PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607507}
7,4 2 797
ocen
7,4 10 1 2797
Fallout Tactics: Brotherhood of Steel
powrót do forum gry Fallout Tactics: Brotherhood of Steel

Ludzie często marudzą na tą grę więc ich nie rozumiem. Tactics właściwie nie jest
pełnoprawnym Falloutem a jego mutacją w stronę strategiczną i musze przyznać że całkiem
fajną mutacją. Gra się całkiem dobrze a sterowanie całą drużyną jest na tyle interesujące że
możemy każdym manipulować dowolnie a nie jak w 1 i 2 że kompania była "nietykalna". Całkiem
fajne misje w których trzeba wysilić mózg i fajny bajer w postaci pojazdów oraz multum typów
broni (chyba więcej niż w wersjach RPG). Jak dla mnie ok a z modem Avaken jeszcze fajniej
(tylko czy aby ten mod nie za trudny).

ocenił(a) grę na 8
MisterMuscle

Też tak uważam, ludzie niepotrzebnie porównują tą grę do wcześniejszych fallautów i wychodzi często niepotrzebna krytyka, przecież nie bez przyczyny nazwano ją "Tactics" (a nie Fallout 3).
Bardzo fajnie się gra w sieci z wcześniej przygotowaną drużyną na max levelach, a kampanie są bardziej wciągające kiedy gra się na najtrudniejszym poziomie bez możliwości zapisywania (po 2 godzinach gry boss nas zabija i misja od nowa - to zmuszało do myślenia - szczególnie jak się grało tylko 1 żołnierzem używającym białej broni :) )

ocenił(a) grę na 7
MisterMuscle

Chyba jedyną wadą tej gry to brak ciekawej historii, klimat jest, muzyka i grafika na odpowiednim poziomie, dużo broni do wyboru i sposobów tworzenia postaci, może niektóre umiejętności są mało przydatne, ale w końcu członków drużyny jest 6. Warto zagrać chociażby dla porównania systemu walki w trybie turowym i w czasie rzeczywistym, gra bowiem jest na pewno wymagająca i dostarczy paręnastu godzin rozgrywki.

ocenił(a) grę na 7
1fexen

Zgadzam się prawie w pełni - historia nie jest niestety ciekawa, choć klimat, muzyka i grafika prezentują się co najmniej dobrze. ZDECYDOWANIE jednak ucierpiał rozwój postaci, zatracił się sens skilli związanych z "dyplomatycznym" podejściem. Reszta jest do zgryzienia, ba, gra się naprawdę przyjemnie. Fani psioczyli strasznie, ale dopiero BoS na konsole i F3 pokazały, co można zrobić z tym tytułem by dać pretekst do ataków...

ocenił(a) grę na 8
Pestartzt

Nie no ja też lubię ta część a w Avakena troszkę grałem ale pewien głupi błąd nie pozwolił mi go przejść. Miła i sympatyczna mutacja mojej ulubionej gry.

użytkownik usunięty
MisterMuscle

Gra generalnie bardzo mi się podoba, ale polonizacja mogłaby być nieco lepsza.

MisterMuscle

Ja również nigdy nie rozumiałem narzekających na Tacticsa. świetny spin off.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones