PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788158}
7,9 342
oceny
7,9 10 1 342
Forza Motorsport 7
powrót do forum gry Forza Motorsport 7

Nie wiem czy tylko ja tak mam. Ale gdy włączę tym zużycia opon i paliwa. Przy długich okrozeniach(czyli średnio 10 na wyscig) To opony przy tym trybie miały się zluzywac A paliwo spalac. A Tu nic nie widzę jakiejś skali zluzyckz ani opon ani paliwa. Coś tam niby spada (chyba chodzi o białą kreskę) Ale że by zatankować to musiałbym chyba robić 50 okrążenie. Nie wiem jak na to patrzeć

ocenił(a) grę na 8
milosz192

Jak włączysz symulacyjne zużycie opon i paliwa, to normalnie leci. Nie bardzo rozumiem w czym problem? Raz jechałem wyścig na Spa Corvettą, chyba z 2017, i po 20 okrążeniach padły opony (100% zużycia).

ocenił(a) grę na 9
milosz192

Żeby w Forzy zjazd do boksu był konieczny musisz pyknąć lekko z 15-20 okrążeń. Jest to jak najbardziej realistyczne, przecież w realu podczas wyścigu normalnego np. 50 okrążeń, masz dajmy na to dwa pit stop'y ;)

Jak kolega wyżej napisał jest np. wyścig Endurance na SPA Corvettą (chyba 25 kółek), próbowałem maksymalnie bez pitu jechać, ale na 18-19 okrążeniu musiałem, bo podczas kolejnego mógłbym stanąć ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones