A Game of Thrones: Genesis

7,5 647
ocen
7,5 10 647
429
chce zagrać
{"type":"film","id":625160,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/A+Game+of+Thrones%3A+Genesis-2011-625160/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Gra o tron: Początek
 • ????

 • jigsaw_7 Podbijam temat

 • sidu44 ocenił(a) tę grę na: 7

  jigsaw_7 Grałem, kupiłem sobie ją zaraz po premierze... Gra fajna ale szybko się nudzi... Dość schematyczna ale fajnie osadzona w klimatach Martina. Jeżeli jest ktoś zagorzałym fanem to proponuję ten tytuł. Ale trzeba zaczynać od samouczka bo gra jest dość rozbudowana i trzeba się ze wszystkim dokładnie zapoznać.
  Mam nadzieję, że wyjdą jakieś dodatki które trochę poprawią rozgrywkę.
  Aha grafika jest nie najnowszej generacji ale nie kole w oczy... Natomiast muzyka jak dla mnie kuleje i to strasznie... A ja głównie zwracam właśnie uwagę na muzykę, muszę mieć przy czym dobrze pobawić grając... Ale na szczęście zawsze można coś puścić sobie na kompie i odpalić gierkę :)

 • jigsaw_7 Nie warta uwagi a lubie strategie. Ta jest strasznie sztywna i schematyczna. Brzydka, nieprzemyślana, bez polotu, nudna no i nie zachęca do zagrania kolejnych misji. Ja się zmuszam by skończyć całego singla i wywalić grę z dysku bo lubię coś skończyć jak zacznę. Ta gra nie ma prawie nic ze strategii. To taka gra na zasadzie"poklikaj ze mną", tak bez celu... no i te bitwy.. to jakiś żart by poddać się 6 osobowej armii mając 3x więcej ludu :P. Gra jakoś mnie nie przekonała do tego "uniwersum" na tyle bym po zakończeniu gry zainteresował się serialem, czy też książką, które czytam raczej... odświętnie.

 • jigsaw_7 słaby gniot