PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608434}
8,6 47 866
ocen
8,6 10 1 47866
Grand Theft Auto: San Andreas
powrót do forum gry Grand Theft Auto: San Andreas

GTA: SA z oprawą z GTA IV

użytkownik usunięty

Kto chciałby zagrać???

wolałbym gta iv bez błędów

użytkownik usunięty
Fuck_Tyler.com

wolałbym żebyś się zamknął, w każdym komentarzu piszesz jakie to GTA IV jest gówniane i że ma dużo błędów (a na pewno ma ich mniej od poprzednich części)

użytkownik usunięty

Ja żadnych dużych błędów w GTA IV nie zauważyłem, dla mnie gra cudowna, GTA IV 10/10.

jeśli ktoś gra na pc, i uważna że ta gra jest najlepsza na świecie to może niech najpierw ukończy 18 lat.

użytkownik usunięty
Fuck_Tyler.com

18 lat ukończyłem, wystarczy mocny komputer i naprawdę gra się bardzo przyjemnie.

użytkownik usunięty

Właśnie. GTA IV nie jest aż tak strasznie zabugowane. Bardziej czepiałbym się niestabilnego silnika. Bo żeby zagrać w GTA IV na maximum wciąż trzeba mieć mocny kombajn. Wracając do tematu myślę, że każdy by chciał zagrać w San Andreas z taką grafiką jak w czwórce.

ocenił(a) grę na 10

ja bym nie chciał, bo i po co?

rockstar źle postąpiło wypuszczając niedopracowaną grę na komputery pc. i to jest właśnie ten główny minus.

ocenił(a) grę na 8

no ale jest gówniane...

ocenił(a) grę na 10
Fuck_Tyler.com

Tyler.com tak to jest jak gra się na PC zainwestuj w konsole to nie będziesz miał błędów

mariusz12894

nie widzę siebie grającego w fps'y na konsoli, a to mój ulubiony typ gier. no i rts'y

ocenił(a) grę na 10
Fuck_Tyler.com

tez byłem tego zdania ale się przyzwyczajeniem do pada i w fps y grami się tak samo jak nie lepiej niż na pc najgorsze są początki . a co do rts to nie wiem bo nie lobię

Ja bym chciał.

ocenił(a) grę na 9

GTA sa z grafiką z Crysisa 2 kto chciałby zagrać?? <.<

ocenił(a) grę na 10
icansee

Ja bym chciał GTA4 z grafiką Super Mario Bros. To by było coś.

stonedfish

Taaa.

ocenił(a) grę na 9
stonedfish

to obczaj sobie chinatown wars Xd

icansee

Klimat LA bardziej mnie kręci, jeśli nie będzie GTA IV w tym klimacie, nie mam zamiaru nawet w to grać na trybie Multiplayer w rozgrywkach RolePlay. Już nie wspomnę o tym jaki sprzęt trzeba mieć by w to grać. Stare dobre SA, możecie mnie znaleźć na H-RP.net.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones