PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613657}
7,8 226
ocen
7,8 10 1 226
Indiana Jones and the Infernal Machine
powrót do forum gry Indiana Jones and the Infernal Machine

Wciągająca i ciekawa gierka, fajnie czasem do niej wrócić. Chciał bym żeby np na 15 lecie wydali reedycje ja z grafiką taką jak ma nowy Tomb Raider bez żadnych udziwnień po prostu z lepszą grafiką.

yoda8

Gdyby mieli poprawić grafikę w tej grze przed jej reedycją to odechciałoby im się, podejrzewam. Dla mnie tamta grafika ma swój urok, tak jak Wolfenstein czy gry na C64 ;) Chciałbym, żeby w ogóle ją wydali ponownie! Wie ktoś, skąd można to ściągnąć? Bo mam płytkę, która już mi nie działa… :/

ocenił(a) grę na 9
yoda8

Wie ktoś jak odpalić tą gre na windows 7?

ocenił(a) grę na 10
Romanooo

Genialna gra z klimatem , z czasów kiedy gra nie starczała na jeden wolny wieczór tak jak dzis.Grafiki bym nie ruszał , ma swój urok nawet i dziś.
Co do odpalenia gry spod Win 7 spróbowałem tego : http://raven.theraider.net/showthread.php?t=21596
Sprawdziłem, działa ! :)

ocenił(a) grę na 8
JMF

Mam pytanko.Mam Windowsa 7 teraz.I czy to zmieniłoby coś w kwestii buga jakiego mam w przedostatniej misji? Mianowicie jak się schodzi przez to przejście w Babylonie na dół to platforma jest jakby opuszczona i nie da się przejść.A tak być nie powinno.Czy Windows 7 mógłby naprawić ten błąd?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones