PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 352
oceny
9,2 10 1 38352
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Moi drodzy nie chcę nikogo urazić, ale ta gra nie zasługuje nawet by być w top100, a co dopiero na 1 miejscu. Domyślam się, że większość z was dała wysoką ocenę dla tej gry, bo czujecie do niej sentyment, ale o wiele więcej składników składa się na główną ocenę. Więc TO JEST JEDNA WIELKA KPINA Z TYM 1 MIEJSCEM. Dlatego przemyślcie sobie jeszcze raz sprawę i wystawcie tej grze ocenę na jaką rzeczywiście zasłujuje. Ja daje jej 2, i jest to w pełni obiektywna ocena.

BaneKing

W dodatku: ... z telefonu ... który sam sobie " poprawia " wyrazy po swojemu ... a co daje do zrozumienia, że "obsługiwatorowi" telefonu brak kultury lub umiejętności ... aby samemu poprawić telefon, który sam sobie " poprawia " wyrazy po swojemu ... aby zachować odpowiednią pisownię o którą sam się czepia ... a tłumaczenie, że "piszę z telefonu i on sam sobie " poprawia " wyrazy po swojemu" jest niczym innym jak wymówka od lenistwa (lub wielu innych rzeczy o których szkoda wspominać)

P.s. Kolejna rada dla Ciebie "yamaha299_fw" (piszę w tej odpowiedzi do BaneKing'a aby nie robić bałaganu na forum): "wstawka w nawiasie oraz tekst cytowany w cudzysłowie nie są oddzielone odstępem od przylegających do nich znaków interpunkcyjnych" - taki tam cytat z zasad sjp pwn znaleziony na necie ...
P.s.2. Tutaj też "yamaho" nie odpisuj - a czemu ? - a bo temu (pozwolę sobie zacytować sam siebie z poprzedniej mojej wypowiedzi w Twoim kierunku):

A teraz pierwsze primo - moich jakichkolwiek błędów teraz nie wymieniaj i nie szukaj na siłę bo nie interesują mnie one ( ta moja odpowiedź to ot tylko taka mała riposta na Twój wielce obciążający zarzut odnośnie braku znajomości zasad polskiej pisowni u pewnej Damy - zarzut wyszukany "aby tylko coś napisać bo argumentów brak" - taka mała zasada trolli)
Drugie primo - z mojej strony EOT bo nie ma co karmić trolla (takie stworki forumowe na świecie co gadają aby tylko gadać)
Trzecie primo - tak .... tak ... specjalnie na końcach nie postawiłem kropek aby bardziej Cię po gałach poraziły

Drugie P.S. Jakbyś nie wiedział co to znaczy EOT (wujek/ciocia google wie tak w razie co) to podpowiem, że nie musisz mi nic odpisywać bo i tak tego nie odczytam ani nie odpiszę nic na to (bo i po co ? nic twórczego nie napiszesz i nie zdenerwuje mnie to - o co zapewne Ci chodzi - denerwowanie ludzi - takie małe dowartościowanie swojego nędznego żywota)
Pierwsze primo w drugim P.S. tak, wiem, lubię myślniki
http://www.consolegames.ro/forum/attachments/f60-console-club/77488d1286435364-r ed-dead-redemption-please-do-not-feed-troll.jpg

EOT

neo_41

APEL DO WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW TEGO FORUM.
Może na początek się przedstawię, otóż nazywam się Michał i jestem studentem filozofii i psychologii w Krakowie. Zainspirowani projektem " GR@ŻYNA " postanowiliśmy zrobić, a właściwie unaocznić problem z jakim boryka się FilmWeb; czyli trolliingiem. Niestety wszyscy popełniliście kardynalny błąd, odpisywaliście potencjalnemu trollowi ( z pozdrowieniami dla Pana Smokinga ). Chciałbym abyście spojrzeli na tę sprawę obiektywnie i bez żadnego osądzania nikogo i wyciągnęli wnioski; jak łatwo można manipulować ludźmi, nawet nie zdajecie sobie sprawy.

RADA ; Nie odpisujcie do ludzi którzy nachalnie próbują pejoratwynie wypowiadać się na temat filmu, książki, (bo najprawdopodobniej są to trolle) tak jak to zrobiłem ja wcielając się w fikcyjną postać.

PS1. Komentujcie do woli, lecz proszę bez przekleństw, bo chciałem wam tylko pokazać, jak ( stosunkowo ) łatwo jest wkręcić kilkanaście ludzi w dyskusję z trollem i wywołać takie zamieszanie.

PS2. ( teraz ode mnie ) Gra jest jak najbardziej na zasłużonym miejscu :).

Robakator

Jeszcze jedno : " "Dlatego przemyślcie sobie jeszcze raz sprawę i wystawcie tej grze ocenę na jaką rzeczywiście zasłujuje" - Tak zrobilismy. Ja i większość głosujących." otóż gdybyście to zrobili naprawdę, i szczerze to gra wyleciałaby z TOP 100.

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

Robiąc tym samym wolne miejsce dla choć jednej z części Tomb Raidera, której w tym zestawieniu chyba brakuje ;)

"Otóż w pierwszej kolejności oceniałem grafikę, grywalność, fabułę i po prostu całe uniwersum gry, i to się składa na główną ocenę" - wymieniłeś dokładnie te cechy, które z Herosa czynią grę tak dobrze ocenianą :)

Sentyment do gry, kpina, "gdybyście ocenili jak ja obiektywnie" itd to są Twoje argumenty a raczej ich brak. A no i jeszcze brak czytania ze zrozumieniem ;)

ocenił(a) grę na 8
yamaha299_fw

Cóż jesteś ewenementem naszych czasów w którym obecne dzieciaki oceniają produkt głównie przez ładne pudełeczko niż samą jego zawartość . Bo jeżeli uważasz że Mafia II zasługuję na miejsce w TOP 3 gdzie swoją drogą historia opowiedziana w niej jest gorsza w każdym calu niż w 1 części gdzie pod każdym względem jest nieporównywalnie lepsza ( oprócz grafiki jakby nie patrzeć gra ma już z 10 lat ) to wybacz ale nikt cię nie będzie traktował poważnie bo jeśli miałby to być top gier z najładniejszą grafiką ot byłby pewnie CRISIS który zresztą był zwykłą strzelanką z fajnymi pomysłami nic więcej

Bombeldinio

Po pierwsze nie jesteśmy na " ty ", i wypraszam sobie nazywanie siebie dzieciakiem, bo jestem dorosły. Po drugie Mafia II zasługuje na TOP 3, ale nie dlatego, że ma ładną grafikę, tylko dlatego bo ma wciągającą fabułę, i DOBRZE opowiedzianą całą historie, klimat rewelacyjny, a przy okazji grafika jest rewelacyjna. Spotkałem się z porównaniem grafiki w GTA IV do Mafii II co jest idiotyczne, bo GTA nawet nie równa się do Mafii II. CRISIS jest dobry pod względem graficznym ( ale nie najlepszy ) i to wszystko. Nic innego nie przekazuje graczowi.

użytkownik usunięty
yamaha299_fw

"Po pierwsze nie jesteśmy na " ty " " a czy z nicku można się tak do Pana zwracać ? :D

Owszem, Proszę Pana.

użytkownik usunięty
yamaha299_fw

Dobrze, Proszę Pani.

Per Pana, nie per Pani

użytkownik usunięty
yamaha299_fw

naprawdę nie ?

Aż tak niski poziom intelektualny Pan/Pani sobą reprezentuje ? Ubolewam, zaiste.

ocenił(a) grę na 8
yamaha299_fw

Drogi mój " Panie" gdzie ja cię nazwałem dzieciakiem ? bo jeżeli uważasz że cytuję " Cóż jesteś ewenementem naszych czasów w którym obecne dzieciaki oceniają produkt głównie przez ładne pudełeczko niż samą jego zawartość" jest wyzywanie jaśnie pana od dzieciaków to wybacz ale czytanie ze zrozumieniem się kłania. Bo nie obrażam tylko stwierdzam fakt który niestety jest coraz bardziej dostrzegalny zwłaszcza u młodszych jak i starszych zresztą że gry oceniają głównie po grafice cóż ewidentnie po twoich wypowiedziach właśnie tak jest .Porównywanie GTA IV do Mafii II pod względem graficznym faktycznie nie ma sensu ale pod innymi aspektami już tak bo obie są sandboxami gdzie mafia II jest tylko po części a GTA IV jest pełnym sandboxem ( 100% swoboda ) bo tak naprawdę oprócz lepiej opowiedzianej historii i lepszej grafiki to w czym jest niby lepsza od GTA IV ? moim zdaniem w niczym . I jest naprawdę wiele gier w których opowiedziana historia jest lepsza.

Bombeldinio

Proszę Pana Szanownego, dosyć jasno Pan to zasugerował w moją stronę. " [...] gry oceniają głównie po grafice cóż ewidentnie po twoich wypowiedziach właśnie tak jest " - pisząc to zdanie, przyznał się Pan, że to Pan Szanowny czytać ze zrozumienie nie potrafi. Historia w Mafii II jest bardzo dobrze opowiedziana, do faktu jednego przyczepić się można, otóż wiele osób zarzuca głównemu bohaterowi brak charakteru, i obojętność, ale aby gra miała coś przekazać od siebie, muszą sie pojawić takie aspekty.

użytkownik usunięty
yamaha299_fw

nie musi mnie pani obrażać, już dosyć sama siebie pani tutaj obraziła 1. takim bezsensownym tematem 2. wypisywaniem głupot do innych użytkowników

Jezu wyluzuj gościu i nabierz trochę dystansu :p

(Pan) za to mógłby bardziej zwracać uwagę na zasady pisowni, bo jak wiedzę jest to ( Panu ) odległy temat.

użytkownik usunięty
yamaha299_fw

dobrze, a Pani mogłaby wypluć tego kija , którego Pani połknęła.

Ps. chyba widzę, a nie wiedzę. Pani ekspertko od pisowni.

brak słów....brak słów Proszę Pana.

użytkownik usunięty
yamaha299_fw

no comment Proszę Pani

WOW no comment ;) zaszalał Pan.

użytkownik usunięty
yamaha299_fw

tylko wariaci są coś warci, proszę Pani

Szczególnie widać na Pana przykładzie.

użytkownik usunięty
yamaha299_fw

No właśnie, proszę Pani.

yamaha299_fw

Tu pokazujesz jaki z Ciebie "polonista":

"Ps. Miałem okazje pograć w tą grę w teraźniejszości jak i w przeszłości."

kermit_15

Nie ma żadnego błędu, Proszę Pana.

yamaha299_fw

- PS lub P.S.
- okazjĘ
- tĘ grę

kermit_15

Pośpiech Proszę Pana, pośpiech...

yamaha299_fw

Nie sądzę. Interpunkcja też leży, więc proszę odpuścić sobie zwracanie innym uwagi ;)

kermit_15

Interpunkcja to leży u Pana Szanownego.

yamaha299_fw

Dzięki za tę merytoryczną uwagę, pocieszny człowieku ;)

Ciao.

kermit_15

Dla Panśkiego zmysły percepcji ? Nie wątpię.

yamaha299_fw

Zmysłu*

kermit_15

Jakby się tu dało to bym kliknął do Twojej odpowiedzi "Lubię to" hehehe ;)

P.s. Jak to łatwo tłumaczy się raz "pośpiechem" a raz "telefonem, który sam zmienia i poprawia wyrazy" ;)

neo_41

Lepiej się tłumaczyć prawdą, niż kłamstwem Proszę Pana.

APEL DO WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW TEGO FORUM.
Może na początek się przedstawię, otóż nazywam się Michał i jestem studentem filozofii i psychologii w Krakowie. Zainspirowani projektem " GR@ŻYNA " postanowiliśmy zrobić, a właściwie unaocznić problem z jakim boryka się FilmWeb; czyli trolliingiem. Niestety wszyscy popełniliście kardynalny błąd, odpisywaliście potencjalnemu trollowi ( z pozdrowieniami dla Pana Smokinga ). Chciałbym abyście spojrzeli na tę sprawę obiektywnie i bez żadnego osądzania nikogo i wyciągnęli wnioski; jak łatwo można manipulować ludźmi, nawet nie zdajecie sobie sprawy.

RADA ; Nie odpisujcie do ludzi którzy nachalnie próbują pejoratwynie wypowiadać się na temat filmu, książki, (bo najprawdopodobniej są to trolle) tak jak to zrobiłem ja wcielając się w fikcyjną postać.

PS1. Komentujcie do woli, lecz proszę bez przekleństw, bo chciałem wam tylko pokazać, jak ( stosunkowo ) łatwo jest wkręcić kilkanaście ludzi w dyskusję z trollem i wywołać takie zamieszanie.

PS2. ( teraz ode mnie ) Gra jest jak najbardziej na zasłużonym miejscu :).

użytkownik usunięty
yamaha299_fw

spadaj , nie śmieć mi pan w powiadomieniach

Nikt nie kazał Ci tego czytać, a tym bardziej odpowiadać ;).

użytkownik usunięty
yamaha299_fw

kultura nakazuje odpisać jak ktoś coś do kogoś pisze.

nie czytałam, tylko odpisałam.

Ok, niestety nie przypadło Ci to do gustu, rozumiem ;)
Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

Błagam jak szukanie jakiś reliktów mocy może uczyć historii?? to już więcej nauczy się w strategiach historycznych np Imperium Romanum. A tak w ogóle kilka części TB jest bite na głowy przez grę Indiana Jones and Emperor's Tomb. ( bo to Indy był meskim pierwowzorem Lary nie odwrotnie:P)

Czarnogwardzista

Tomb Raider to nie tylko szukanie relikwiów ( nie reliktów ! ) ale też są scenki ( bardzo udane z resztą ) w których Lara opowiada o Atlantydzie, bogach, ornamentach, świątyniach itp. Proszę UWAŻNIE przejść całą serie, a dopiero poźniej wypowiadać się, Panie Szanowny.

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

To nie zmienia faktu że Jonesy był pierwowzorem:) Zdecydowanie lepszy bo jego postać jest barwniejsza.

ocenił(a) grę na 9
yamaha299_fw

Nie karmić trolla, on w młodości grał w GTA4 więc nie wie co to prawdziwe dzieciństwo

katedra

Nie powiedziałbym Pani Szanowny, otóż moja data urodzenia to 1981, więć śmię zaprzeczyć tejże teorii.

yamaha299_fw

Panie*

użytkownik usunięty
yamaha299_fw

Kpiną to jest Twój temat. Gra ma zasłużone 1 miejsce. Nie było większego fenomenu niż Heroes 3. Ten nastrój, ten urok, ta fabuła i muzyka. Coś pięknego i niezapomnianego. Ja co roku wracam do tej gry ponieważ nie zakończyłem wszystkich plansz z podstawy i dodatków. Gra jest wieczna i za każdym razem przynosi wspomnienia i długie godziny wyśmienitej rozrywki. Heroes 3 będzie znana latami w przeciwieństwie do innych gier tylko ładnych wizualnie ale bez duszy, którą zdecydowanie posiadają gry cyklu Heroes 3.

Duszę, sentyment, klimat i dobrą grafikę ma z pewnością Mafia I, II i seria Tomb Raidera.

użytkownik usunięty
yamaha299_fw

Nie grałem to nie wiem. Wiem że nic nie jest tak kultowe(czasami to słowo traci sens przez nadużycie ale tutaj akurat właściwie pasuje) jak Heroes 3. Prawie każdy normalny człowiek w to gra/grał.

" [..] każdy normalny człowiek w to gra/grał " A jak ja jestem nie normalny ?
Ps. Miałem okazje pograć w tą grę w teraźniejszości jak i w przeszłości.

yamaha299_fw

Proszę Pana grałem w niektóre części "Tomb Rider'a" i Mafię 1 i szczerze mówiąc to ta druga jest o niebo lepsza(pozdrawiam fanow Mafii!), ale wróćmy do Pańskiego tematu: 1. HoMM 3 była, jest i będzie najbardziej kultową grą wszech czasów. 2. Porównywanie bf3 do HoMM 3 jest KARY GODNE, poniewarz lata dzielą te dwa tytuły. 3. Wybaczy Pan, ale od Tomb Rider'a jest lepszy nawet pierwszy Mortal Kombat(jeśl ktoś uważą tak samo proszę odpowiadać)
P.S sory za niekóre błędy bo nie jestem z Polski lecz z Białorusi.
P.P.S Pozdrawiam wszystkich fanów HoMM 3.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones