PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608730}
7,5 2 370
ocen
7,5 10 1 2370
Dark Messiah: Might and Magic
powrót do forum gry Dark Messiah: Might and Magic

"Stranger will die!"

użytkownik usunięty

Ach te niektóre cytaty:)

"Seems I'm surrounded by women that want something from me" ;>

użytkownik usunięty
BuzzOff

Tak, ten też pamiętam. Jednak najwięcej do powiedzenia miała chyba Xana (była złą postacią, ale podobało mi się co i jak mówiła).

http://screenshot.xfire.com/s/78160868-4.jpg ;>

użytkownik usunięty
BuzzOff

Niezły tekst. Podobny był, kiedy Xana mówi Sarethowi, aby uważał na swoje ciało, bo... miała wobec niego pewne plany;)

użytkownik usunięty

"Where is you?"

ocenił(a) grę na 8

a nie where are you?

użytkownik usunięty
ocenił(a) grę na 8

"what do you think of the new chief?" - gobliny na widok Saretha w wersji demona : ))

A_Lest

Hm, nie pamiętam tego. Za to pamiętam, że narzekali na swojego szefa - może wszedłeś w pierwszym zdaniu dłuższej konwersacji w postaci demona? ;]

użytkownik usunięty
BuzzOff

A pamiętacie rozmowę goblinów na temat "oba wątroby"?:)

ocenił(a) grę na 9

"ME KILL YOU" i "WHERE IS YOU" rządzą :) Dobre też jest "Orcs strong, orcs always strong". Ciekawa była też rozmowa goblinów przy wejściu na teren świątyni: "- Orc??? you can't eat an orc! - Yes we can! " :)

ocenił(a) grę na 5
yush

"Fight like the goblin" :)

ocenił(a) grę na 9
Piotrek4

Sting like bee ;)

użytkownik usunięty

Nie ma to jak goblinowskie "Aaaa don't kill me!" Przechodzę sobie właśnie po raz 5 chyba. Nie ma to jak ta gierka :)

użytkownik usunięty

Też wracam do niej co jakiś czas.

ocenił(a) grę na 8

Goblin to chyba krzyczy "aaaa NO kill me" :D

Sama gra jest Ś W I E T N A! Jedna z moich ulubionych gier, wielokrotnie do niej wracałem. Jak dla mnie jest w niej najlepszy system walki (ex aequo z Wiedźminem 1) z jakim się spotkałem - ach, te fruwające goblinie czy też orkowe ręce/głowy, nabijanie na kolce, solidne kopniaki ze schodów - sama przyjemność :D Do tego naprawdę dobra muzyka, prosty i przyjemny rozwój postaci oraz, mimo lat, nadal całkiem ładna i bardzo klimatyczna grafika. Moim zdaniem gra troszkę niedoceniona przez horrendalnie długie czasy ładowania się poziomów (początkowo), zbytnią,dla wielu, brutalność i taki "dorosły" klimat. Bardzo chętnie bym zobaczył dwójeczkę ;)

Pozdrawiam fanów Mrocznego Mesjasza :D

P.S
No i te genialne outra...:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones