PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650339}
7,9 7 159
ocen
7,9 10 1 7159
FIFA 13
powrót do forum gry FIFA 13

Pytanko

ocenił(a) grę na 10

Czy wy również otrzymujecie tęgie baty od komputera grając wyrównanymi drużynami na najwyższym poziomie trudności (legendarnym)?

ocenił(a) grę na 9
ApolloCreed_

Niekoniecznie tęgie, ale fakt, jest trudno i frustrująco. Ja z każdą FIFĄ robie tak, ze jak wygram na legendarnym z najlepszą druzyną, to kończę granie z komputerem. Nie ma sensu się męczyć.
Prawda jest taka, ze komputer bije na głowę KAŻDEGO gracza pod względem grania bez piłki, taktyki, ustawiania się i gry w obronie. Po co więc z nim grać, jesli jest wzięty z kosmosu i ma w tym nic z emocji piłkarskich, które sie ma w grze z żywym przeciwnikiem?

ocenił(a) grę na 9
ApolloCreed_

Nie, w żadnym wypadku nie:) No chyba, że się bardzo postaram żeby przegrać. Nie prawdą jest to co napisał laxman. Są gracze, którzy w meczu z komputerem są w stanie zdominować przeciwnika w każdym aspekcie gry! Wszystko można wytrenować.

ocenił(a) grę na 5
ApolloCreed_

zalezy jaki skrypt zostal dograny do druzyny cpu :)

ocenił(a) grę na 9
ApolloCreed_

Dla mnie ta Fifa jest za prosta żeby grać wyrównane mecze np w Lidze Hiszpańskiej musze grać Mallorcą,ale i tak na najwyższym poziomie mam 1 miejsce w lidze.
12 była trudniejsza.

ocenił(a) grę na 10
Spiderman_filmaniak

12 była znacznie łatwiejsza i nie aż tak nieobliczalna jak 13

ocenił(a) grę na 9
ApolloCreed_

Dla mnie nie tam gram na Legendarnym przegrywam a w 13 na tym samym poziomie wygrywam bez męczenia się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones