PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608610}
7,4 3 200
ocen
7,4 10 1 3200
F.E.A.R. 2: Project Origin
powrót do forum gry F.E.A.R. 2: Project Origin

Fabułą jak zwykle w fear jest tylko koloryzatorem... nie odczuwa się nieustannej checi grania zeby poznac co bylo dalej... a te motywy z silowaniem sie z roznymi bohaterami wymyslil chyba jakis skonczony idiota. No i nie straszy niestety...

ocenił(a) grę na 1
Floyt

Dokładnie tak samo myśle, strasznie irytująca. W dodatku zmuszałem się by ją do końca przejść mimo braku chęci. Szkoda moich pieniędzy a jeszcze bardziej czasu na to badziewie.

użytkownik usunięty
Floyt

No bez jaj, fabułę może ma słabszą niż jedynka, ale trup Almy jest o wiele straszniejszy niż bladolica dziewczynka w jedynce. I jakie siłowanie z różnymi bohaterami?

użytkownik usunięty
Floyt

No bez jaj, fabułę może ma słabszą niż jedynka, ale trup Almy jest o wiele straszniejszy niż bladolica dziewczynka w jedynce. I jakie siłowanie z różnymi bohaterami?

użytkownik usunięty
Floyt

To fakt, gra bardziej dołuje niż straszy i do tego przynudza że wyłączyłem ja po 20 minutach i więcej już się nie zabiore do grania w tą gre.

ocenił(a) grę na 3

nuda jak cholera

ocenił(a) grę na 8
Floyt

Nie straszy bo jest jakaś taka kolorowa i mało mroczna jak poprzedniczka. Mimo tej wady to nadal bardzo dobra gra, gdzie strzelanie ze słowmotionem daje mnóstwo frajdy.

ocenił(a) grę na 5
Floyt

Grałem w tą grę i pamiętam tylko tyle że dvpy mi nie urwała,gęsią skórkę chyba miałem bo nie grałem wcześniej w tego typu gry z elementami horroru ale raczej był to typ gry w której się ciągle nawala a fabuła to dalekie tło.Rozgrywka była jaka była lubie sobie postrzelać ale w bardziej fabularne i klimatyczne produkcje dlatego tą grę wspominam słabo.Ocena 5/10 dodam jeszcze że dobra grafa była w dwójce,zresztą chyba z tego słynie F.E.A.R.Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones