PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607101}

Final Fantasy IX

Fainaru fantajî IX
8,5 1 388
ocen
8,5 10 1 1388
Final Fantasy IX
powrót do forum gry Final Fantasy IX

Final Fantasy IX 2010

użytkownik usunięty

Final Fantasy IX, 2010 rok, PlayStation 3....trochę będzie trzeba sprostować błędów, oby jak najszybciej weszła opcja edycji .

Taa opcja edycji... chciałem dodać tutaj plakat ale został odrzucony, od weryfikatora dostałem komentarz "tylko PC, PS3, wii, xbox360" to ciekawe co tutaj robi ta gra skoro została wydana tylko na PS ? :) pozdro

W ogóle ten system dodawania jakoś słabo działa. Próbowałem dodać parę gier m.in. Final Fantasy X, no ale oczywiście się nie udało. Czy byłby ktoś łaskaw komu to lepiej działa dodać resztę Fainal'ów? Z góry dzięki.

użytkownik usunięty
robert163

Brawa dla Filmwebu...na wieści o tym że FF IX nie maiła premiery 2010 roku, napisali, że "jest dobrze" i odrzucili zmiany

ocenił(a) grę na 9

Jak się nie wie to się pisze farmazony fakt pierwotnie wyszła na PSX FF IX ale na ps3 też jest na PSN można kupić i pograć

użytkownik usunięty
f67

Taa SE udostępnił FF IX w "PlayStation Network download" (nie wiem, być może obecnie jest do kupienie w innej formie lecz nie spotkałem)i jest możliwości zagrania na PS3, lecz jest to na zasadzie emulacji czy konwersji starej FF na nowym sprzęcie i wydawało mi się że odpowiedniejsze byłoby wprowadzenie jednak daty oryginalnego ukazania i możliwość dodawania w konsolach PSX(jednak widzę że FW nie ma zamiaru wprowadzić takiej opcji).Muszę przyznać, że trochę się zapędziłem jednak wcześniejszym postem, gdyż nie sprawdziłem, że FW nie uznaje gier poza tymi z nowszych generacji konsolami i kompem. Mój błąd

PS
Nie wymądrzaj się tak bo nikt nie lubi takich przemądrzalców ;)

ocenił(a) grę na 9

Mówisz masz, mi tylko brakuje że niema w zestawieniu FFX (why?) odarzu by dyszka poleciała

edycja czemu jej nie ma! ten błąd aż razi streszebnie. dla jasności FF IX Japonia oglądała już na wakacje w 2000 roku USA parę miesiączkow później a do UE oficjalnie zawitała w 2001 z tego co pamiętam. Wyszła tylko na PSX na 4 CD mam je :)

Gilo_MM

W bazie jest zapisana wersja na ps3 (PSN) ponieważ nie ma możliwości dodawania gier na psx co jest moim zdaniem ułomnością tej bazy gier.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones