PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 352
oceny
9,2 10 1 38352
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Moi drodzy nie chcę nikogo urazić, ale ta gra nie zasługuje nawet by być w top100, a co dopiero na 1 miejscu. Domyślam się, że większość z was dała wysoką ocenę dla tej gry, bo czujecie do niej sentyment, ale o wiele więcej składników składa się na główną ocenę. Więc TO JEST JEDNA WIELKA KPINA Z TYM 1 MIEJSCEM. Dlatego przemyślcie sobie jeszcze raz sprawę i wystawcie tej grze ocenę na jaką rzeczywiście zasłujuje. Ja daje jej 2, i jest to w pełni obiektywna ocena.

ocenił(a) grę na 10
Akiozzo

Każdy kto uczy się biologii albo chemii i jeszcze na poziomie rozszerzonym powinien być podziwiany za to że to w ogóle ogarnia więc ja przynajmniej nie śmiem wątpić w twe umiejętności.Trollami się nie przejmuj:)

ocenił(a) grę na 10
Czarnogwardzista

Haha, dzięki xD

ocenił(a) grę na 10
Akiozzo

Your welcome:)

Akiozzo

Chemię, Biologię, Fizykę zdawałem na maturze, wszystko poziom rozszerzony, więc rownież mam dużą wiedzę, z tego zakresu.

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

zdawać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej ale właśnie o to chodzi jaki komu wynik wychodzi:D

Czarnogwardzista

Na szczęście legitymuje się starą maturą.
Biologia - 6
Chemia - 6
Fizyka - 5

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

Więc dziwi mnie takie młodzieńcze podejście do gier.

Czarnogwardzista

Proszę Pana Szanownego, jeśli Pan by miał choć trochę inteligencji, to by Pan się spostrzegł, że jak piszę, że liegitymuję się " starą " maturą, to jest chyba oczywiste, że jestem dorosły. Dlatego od młodzieńców to może Pan sobie nazywać innych.

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

Nikt Pana młodzieńcem nie nazywa lecz Pańskie podejście do gier a to raczej różnica którą tak dorosły Pan powinien dostrzegać.

yamaha299_fw

Taki "mądry" a w takie "trudne" gry gra...
Grałem w TR-y i twoja ocena dla "Chronicles" zastanawiająca. Wszystkie z przedziału 1-4 były dużo lepsze . Nie dodałeś do ulubionych więc pewnie nie ukończyłeś. Czyżby słaba grafa?

DIDASKALIA

5 jest jedyną której nie dokończyłem, ukończyłem ok 90 %, do soboty zapewne skończę.
Ps. Grafika jest REWELACYJNA ( jak na tamte czasu ) i bardzo dobrze dopracowane szczegóły.

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

na starej maturze nie było chemii

Loco_

Proszę Pana, gdyby nie było, to bym jej nie zdawał... Proszę następnym razem sprawdzić, miast propagować takie pozbawione jakiegokolwiek sensu merytorycznego.

yamaha299_fw

Wypowiedzi.

yamaha299_fw

Kłamiesz. Stara matura nie miała podziału na poziom podstawowy i rozszerzony. Nie ośmieszaj się kiepskim przekonywaniem innych do swojego podwyższonego poziomu inteligencji. Może jakiś znajomy psycholog, w ramach terapii poprosił Cię o budowanie własnej wartości.

DIDASKALIA

A gdzie ja tu napisałem, że zdawałem na jakimś poziomie ??? Zdawałem maturę ' starą " która była na ocenę, a nie poziom.
I w tej chwili to Pan się ośmiesza i pokazuje swoje kompleksy a'propos WŁASNEJ wartości.

yamaha299_fw

Jeżeli chodziło Panu o zdanie " Chemię, Biologię, Fizykę zdawałem na maturze, wszystko poziom rozszerzony " - chodziło mi, że posiadam wiedzę z tych przedmiotów w zakresie rozszerzonym.

yamaha299_fw

To zdawałeś je na maturze czy nie? Wyżej chwalisz się swoimi wynikami...a to wielka ściema.
Jesteś zwykłym kłamcą.

DIDASKALIA

Radzę przeczytać jeszcze raz, spokojnie i ze ZROZUMIENIEM powyższy post a nie wyzywa mnie Pan od kłamców.

yamaha299_fw

Jednocześnie dowartościowując się.

yamaha299_fw

Jeśli dochodzenie prawdy to dowartościowywanie się, to owszem. Poza tym jako katolik grzeszysz, wypisując tutaj nieprawdę. Najpierw piszesz, że legitymujesz się starą maturą. Następnie podajesz jej wyniki.

"Na szczęście legitymuje się starą maturą.
Biologia - 6
Chemia - 6
Fizyka - 5"

Potem dodajesz, że to dodatkowo poziom rozszerzony.
Następnie próbujesz wybrnąć z nieprawdy, którą napisałeś, twierdząc ,że coś innego miałeś na myśli.

Ja doskonale czytam ze zrozumieniem jestem humanistą.
Nie muszę się dowartościowywać bo mam głęboko, co inni ludzie o mnie myślą.

Jednak strasznie irytuje mnie sposób w jaki dyskutujesz na tym forum.

Chwalisz się czymś czego nie ma- jak dziecko....

Naucz się pisać z przemyśleniem. Nie zarzucaj innym braku umiejętności czytania ze zrozumieniem. Bo jeśli chodzi o mnie to tak jakbyś mówił Federerowi, że nie umie grać w tenisa.

DIDASKALIA

To widzę, że jako rzekomy " humanista " niestety nie zrozumiał Pan sensu zdania " Chemię, Biologię, Fizykę zdawałem na maturze, wszystko poziom rozszerzony " - otóż chodziło mi ( cóż napiszę to jeszcze raz ) że zdałem następujące przedmioty na maturze i dzięki temu posiadam z nich wiedzę z zakresu rozszerzonego, bo jak wiemy na starej poziomów nie było. Tak jestem katolikiem i to Pan grzeszy w tej chwili doszukując się kompleksów u mnie, mimo, że ma Pan je u siebie.

yamaha299_fw

Stara matura dawała możliwość wyboru tylko jednego przedmiotu poza Językiem Polskim i wybranym Językiem Nowożytnym. Ty zdawałeś trzy....

Pozdrawiam oszuście

DIDASKALIA

Polecam pierwej zajrzeć na chociażby wikipedie, oszuście.

yamaha299_fw

Wikipedia nie jest wiarygodnym żródłem więc sprawdziłem w dzienniku ustaw. Faktycznie istniała wtedy opcja zdawania przedmiotów dodatkowych. Jednak w Pańską maturę i tak nie wierzę...

DIDASKALIA

" Faktycznie istniała wtedy opcja zdawania przedmiotów dodatkowych " - Więc pytam się Pana, skąd te wątpliwości ?

yamaha299_fw

Zdałem maturę międzynarodową w języku suahili, z następujących przedmiotów:

biologia
fizyka
chemia
wos
matematyka
historia

Jako Języki wybrałem:

•język angielski
•język francuski
•język hiszpański
•język grecki klasyczny
•język łaciński
•język niemiecki
•język rosyjski
•język słowacki
•język włoski
•język portugalski
•język szwedzki

Wszystkie powyższe, zdane na celujący ze wzgledu na posiadane certyfikaty.
Dodatkowo certyfikat z MENS'Y i uścisk premiera za szczególny wkład w rozwój współpracy między Ugandą a Polską

Wystarczy?
Tutaj każdy Lamus może napisać co tylko chce.

Jeśli Pan tego nie zrozumiał znaczy, że musi Pan przeczytać jeszcze raz ze ZROZUMIENIEM.



DIDASKALIA

Trochę wiary w innego człowieka...No chyba, że telewizja postradała Panu wszelakie rozumy ?

yamaha299_fw

W telewizji oglądam tylko sport. Nie zauważyłem jeszcze żadnych prób inwigilacji w transmisjach sportowych. Poza reklamami, których (niestety) powoli jest więcej niż "zawodów".

DIDASKALIA

" W telewizji oglądam tylko sport. " - Z Pańskich wypowiedzi można wywnioskować coś zupełnie innego :).

DIDASKALIA

Proszę sobie samemu odpowiedzieć.
PS. Bardzo elokwentny post.
Pozdrawiam

yamaha299_fw

Pan też błysnął jak flesz...

DIDASKALIA

Wystarczy, że napiszę równoważnik zdania a zabłysnę przy Panu jak słońce.

yamaha299_fw

Co najwyżej butą.

Papa

DIDASKALIA

Również, żegnam.

DIDASKALIA

APEL DO WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW TEGO FORUM.
Może na początek się przedstawię, otóż nazywam się Michał i jestem studentem filozofii i psychologii w Krakowie. Zainspirowani projektem " GR@ŻYNA " postanowiliśmy zrobić, a właściwie unaocznić problem z jakim boryka się FilmWeb; czyli trolliingiem. Niestety wszyscy popełniliście kardynalny błąd, odpisywaliście potencjalnemu trollowi ( z pozdrowieniami dla Pana Smokinga ). Chciałbym abyście spojrzeli na tę sprawę obiektywnie i bez żadnego osądzania nikogo i wyciągnęli wnioski; jak łatwo można manipulować ludźmi, nawet nie zdajecie sobie sprawy.

RADA ; Nie odpisujcie do ludzi którzy nachalnie próbują pejoratwynie wypowiadać się na temat filmu, książki, (bo najprawdopodobniej są to trolle) tak jak to zrobiłem ja wcielając się w fikcyjną postać.

PS1. Komentujcie do woli, lecz proszę bez przekleństw, bo chciałem wam tylko pokazać, jak ( stosunkowo ) łatwo jest wkręcić kilkanaście ludzi w dyskusję z trollem i wywołać takie zamieszanie.

PS2. ( teraz ode mnie ) Gra jest jak najbardziej na zasłużonym miejscu :).

yamaha299_fw

Ja się świetnie bawiłem drapiąc po GR@ŻYNIE.

Akiozzo

Ja nikogo nie obrażam, ja nie owijam w bawełnę jak większość użytkowników, tylko " walę prosto z mostu " Jeżeli to Panią uraziło, to ma Pani bardzo mało dystansu do siebie. IPN oczywiście, że wiem co to jest, i gratuluję osiągnięcia.
Najbardziej prymitywne, i nizinne jest powiedzieć zdanie w stylu " ty oceniłeś na to i na to daną grę " a przepraszam bardzo każdy ma inny gust a poza tym nie rozmawiamy o mnie, tylko o grze.

yamaha299_fw

O losie ... czepiłeś się braku kropki ? Taki jesteś "dokładny", gdy brak argumentów, aby się przyczepić ? Ok, więc oko za oko
A nawet zacytuję: "Radziłbym pierwej z zasadami polskiej pisowni zapoznać się uprzednio."
Tym bardziej gdy sam wymagasz tego czego nie przestrzegasz (mówiąc o pisowni maszynowej/komputerowej/internetowej)
P.s. Nawet podpowiem gdzie, co byś nie musiał za długo szukać: po przecinku powinna być spacja/odstęp
A teraz pierwsze primo - moich jakichkolwiek błędów teraz nie wymieniaj i nie szukaj na siłę bo nie interesują mnie one ( ta moja odpowiedź to ot tylko taka mała riposta na Twój wielce obciążający zarzut odnośnie braku znajomości zasad polskiej pisowni u pewnej Damy - zarzut wyszukany "aby tylko coś napisać bo argumentów brak" - taka mała zasada trolli)
Drugie primo - z mojej strony EOT bo nie ma co karmić trolla (takie stworki forumowe na świecie co gadają aby tylko gadać)
Trzecie primo - tak .... tak ... specjalnie na końcach nie postawiłem kropek aby bardziej Cię po gałach poraziły

Drugie P.S. Jakbyś nie wiedział co to znaczy EOT (wujek/ciocia google wie tak w razie co) to podpowiem, że nie musisz mi nic odpisywać bo i tak tego nie odczytam ani nie odpiszę nic na to (bo i po co ? nic twórczego nie napiszesz i nie zdenerwuje mnie to - o co zapewne Ci chodzi - denerwowanie ludzi - takie małe dowartościowanie swojego nędznego żywota)
Pierwsze primo w drugim P.S. tak, wiem, lubię myślniki
http://www.consolegames.ro/forum/attachments/f60-console-club/77488d1286435364-r ed-dead-redemption-please-do-not-feed-troll.jpg

EOT

neo_41

Proszę Pana, w tej wypowiedzi zrobił Pan mnóstwo błędów, więc o czym my tu mówimy...
PS. Proszę zajrzeć do słownika, nie zaszkodzi.
O argumentach wspominałem wcześniej, nie lubię się powtarzać; co udowadnia brak umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

Co w takim razie wg Ciebie powinno być na pierwszym miejscu i dlaczego?

Robakator

Moim skromnym zdaniem, na pierwszym rankingu FilmWebowego powinna być cała Tomb Raider. Gra ma ciekawą i bardzo wciągającą fabułę. Od lat 90' do dzisiaj grafika była/jest REWELACYJNA ( a w " Tomb Raider 2012 " to cudo ). Istnieją misje poboczne w domu, w ogrodzie, labiryncie. Już w 1996r ( czyli pierwsza część ) ogłoszono ją grą roku, i pochłonęła MILIONY graczy na całym świecie. Poza tym UCZY historii. W ogóle gry historyczno - przygodowe są najlepsze.

yamaha299_fw

Jeszcze jedno, ( taka praktyczna " dobroć " ) każda część gry miała rewelacyjną grafikę, lecz nie miała wygórowanych wymagań co czyniło ją jeszcze lepszą, może bardziej dostępną dla mas.

yamaha299_fw

Jeszcze Dumam niestrudzenie nad grą Uncharted 3,2,1 która jest bardzo dobrą grą i powinna się znaleźć PRZYNAJMNIEJ w TOP 5. Taka mała ciekawostka, gra powstała właśnie dzięki serii gier Tomb Raider.

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

Sam piszesz:

"Domyślam się, że większość z was dała wysoką ocenę dla tej gry, bo czujecie do niej sentyment" - Podobnie jak Ty do serii Tomb Raider.

"ale o wiele więcej składników składa się na główną ocenę" - Dokładnie;) Heroes 3, GRAFIKA mimo że się zestarzała to wciąż prezentuje przyzwoity poziom a gra wygląda dalej ładnie. AUDIO zarówno kiedyś jak i dziś trzyma dobry wysoki poziom. GRYWALNOŚĆ - jedna z najlepszych w historii gier!!! MULTIPLAYER, olbrzymi atut tej gry, który pozwala na zabawę zarówno przy jednym kompie jak i w sieci.

"Ja daje jej 2, i jest to w pełni obiektywna ocena" - Nie kolego, to jest Twoja subiektywna ocena bez podania żadnych argumentów na jej poparcie.

"co do tego zdanie nie byłbym do końca pewien, bo battlefield 3 ma ogromną grywalność' - Równie wysoką ma Heroes 3. Ale takie prawa rynku, że w nowości gra mnóstwo ludzi i mimo że Battlefield 3 jest bardzo dobrą grą to wcześniej czy później coś z gatunku Online FPS pewnie go przebije a Heroes trzyma się dzielnie i mimo upływu lat wciąż ma sporą liczbę fanów i aktywnych graczy.

"Jeżeli ta " gra " jest na pierwszym miejscu, to ranking FilmWebowy upadł na łeb na szyję" - blisko 10 tys. głosów nie mających pojęcia o grach wystawiło taka ocenę pewnie z sentymentu, bo oczywiście nie dlatego, że Heroes 3 jest po prostu jedną z najlepszych gier w historii i tak też został oceniony

"i pochłonęła MILIONY graczy na całym świecie" - A czy z Heroes 3 nie było podobnie?

"Poza tym UCZY historii" - Jest mnóstwo innych gier w których można znaleźć znacznie więcej wiedzy historycznej niż w Tomb Raider.

"W ogóle gry historyczno - przygodowe są najlepsze." - Kolejna subiektywna ocena fana gatunku. Przecież każdy wie, że najlepsze są strategie turowe ;)

"Jeszcze Dumam niestrudzenie nad grą Uncharted 3,2,1 która jest bardzo dobrą grą i powinna się znaleźć PRZYNAJMNIEJ w TOP 5" - Wg jednych powinna, wg innych nie. Dla mnie osobiście jest wiele innych, ciekawszych propozycji znacznie niżej ocenionych co nie przeszkadza mi grać w moje ulubione pozycje a jednocześnie docenić inne dobre tytuły, które mniej mnie interesują.
ps wyraz w środku zdania (Dumam) piszemy z małej litery. Proszę nie wytykać błędów innym kiedy samemu się je popełnia. A nie jedyny to błąd w Twoich wypowiedziach ;)

"Dlatego przemyślcie sobie jeszcze raz sprawę i wystawcie tej grze ocenę na jaką rzeczywiście zasłujuje" - Tak zrobilismy. Ja i większość głosujących.

A na koniec takie pytanie. Czemu te "swoje" Tomb Raidery oceniłeś "zaledwie" 8/10? Taką ocenę to mogę wystawić ja chociaż fanem Lary nie jestem a jednak potrafię docenić dobrą grę w przeciwieństwie do Ciebie. Pozdrawiam.

Robakator

Chciało się Panu to wszystko cytować ?, podziwiam.
Po drugie, powtarzam po raz " - etny ", że piszę z telefonu i on sam sobie " poprawia " wyrazy po swojemu.
Po trzecie : " "Domyślam się, że większość z was dała wysoką ocenę dla tej gry, bo czujecie do niej sentyment" - Podobnie jak Ty do serii Tomb Raider. " Otóż w pierwszej kolejności oceniałem grafikę, grywalność, fabułę i po prostu całe uniwersum gry, i to się składa na główną ocenę, a sentyment jest tylko " dodatkiem " który nie składa się na GŁÓWNĄ OCENĘ GRY.
Po czwarte : " "Ja daje jej 2, i jest to w pełni obiektywna ocena" - Nie kolego, to jest Twoja subiektywna ocena bez podania żadnych argumentów na jej poparcie. " - Kłania się tu główne hasło ze SP, którym jest tzw.: " czytanie ze zrozumieniem " co jest dla Pana obce.
Po piąte : " "i pochłonęła MILIONY graczy na całym świecie" - A czy z Heroes 3 nie było podobnie " nie wątpię że było inaczej.
Po szóste : " "Poza tym UCZY historii" - Jest mnóstwo innych gier w których można znaleźć znacznie więcej wiedzy historycznej niż w Tomb Raider. " - być może są gry z podobną wiedzą historyczną, ale według mnie, Tomb Raider przekazuje ją w sposób najlepszy.
Po siódme : Bardzo nie lubię takich użytkowników typu " a ty wystawiłeś ocenę taką, albo taką " to świadczy, że nie potrafi się Pan bronić argumentami, tylko przecież najłatwiej jest wejść na kogoś profil i pisać tego typu zdania. Oczywiście jedne części gry oceniłem na 8/9/10, lecz i tak UNIWERSUM CAŁEJ SERII klasyfikuje się być na pierwszym miejscu w rankingu FilmWebowym

yamaha299_fw

A'propos Mafia II zasługuje jeszcze na uznanie, co najmniej w TOP 3.

yamaha299_fw

trzeba byc nieźle powalonym nerdem,zeby pisac do kogos na Pan na forum internetowym

BaneKing

To kwestia kultury, jak widać Pan Szanowny wychował się w " innym " środowisku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones