PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809072}
7,5 1 423
oceny
7,5 10 1 1423
Dying Light 2: Stay Human
powrót do forum gry Dying Light 2: Stay Human

Wybory fabularne

ocenił(a) grę na 7

Gdzie są wszystkie wybory fabularne które miały tak ukształtować miasto? Gra na 500h? dobre max na 100. Fabuła dla mnie dość nijaka poza paroma postaciami. Parkur i walka w miarę ok.

ocenił(a) grę na 7
Dawido11

I tak jest o niebo lepiej niż w DL1, bo tam fabuła oprócz tego że przewidywalna i nudna była jeszcze liniowa...

ocenił(a) grę na 7
wsad19

Czy ja wiem. Zapomniałem dodać że dodatkowo wykastrowali noc która zupełnie już nie ma klimatu (Nie to co w jedynce) teraz jest bardziej wkurzająca niż straszna wystarczy trzymać się dachów i nikt nas nie zaatakuje tylko gdy zejdziemy na dół coś drze jape i ściągana na nas całą horde która można zgubić w 30 sekund

ocenił(a) grę na 7
Dawido11

Ja w DL1 w nocy nie wychodziłem prawie wcale, ale tak wydaje się zbyt łatwa w porównaniu do tego co doświadczyłem w 1 części i co spowodowało, że przestałem wychodzić. Jeszcze można dodać, że sama koncepcja ciemnych stref, która miała usprawiedliwiać wychodzenie w nocy, średnio działa bo zombiaków jest tam prawie tyle samo co w dzień, albo ja czegoś nie rozumiem...

ocenił(a) grę na 7
wsad19

Zgadzam się ciemne strefy to porażka w szczególności te sklepy itd. Grając w ogóle nie miałem tam potrzeby zaglądać a strefy kwarantanny GRE i anomalie GRE wszystkie dosłownie wyglądają tak samo. W ciemnych strefach w nocy tak jak ty uważam że było tyle samo zombie jednie że jak przyszedłeś w dzień było 1-2 przemieńców

ocenił(a) grę na 7
Dawido11

500 h to chyba jak robisz wszystkie wyzwania na złoto i te generyczne questy typu zanieś paczkę/list (x12), znajdź książkę (x8), znajdź nieśmiertelniki (x4) itp.

ocenił(a) grę na 1
Teedee

Na ps5 wbiłem platynę w 96 godzin, ale najpierw pierdo***em się 300 godzin ze zbugowaną wersją na ps4, więc dosłownie wszystko już znałem na pamięć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones