PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649386}
7,6 34
oceny
7,6 10 1 34
Dark Earth
powrót do forum gry Dark Earth

to mogl byc klasyk

ocenił(a) grę na 8

gdyby tylko mial lepsza promocje i lepsze sterowanie ktore rozgrywke troche zarzynalo... dark earth to ciekawy swiat, fajna grafika
jak na tamte lata i naprawde niezla historia... gra nie ukazala sie niestety w polsce kiedy wyszla... zostala zamieszczona dopiero
lata pozniej jako pelna wersja w nieistniejacym juz ŚGK..

ocenił(a) grę na 9
michostr86

Faktycznie, mało kto słyszał o Dark Earth, ale ci którzy mieli okazję pograć wiedzą jaki niesamowity klimat towarzyszył tej grze:)

ocenił(a) grę na 8
michostr86

Mam ją wciąż z ŚGK właśnie. Pamiętam jakie wrażenie zrobiła na mnie kiedy po raz pierwszy grałem (w demo). Ta grafika, dźwięk, poczucie wolności (można było obić ryj swojej lasce :D ). Nawiasem mówiąc, szkoda ŚGK, bardzo lubiłem to pismo.

ocenił(a) grę na 8
jasiu15

ja tez ale cda ich wygryzlo.. sgk bylo skierowane do poprzednich pokolen i mlodziez rzadko je kupowala.. pod koniec zaczeli kombinowac ze zmiana stylu ale nikogo nie przekonali i padlo.. poza tym po wprowadzeniu plyty mieli bardzo slabe pelne wersje.. slabe w sensie komercyjnym bo czesto byly to polskie premiery tylko ze staroci..

ocenił(a) grę na 8
michostr86

dokładnie, te zmiany, które wprowadzili mniej więcej w roku 2000 (o ile dobrze pamiętam) zupełnie nie przypadły mi do gustu. Coś się zmieniło i to już nie była ta sama gazeta. Nawet szata graficzna mi nie podeszła. Lubiłem ich i w ogóle jak dla mnie nie potrzebowali płyty żebym ich kupował. Ta gazeta miała klimat.

ocenił(a) grę na 5
michostr86

Nie wiedziałem o tym, a miałem normalnie wydaną grę w pudełku tekturowym pod koniec lat 90 - cholera może była sporo warta...

michostr86

Wyszła w Polsce. No chyba że tą instrukcje i pudełko robili Rosjanie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones