Odtwórz trailer nr 1 2:03
Gra wideo

2015
7,4 1 855
ocen
7,4 10 1855
123
chce zagrać
{"id":"696554","linkUrl":"/videogame/Heroes+of+the+Storm-2015-696554","alt":"Heroes of the Storm","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/65/54/696554/7826748.2.jpg"}
Postacie ze świata gier Blizzarda toczą walkę w krainie Nexus. Więcej Mniej

Zobacz Heroes of the Storm zwiastun

gatunek
premiera
deweloper
Blizzard Entertainment
wydawca
Blizzard Entertainment
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Heroes of the Storm
Heroes of the Storm (2015) Zwiastun nr 1 2:03
Heroes of the Storm | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2015 | Gra wideo Kinowy zwiastun "[videogame=696554]Heroes of the Storm[/videogame]", gry z gatunku MOBA od Blizzarda. 

Rzuć się w wir emocjonujących, chaotycznych, toczonych w niesamowitym tempie drużynowych potyczek. Walcz w niekończącej się bitwie u boku potężnych, kultowych bohaterów z najodleglejszych nawet krańców niesamowitych światów Blizzarda, by sięgnąć po chwałę. Staraj się przeżyć i baw się dobrze! "Heroes of the Storm" to darmowa, sieciowaRzuć się w wir emocjonujących, chaotycznych, toczonych w niesamowitym tempie drużynowych potyczek. Walcz w niekończącej się bitwie u boku potężnych, kultowych bohaterów z najodleglejszych nawet krańców niesamowitych światów Blizzarda, by sięgnąć po chwałę. Staraj się przeżyć i baw się dobrze! "Heroes of the Storm" to darmowa, sieciowa drużynowa bijatyka Blizzarda, w której występują obok siebie różnorodne, kultowe postaci znane z legendarnych światów science-fiction i fantasy stworzonych przez studio z Irvine. Bohaterowie z uniwersów "Warcrafta", "StarCrafta" oraz "Diablo" ścierają się w niesamowitych, pełnych akcji bataliach.

dystrybucja
studio
Blizzard Entertainment (deweloper) (wydawca)
data produkcji
2015
kraj
tytuł oryg.
Heroes of the Storm
inne tytuły
HotS (tytuł skrócony) USA
Blizzard DOTA (tytuł roboczy) USA
Blizzard All-Stars (tytuł roboczy) USA
Więcej...
"Heroes of the Storm" początkowo została tworzona jako mod do gry "StarCraft II", ale w późniejszym czasie twórcy postanowili stworzyć osobną produkcję.
Dzisiaj "Heroes of the Storm" sprawdzi się najlepiej jako zapychacz. Coś w rodzaju krótkiej odskoczni od gier głównego nurtu. więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych