God of War III

2010
8,5 9 183
oceny
8,5 10 9183
1 294
chce zagrać
{"type":"film","id":605868,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/God+of+War+III-2010-605868/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry God of War III
  • michalucz ocenił(a) tę grę na: 9

co myślicie o ekranizacji przygód kratosa?

• michalucz Kratos = Vin Diesel :)

• Staszek_Wokulski ocenił(a) tę grę na: 10

ILoveHaribo Jestem za ekranizacją. Jednak trudno byłoby znaleźć dobrego aktora, który pasowałby jako Kratos. Vin Diesel? Nie za bardzo, moim zdaniem.
    Nie chciałbym, żeby to była jakaś szmirowata produkcja.

• Kulasisko_Pospolite ocenił(a) tę grę na: 10

michalucz Nie widzę powodu ekranizowania gier które same w sobie są o wiele bardziej widowiskowe i "filmowe" niż multum dzisiejszych hollywoodzkich produkcji

• michalucz Uważam, że najlepszym aktorem do roli Kratosa byłby Kevin Durand. Nawet z twarzy podobny. Jedynym warunkiem, jak dla mnie, jest wysoki poziom filmu. 7,5 lub 8/10 to jest mus. Ale wpierw poczekajmy na ekranizację Assassin`s Creed.

• użytkownik usunięty

michalucz NIE

• Maciej_Mazurkiewicz1995 ocenił(a) tę grę na: 9

michalucz Stary to temat, ale gdyby kogoś wciąż to interesowało... Myślę, że seria "God Of War" średnio się nadaje na ekranizację z jednego prostego powodu - fabuła jest tłem dla rozrywki. Mnogość postaci, ich motywacje itp. są konstruowane tak, aby akcja była spójna, o nic więcej nie chodzi. Dlatego dokładna adaptacja historii przedstawionej w tej grze jest skazana na porażkę w moim odczuciu. Jednak jeżeli coś takiego miałoby powstać, to w roli Kratosa jedynym słusznym wyborem byłby Jason Momoa.

• marcin_lendzion ocenił(a) tę grę na: 9

michalucz Robienie filmu na podstawie gier jeszcze nigdy się nie udało więc lepiej już odpuścić