Dużo ludzi pisze, że to najlepsza gra w jaką grali, że niesamowity klimat, że pochwała tu i tam. A ja... nudzę się na śmierć w tej gierce. Toż to DayZ, tylko z dodatkiem paru bossów jako główna mechanika gry i daje plusy i punkty za zabijanie innych graczy. Próbowałem grać w 3 różne tryby i za każdym razem usypiałem....
więcej