie Red dead redemption 2 i Red dead redemption 1 są zaje***te.

AlexRener

Szkoda, że rdr 1 nie wyszło na komputery, bo to rzeczywiście była bardzo dobra, niedoceniona gra. Z rdr2 to jest tak, że jest to bardzo dobra gra, ale moim zdaniem ludzie przeceniają jej scenariusz.

Z drugiej strony w żadną z nich nie grałem jeszcze, więc mogę nie wiedzieć o czym mówię. :)

Jojo_24

Oj uwierz. W obie grałem ale Rdr2 jest nieporównywalnie bardziej obfita w szczegóły. Chociaż gram w nią już dwa lata dalej potrafi mnie zaskoczyć nowymi tekstami z przechodniami lub losowymi ludźmi, czy też sposobami zabójstw po cichu, których wcześniej nie widziałem. A co za tym idzie wiele szczegółów więc też często błędy różne się zdarzają a nawet powtarzają typu czytanie listu bez listu w ręku, siedzenie w namiocie ale na górze namiotu lewitowanie, czy też nieboszczyk który unosi się sam lub porusza, miałem tak w Valentine, nie było miejsca żeby się schylić żeby podnieść zwłoki faceta o co nas prostytutka prosiła bo twierdziła, że w obronie go zabiła, no i wyglądało to tak jakbyśmy go podnosili ale bez naszych rąk i leciał nad łóżkiem, trzeba z tyłu go zajść żeby to zadziałało, później wrzucić do chlewu go. I z pisarzem Evelynem Millerem raz miałem jak czytałem jego list to John trzymał powietrze w ręku, a pan Miller cudownie już nie siedział martwy na krześle, (zapisał się na śmierć), tylko stał obok tyle, że martwy, później jak skończyłem czytać upadł. Ostatnie jego życzenie, spalić go razem w chatce z ciałem, bo nie chciał być zjedzony przez robale :) SPOILER: Ale ogólnie gra aż pęka w eater eggach, chociaż mamy western to także znajdziemy miecz piracki, hełm wikinga, rodzeństwo zabójców, które chowa zwłoki na terenie swojej posiadłości, nawiązania do Nicoli Tesli, Teda Kaczyński, kosmitów, spodków, petroglifów, podróży w czasie, duchów, ludu nocy okrutniejszego niż zabójcy voodoo i muzyki, po której mi osobiście ciarki przechodzą po plecach, odniesienia postaci do prawdziwych osobistości, wiedźmy a nawet kotła, z którego możemy skosztować, szamana, diabła, a bynajmniej człowieka, który się za takiego uważa w jaskini, dziwaka z domkiem na drzewie w epilogu, króla drzewa, faceta, który żyje z wilkami i zachowuje się jak wilkołak, dzikus, wilki bronią go, lesie w Ranaoke Ridge, gdzie drzewa szepczą i normalnie gadają ze sobą, znajdziemy szkielet olbrzyma, ludzi zamarzniętych na kość, a nawet porozmawiamy z wielką stopą, chociaż jej nie zobaczymy. I jeszcze wszystkiego nie wymieniłem. Także o ile tryb fabularny może faktycznie nie jest jakiś nadzwyczajny, to smaczków pobocznych uwierz pod dostatkiem. Momentami miałem wątpliwości czy gram w western czy jakieś przygodowe science fiction, fantasy ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Od samej muzyki można dostać schizy. :) Polecam, sorry l, że tak dużo ale musiałem się tym podzielić.

AlexRener

RDR2 jest wśród najlepszych sandboksów.

Najlepsze 4 sandboksy moim zdaniem to:

TES-Morrowind 2002 + dodatki + Overhaul 3.0

G2NK 2003 + Returning 2.0 + Dx11 + Alternative Balance + spolszczenie

Wiedźmin 3 + dodatki + mody graficzne

Red Dead Redemption 2 2019

Gdzieś za nimi dość atrakcyjne z sandboksów są też np:

TES - Skyrim 2011 + dodatki + ponad 500 najlepszych modów, bo bez tych modów niesamowicie traci

Kingdom Come - Deliverance 2018

Reszta sandboksów nie powoduje opadu kopary jak
TES-Oblivion + mody, Gothic 3 + mody, Elex, Fallout 3,4, New Vegas,
Dying Light, Days Gone, Ghost of Tsushima, RDR1,
AC Origins, AC Odyssey, AC Valhalla, seria GTA.
Far Cry 3-5, Death Stranding, Horizon Zero Dawn itd.

NR 1 wszystkich sandbokśów to
G2NK + Returning 2.0 + Dx11 + Alternative Balance + spolszczenie

Tak mocarnie zmodowany Gothic 2 Noc Kruka ośmiesza jako rpg całkowicie Wiedźmina 3

Jojo_24

Jest dużo lepszych gier od Wieśka 3, który jest dobrą grą akcji, ale słabym rpg.

Wiem, że wszyscy jarają się Wieśkiem 3 i pieją z zachwytem, ale tam też nie jest tak różowo jak wydaje się na pierwszy rzut oka.
1) Gra jest mega jednowymiarowa jak na rpg, bo 99% za 2 razem jest wszystko identyczne jak za 1 razem
2) Zero systemu złodziejstwa.
3) Uboga magia.
4) Wszystko opiera się na walce. Cały rozwój postaci i wszystkie umiejętności
5) Casualowe konsolowe rozwiązania nie mając nic wspólnego z rasowymi rpg
6) W Novigrad z ponad 90% NPC nie idzie wejść w interakcje
7) Znaczniki czyli zero satysfakcji skoro nie ma wyzwania logistycznego jak
Morrowind, Gothic 1 i 2, Might and Magic 6 i 7, System Shock 2, Deus ex 1 itp.
Trzeba wyłączyć całkowicie HUD.

Jako gra akcji Wiedźmin 3 jest super, ale jako rpg lepsze są np:
Baldur's Gate 2 2000 + Tron Baala,
Planescape Torment 1999,
Final Fantasy VII 1997,
Fallout 2 1998,
Star Wars: Knights of the Old Republic 2003
Vampire The Masquerade-Bloodlines 2004 + Unofficial Patch v.9.7 PL
System Shock 2 1999 + mody graficzne + spolszczenie
Deus Ex 1 2000 + mod Revision + spolszczenie
TES-Morrowind 2002 + Overhaul 3.0 (duża paczka modów graficznych)
G2NK + Returning 2.0 + Dx11 + Alternative Balance + spolszczenie
Might and Magic 6 1998
Might and Magic 7 1999
Wizardry 8 2001 itd.
One nie są tak jednowymiarowe i casualowe. Wiele z nich oferuje przechodzenie ich na różne sposoby jak np: System Shock 2, Deus Ex 1, Morrowind,
G2NK z Returning 2.0+Alternative Balance

Wiedźmin 3 to w dużym stopniu kopia G2NK, bo wiele rzeczy zrobili podobnie lub identycznie czego sami nie ukrywają.
Z tym, że Wiesiek 3 ma lepszą fabułę, grafikę, soundtrack,
a G2NK ma lepiej zrobione inne rzeczy jak wyzwanie, brak znaczników,
możliwość grania wojownikiem lub magiem, system złodziejstwa,
a na dodatek Wiesiek 3 skopiował od PB prawdziwie żyjący świat z cyklem dnia i nocy, gdzie NPC mają swój cykl oraz wspaniały projekt świata z czego długo słynęła PB ośmieszając powtarzalność świata w innych rpg 3d od konkurencji,
a CD Project dorównał im dopiero w 2015.

Z tym, że G2NK z modem Returning 2.0 + Alternative Balance jest pod każdym względem lepszą grą jako rpg od Wiedźmina 3. We wszystkich aspektach rpg
W3 jest mniej atrakcyjny, bo mierzy się mixem zalet Gothicowych i Morrowindowych w jednej grze.
Novigrad w Wiedźmin 3 jest słabo wykorzystany, gdy miasto Khorinis w G2NK z Returning 2.0 ma tak, że każdy NPC coś oferuje nam. Quest, handel, rozmowy, interakcje itd. Do starych NPC dodano nowe interakcje, wykorzystano bezimienników, by coś teraz oferowali i wprowadzono postacie znane z Gothic 1 jakich nie było w G2NK oraz zupełnie nowe. Oczywiście Returning 2.0 nie tylko wzbogacił zalety Gothicowe, ale wdrożył też zalety Morrowindowe w Gothica II NK i zamiast gry akcji na 60 godzin trochę wyśmiewanej za prostotę elementów rpg jaką oferowały Gothic 1-3 i Wiedźmin 1-3 zrobili z gry rasowe rpg na 300 godzin z tyloma zależnościami i możliwościami gatunkowymi, że gdyby Cyberpunk 2077 miał tyle możliwości łataliby grę pewnie z 15 lat

Returning 2.0 tworzyła utalentowana grupa modderów od 2005 do 2017, a następnie Alternative Balance od 2018 do 2020. Obecnie powstaje profesjonalny dubbing z aktorami do tego gigantycznego moda. Już jest profesjonalny dubbing w Rosji, gdzie traktują ten mod jak oficjalny dodatek do G2NK. Zawartość zawstydza wszystkie rpg.
G2NK miał ok 180 questów, a teraz razem blisko 500 questów wysokiej jakości bez znaczników. G2NK miał 3 gildie główne, 1 poboczną złodziei + 3 obowiązkowe w wątku Nocy kruka (krąg wody, piraci, bandyci), gdy R2.0 dodaje 3 nowe gildie główne
(Nekromanta, Mag wody, Strażnik świątynny/Guru), a także 5 gildii pobocznych
(kupcy, myśliwi, zabójcy, asasyni, najemnicy orków) oraz jedna gildia obowiązkowa Opiekunów. Dodano 31 nowych terenów w tym przywrócone wszystkie tereny wycięte w Górniczej dolinie jakie były w G1, zmieniono klimat na mroczniejszy bardziej przypominający Gothic 1, o wiele lepsza grafika (tekstury, efekty), mnóstwo nowych umiejetności np: retoryka, inteligencja, walka 2 broniami, walka z tarczą, strzelanie łukiem jak w G3, przy graniu magiem celownik, nowy system teleportów,
możliwość teleportowania się magiem podczas walki lub wędrówki o kilkanaście metrów, Nekromanta może używać czarów nie tylko z many, ale też z paska życia,
skróty klawiszowe do brania potionów i do tego bez zatrzymania nawet podczas walki, możliwość grania z czynnikiem głodu, pragnienia i zmęczenia jak w Kinghom Come Deliverance (nieobowiązkowe), przy graniu wojownikiem pasek wytrzymałości, bieganie sprintem jest jak w G3 czyli zużywa pasek wytrzymałości, dodatkowy rozdział 7 z wielką bitwą, dużo zwrotów akcji i ciekawych wątków. Ilość innowacji, ulepszeń przebija wszystkie mody skoro TES-Skyrim wraz z ok 500 najlepszymi modami dodaje zawartości ok 1/3 tego co sam Returning 2.0 do G2NK.

ocenił(a) grę na 8
MrHipnotyczny

Moze wg. Ciebie mass jest lepszy. Dla mnie Mass jest super ale moze w3 buty czyscic. Takze ile ludzi, tyle opinii. Jak widac po ocenach W3 jest lepszy :)

ocenił(a) grę na 6
mentos101

Nie lubię Mass Effecta nie wiem skąd to wywnioskowałeś xd Wiedźmin 3 ma dobre oceny na POLSKIM portalu, pełnym fanbojow? Kto by sie spodziewał

ocenił(a) grę na 8
MrHipnotyczny

A sam nie wiem skad :) na polskim Steamie i polskim Metacriticu tez ma swietne oceny. hmmm ciekawe :D To podaj te lepsze gry :) Tak na polskim portalu wszyscy sie jaraja wszyskim co polskie. Myslenie level master :) Szkoda, ze fanboje zapomnieli polskich filmow wysoko pooceniac :)

ocenił(a) grę na 6
mentos101

Jakbyś ziomek nie zauważył to polskie filmy są w Polsce wyśmiewane w większości, zaś wiedźmin ma tu kult i złego słowa nie można na niego powiedzieć bo wiadomo najlepsza gra świata xD

ocenił(a) grę na 8
MrHipnotyczny

U Ciebie chyba kiepsko z mysleniem ogolnie :) Ziemia jest plaska, wiem wiem

ocenił(a) grę na 6
mentos101

Ok boomer

esyjent

Gratulacje. To pre-order.

esyjent

Niestety ta gra będzie w widoku FPP a nie TPP oni sobie robią jakieś jaja z ludzi . Tyle oczekiwania a tu odstawili takie coś . Nie chce im się robić widoku TPP, RED nie idzcie tą drogą co Techland robi gry w FPP . Idżcie drogą Resident Evil 2, Days Gone, The Walking Dead czy The Last Us . Najlepiej byłoby jakby zrobili możliwość jak w GTA 5, czyli przełączenia widoku TPP na FPP lub odwrotnie .

ocenił(a) grę na 8
GTA1

Są plusy i minusy takiej kamery. Też wolałbym możliwość możliwość przełączenia kamer, ale postanowili tak z jakiejś przyczyny. Fallouty (4, New Vegas, 76) i The Elder Scroll też korzystają z FPP (ci drudzy korzystają z FPP od ponad 20 lat). CD Projekt chce wypuścić grę z absolutnego topu, gdyby im zależało tylko na pieniądzach, to mielibyśmy Cyberpunka już od 2 lat, a teraz wychodziłaby druga część, może trzecia. Mimo, że gra jest grywalna od początku do końca od ponad pół roku, to ciągle grę dopieszczają, a daty premiery ciągle nie ma. Rezygnują z mikrotransakcji i nie stosują wielu innych komercyjnych sztuczek mających na celu dojenie pieniędzy z klientów. Reasumując Cyberpunk tworzy jedna z dwóch najlepszych na świecie firm tworzących RPG (CD Projekt i Rockstar), jest w dobrych rękach i mimo wszystko ufam im, że wiedzą co robią. Może dzięki takiej kamerze będzie większa immersja.

GTA1

kwestia gustu, zreszta TPP w Wiesku jest idealny - FPP sie nie sprawdzi raczej, ale do taktycznego strzelania? A w zyciu... Wole FPP i nawet ten biedny Vats z nowych Falloutow ;) Choc i w Elder Scrolsach nie byl taki zly (dla luku chociazby)

GTA1

o nie zrobili gre nie tak jak chciałem tragedia XD

esyjent

Faceci

esyjent

Całkiem normalny problem dzisiejszych ludzi. Nie jesteś unikatem. Ale też nie jesteś normalny.

esyjent

Red Dead Redemption II. Najlepsza gra ostatnich lat, mi nawet sprawiła więcej frajdy niż Wiedźmin 3, choćiaż to może nie całkiem do końca ten sam gatunek, ale pokrewieństwo spore. Naprawdę polecam.

ocenił(a) grę na 10
Tomek_Kruk

Popieram twoja wypowiedź, Wiesiek i RdR 2 najlepsze gry w jakie grałem, a fabuła i postacie w Red dead redemption 2 to mistrzostwo

esyjent

Ta gra się szybko zestarzeje i pójdzie w niepamięć!

użytkownik usunięty
atari799927176virgin

Moim zdaniem ma potencjał aby zostać dużym flopem. Graficznie już wygląda lekko przestarzale a jak wejdą next geny to już w ogóle. System walki wygląda słabo, słabo wygląda też jazda samochodem. Nie ma trybu TPP więc ciężko będzie wczuć się w postać której w ogóle nie będzie widać. Odpada też sens szczegółowej customizacji postaci. Twórcy chwalą się możliwością wyboru wielkości krocza postaci. Po co to jak nic nie będzie można zobaczyć a jeśli nawet to tylko w wybranych przez grę fragmentach. Sama tematyka gry z pewnością nie każdemu podejdzie. Kolorowe fantasy cieszy się dużo większą popularnością niż jakiś tam przygnębiający cyberpunk. W kinach filmy o takiej tematyce nie odnoszą dużego sukcesu frekwencyjnego nawet jeśli podobają się krytykom.

ocenił(a) grę na 8

Poczekajmy i zobaczymy. Póki co nie zagrałem w tę grę nawet minuty wiec na razie nie widzę powodu do narzekania. W momencie kiedy siądziemy do gry to oprócz tych pojedynczych elementów jak jazda samochodem (czy aż tak ważna?) czy tryb FPP dostajemy jeszcze muzykę, fabułę i szereg innych elementów które w ogromny sposób oddziałują na nasza finałową opinię. Wiedźmin jako przedstawiciel kolorowego fantasy już był. Drugi raz powtórzyć się tego nie da. Ja bym kina nie porównywał do gier, tak jak ksiązek do kina. To są po prostu osobne kategorie. Uwielbiany przez wszystkich Wiedzmin jakoś furory w Netflixie nie zrobił...

użytkownik usunięty
Werbel

Widzę że twórcy gry Cuberpunk 2077 mają kolejny problem. Grafika nie będzie next genowa bo od początku nie miała taką być a gracze robią się coraz bardziej wymagający ze względu na zbliżającą się premierę konsol następnej generacji. Po drugie będą musieli dostosować ją pod Xbox one S/Fat i PS4/PS4 Slim tak aby dało się na nich w ogóle jako tako grać. I przez to min. nastąpiła kolejna obsuwa premiery. Jestem pewien że gracze będą zawiedzeni jej wyglądem tak jak ostatnio zaczął się kwik nad Halo Infinite. Ci kwiczący geniusze oczywiście zapomnieli że nowe Halo jest robione tak aby można było pograć nawet na Xbox ones i Fat i celowano zapewne w 60 klatek na sekundę. Więc musiał być kompromis w grafice. Założę się że Cuberpunk 2077 to będzie zaledwie (góra) 30 klatek na sekundę i grafika odstająca od tego co zaprezentowali. Gra miała pewnie w założeniu wyjść dużo wcześniej ale zapewne przez problemy z optymalizacją na słabsze konsole wychodzi razem premierą next genów. Wciąż liczę że pod koniec roku wyjdzie jakiś next genowy produkt zachęcający do zakupu nowych konsol i przyćmi graficznie Cuberpunk 2077.
Po drugie model jazdy. Wciąż uważam że samochody zachowują się jak klocki na autopilocie. W tym filmiku samochód ani razu nie wyleciał z trasy a poślizg to żart. Model jazdy w takim GTA nie był może zbyt realistyczny ale za to zabawny. Tutaj wygląda to po prostu słabo. Jeśli w grze będzie dużo jeżdżenia to będzie duży minus. Modele twarzy i ich mimika (zwłaszcza postaci drugoplanowych) też nie powalają a bronie nie mają kopa. Wiem że to RPG a nie rasowa strzelanka ale wciąż jest moim zdaniem słabo.
https://www.youtube.com/watch?v=4opf9xmJevg

ocenił(a) grę na 8

Na szczęście CDP Red podchodzi do tworzenia swoich gier z ogromnym rozmachem i szczegółowością. Dlatego mam nadzieję że pewne niedogodności jeśli będą (a na pewno będą) zostaną skutecznie "przykryte" przez szereg innych mam nadzieje ciekawych rozwiązań.
Jestem daleki od obrażania kogokolwiek, ale jeśli ktoś przywiązuje tak dużą wagę do jakości grafiki to nie powinien grać w Cyberpunka. Twórcy zbyt wiele pracy wkłądają w cały projekt żeby oceniać ich głównie przez pryzmat tego jak gra wygląda. Gdyby Wiedzmin wyglądał gorzej miałbym to głęboko gdzieś. Fabuła, muzyka, zadania, postacie, aktorzy, dubbing itd itd to było coś co mnie wbiło w fotel.
Nie wiem jak będzie w Cyberpunku z elementami które wymieniłem ale Redzi mają u mnie kredyt zaufania za poprzednie gry.
20 lat temu grałem w DeusEx. Miałem bardzo słaby komputer wiec grałem na najniższych ustawieniach. Na ekranie ledwie co było widać ale nie przeszkodziło mi to żeby zagrać w ta grę 5 razy. Dzisiejsza fascynacja graczy next genowym wyglądem sprawia że gry wyglądają obłędnie i zupełnie nic poza tym. Ogromna szkoda...
Niestety takie mamy czasy. Ma być na szybko i ma błyszczeć.

użytkownik usunięty
Werbel

Teraz się raczej nie wydaje słabych gier bo mają duże budżety. Z kolei Cyberpunk mnie nie interesuje ze względu na tematykę transhumanizmu która wydaje mi się obrzydliwa. Jestem tylko ciekaw czy faktycznie stanie się takim przebojem jak pewnie chcieliby i sami twórcy. Dla mnie sukces tej gry jest wielką zagadką.

ocenił(a) grę na 8

Zgadzam się że większość gier ma teraz duże budżety i gdyby wysokość budżetu gwarantowała że gra będzie dobra to mielibyśmy same hity na rynku a tak nie jest. W ile gier grałeś ostatnio i po przejściu stwierdziłeś: "ja prdl ale to było dobre"?
Ja gram dużo i taką opinię mogę wygłosić niestety raz na dwa, trzy lata:(
Biorąc pod uwagę Twoją powyższą wypowiedz i stosunek do tematu gry mniemam iż w Cyberpunka raczej nie zagrasz?

użytkownik usunięty
Werbel

Moim zdaniem teraz nawet słabsze gry są na tyle dobre że da się w nie grać. Nie ma też gier brzydkich. Postęp technologiczny i większe budżety sprawiły że prawie wszystkie gry są ładne i grywalne. Jest teraz tyle platform i wciąż nowych premier że każdy chyba znajdzie coś dla siebie. Na przestrzeni lat ta branża się zmieniła bo zmienił się rynek oraz technologia ale to nie oznacza że zaprzestano robienia dobrych gier.
W Cyberpunk może zagram, kiedyś. Nie kupuję gier w momencie premiery bo mnie nie stać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 1
esyjent

Stary jak ja cię rozumiem, choć moim zdaniem jest jedną gra która dorównuje Wiedźminowi, może nie fabularnie, ale ma inne walory, to Red Dead Redemption 2, gra w której wolę nie robić nic, czytaj : polować, łowić ryby, zwiedzać mapę... Niż przechodzić fabułę w innych grach. I masz rację, nawet nie chce się zaczynać cokolwiek to.

ocenił(a) grę na 8
reynewan79

Ja jeszcze oprócz RDR2 dorzucę do poleceń Horizon Zero Dawn, gra jest wg mnie mocno "Wiedźminowata" w rozgrywce, ale równocześnie całkiem inna. Fabuła bardzo ciekawa, piękna grafika, rozbudowany świat z wieloma pobocznymi misjami/zadaniami, gra zajmie wiele przyjemnych godzin :)

ocenił(a) grę na 1
gosiek_mucha

Dobrze wiedzieć, chyba ją kupię.

reynewan79

No tak, ale w RDR2 nie ma nagości jak w Wiedźminie :-) Dla niektórych graczy to poważny minus.

ocenił(a) grę na 1
astat_2

Od nagości jest porn hub ;}

esyjent

Brzmi jak pasta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones