7,9 833
oceny
7,9 10 833
324
chce zagrać
{"type":"film","id":620531,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Halo+4-2012-620531/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Halo 4
 • Wg mnie 343 industries wzięło się za produkcję z najwyższa klasą i za pewnie z ogromnym poczuciem odpowiedzialności przy tworzeniu jednej z najwspanialszej serii gier wszech czasów , brakuje mnie tylko noszenia dwóch gnatów na raz .
  A wy gracze co sądzicie o powrocie Jonha 117 ?

 • ENDmOstER Jeszcze nie grałem ale zabiorę się za nią zaraz po skończeniu Far Cry 3. Mam pytanie: To prawda że gra ma Polski dubbing i jeśli tak to jak on wypada?

 • Turkisz80 Tak ma dubbing , całkiem dobrze brzmi . Polski Chief wypadł chyba najlepiej ze wszystkich zdubbingowanych głosów , może tobie przeszkadzać na początku głos Cortany ale z biegiem czasu się przyzwyczaisz ( mnie "Polska " Cortana nie przeszkadzała ale z tego co dane było mi zaobserwować nie każdemu polakowi siadła ). Ale ogółem dubbing wykonany na wysokim poziomie .

 • nexus0 ocenił(a) tę grę na: 8

  ENDmOstER Kawał solidnej gierki bez dwóch zdań. Osobiście bardziej przypadło mi do gustu REACH i historia upadku tej planety, patrząc oczywiście na kampanie dla jednego gracza. Historia opowiedziana w czwórce takiego wrażenia jak ta z REACH na mnie nie zrobiła co nie znaczy, że jest kiepska, co to to nie:) Nie powiem końcówka i zwiedzanie Requiem daje rady:) Multik to wisienka na torcie, od groma trybów i masa zabawy, a do tego sporo elementów pancerza i specjalizacji do odblokowania. Chwali się też darmowe Spartan OPS. Wreszcie MS coś daje i nie karze za to płacić. Co do polskiej wersji (dubbing) mi do gustu nie przypadła. Ale udało mi się dorwać wersje oryginalną z polskimi napisami, która usatysfakcjonowała mnie. Oprawa graficzna oczywiście na najwyższym poziomie co do muzyki była ok, jednak znów ta z ostatniej gierki Bungie wydała mi się bardziej klimatyczna.
  Mocna 8/10

 • nexus0 muzyka którą wytworzyło bungie na potrzebę serii halo na 100% można stwierdzić że jest kultowa , lecz chłopaki z 343 industries bardziej mnie urzekli nową ścieżką dźwiękową ;p

 • ENDmOstER muzyka zajebista ale dubbing siada:/ Dla mnie to tak jakby dubbingować MGSa, po prostu nie da się zastąpić głosu Cortany i MasterC.

 • Turkisz80 Racja ale miło że twórcy starają się o większą przystępność produktu w Polsce

 • ENDmOstER Wiesz, kiedyś to byłem im wdzięczny za lokalizacje gier, ale teraz to raczej ich obowiązek. Łaski nie robią bo w końcu płacimy za te gry, konsole i xbl. Druga sprawa że to Polska to liderzy jeśli chodzi o rynek gier w Europie. People can Fly, Techland oraz CD projekt może nie robią zbyt wielu tytułów rocznie, ale prawie każda gra ma oceny 8/10 lub wyżej, więc Polski język powinien być obowiązkowy zaraz po Angielskim:)

 • Turkisz80 Pod tym kontem jeszcze nie patrzyłem i muszę przyznać że masz rację

 • ENDmOstER Ostatnio na to wpadłem bo wkurzyło mnie że 90% ma zawsze dodany np. Hiszpański oraz Francuski a Niemcy już od czasów Plasystaion 1 mają pełną lokalizację, a jakoś nie słyszę żeby te kraje robiły dobre gry o ile w ogóle je robią :)

 • Turkisz80 Niemcy robią tylko przeciętne crysisy i symulatory farmy ( chyba), Hiszpania i Francja prawdopodobnie nic .Finlandia ma Remady od alana i maxa robią teraz quantum break , bardzo fajne gierki ale oni rzadko kiedy mają nawet napisy w grach w swoim języku .
  Anglia i My jesteśmy liderami Europejskiego rynku gier :]

 • ENDmOstER Alan Wake super gra więc gratulacje im za to. Crisis mi nie podchodzi bo to dla mnie interaktywna reklama nowego silnika CryEngine. Crisis łądnie wygląda i nic poza tym, gra nie ma duszy