8,5 1 969
ocen
8,5 10 1969
69
chce zagrać
{"type":"film","id":638772,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Gran+Turismo+2-1999-638772/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Gran Turismo 2
 • JISAW ocenił(a) tę grę na: 10

  Ta gierka nie ma sobie równych jeśli chodzi o PSXa! Jak na tamte czasy oferowała niesamowity model jazdy. Jeżdżąc na oponach Control można wtedy było poczuć prawdziwy potencjał gry!! Nawet Drift był możliwy. Ogrom samochodów który był dostępny (minusem był garaż który mieścił tylko 100 aut) na wyciągniecie ręki. Żadna inna gra wyścigowa nie miała w swojej ofercie tak dopracowanych aut.
  No właśnie auta były najróżniejsze choćby ten jeden pojazd. Niedorzeczny z podwójnie doładowanym silnikiem o mocy blisko 1000PS i wadze 800kg + to wielgachne 2mtrowe skrzydło :D
  Chyba ono najbardziej kojarzy się z GT2 XD

  Tak czy inaczej gra była fenomenalna i po dziś dzień jeszcze sprawia sporo frajdy :)  Do niedawna na www.granturismo.pl odbywały się rywalizacje w tej grze :)

 • zrelaxowany85 ocenił(a) tę grę na: 10

  JISAW Chodzi Ci chyba o Suzuki Escudo?Choć mogę się mylić trochę co do nazwy i czy aby na pewno było ograniczenie do 100 aut w garażu? A generalnie gra 10/10, wspaniałe wspomnienia z dzieciństwa.

 • JISAW ocenił(a) tę grę na: 10

  zrelaxowany85 Tak Suzuki ESCUDO :) Tak jest ograniczona pojemność garażu.

  Od czasu do czasu lubię sobie w nią pyknąć :)
  https://www.youtube.com/watch?v=SCNNBCpQgwU

 • JISAW Chyba jedyna gra, w której spędzało się tyle czasu na Test Coursach, windując rekordy prędkości. Pamiętasz swój rekord prędkości?