PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643817}
6,7 756
ocen
6,7 10 1 756
Dear Esther
powrót do forum gry Dear Esther

Premiera

ocenił(a) grę na 7

Premiera była 14 lutego, a tu nadal informacja, że czeka na premierę...a chciałem ocenić grę ;)

Hwang

jak wrażenia? Napisz coś, proszę

ocenił(a) grę na 10
Piotrek4

Ja napiszę :) choć ograniczę się do jednego słowa: Arcydzieło. Jak cholernie rzadko mi się to zdarza, tak niemal popłakałem się przy finale :) Grafika + klimat zapierają dech w piersiach.

ocenił(a) grę na 8
Vasky

No wesołe to to nie było. Ale przepiękne. Właściwie ciężko coś w ogóle powiedzieć o tym czymś. Bo to ani gra ani film. Ale polecam na dwie godziny się oderwać od czegokolwiek i po prostu przebywać na tej wyspie, chłonąć historię i podziwiać całą tą tajemniczą lekko atmosferę.

ocenił(a) grę na 7
Piotrek4

Z pewnością nie jest to "gra" dla każdego i nie każdy doceni klimat i brak strzelania, flaków, czy innych fajerwerków. Nie wiem czemu, ale gra bardzo mi przypominała opowieści Lovecrafta, choć to zupełnie inna opowieść...

Hwang

Bardzo dobra. To nie jest gra. To jest przeżycie. Choć przyznam, że bardzo enigmatyczne i przy natłoku postaci wprowadzonych przez narrację można się nieco pogubić.

ocenił(a) grę na 8
Piotrek4

Ja grałem już w moda (pojawił się ze 4 lata temu i był darmowy). Ale teraz zapłaciłem za wersję komercyjną i powiem, że było warto... zbieranie urywków historii w całość jest bardzo ciekawe, zachęca do powrotu do gry. Oprócz tego poprawiona (i to jak!) grafika. W sam raz na oderwanie się od rzeczywistości.

ocenił(a) grę na 7
Hwang

Pięknie pokazuje, że silnik Source wciąż się nie zestarzał i ma pewien potencjał. Ale pomijając grafikę to widziałem ciekawsze historie.

Hwang

Tymi weryfikacjami to chyba zajmuje się jakieś 5 osób, jako hobby po lekcjach, a teraz jeszcze wakacje...

ocenił(a) grę na 7
Hwang

Już mocna oceniać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones