PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612857}
8,0 1 987
ocen
8,0 10 1 1987
Guild Wars 2
powrót do forum gry Guild Wars 2

Robi wrażenie

ocenił(a) grę na 9

Jestem olbrzymim fanem pierwszej części Guild Wars. Przeszedłem wszystkie możliwe kampanie i była zawsze jedyną grą MMORPG, w którą grałem. Reszta po prostu mi się nie podobała. Kiedy jednak zobaczyłem zwiastuny i gameplay'e z drugiej części gra wydawała mi się za bardzo konsolowa i całkowicie ją odpuściłem. Dopiero przedwczoraj, kiedy dowiedziałem się, że stała się Free To Play stwierdziłem, że może warto dać jej szansę. I to był błąd :). Nie mogę się teraz od niej oderwać. Po paru godzinach gry wiedziałem, że nie ma co czekać i zrobiłem preorder dodatku odblokowując w pełni grę bazową. Jest zupełnie inna niż pierwsze Guild Wars, ale ma swój urok, bo jest naprawdę masę do roboty do tego stopnia, że czasami nawet nie wiem za co się wogóle zabrać :) Polecam każdemu przetestować wersję F2P, tym bardziej, że jej ograniczenia są tak niewielkie, że spokojnie można grać, praktycznie nie odczuwając, że mamy wybrakowany produkt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones