PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611927}
7,3 14 349
ocen
7,3 10 1 14349
League of Legends
powrót do forum gry League of Legends

Jakie według was są najmiej popularne postacie w Lolu.
Dla mnie-
-Sejuani
-Zyra
-Heimerdinge
-Viktor
To są postacie, które najmiej widuje(aby nie było mam 30 level i cały czas gram narankedach)

ocenił(a) grę na 10
Mr_Apokalips

Przecież Zyra jest dość popularna ;p albo jako support albo jako ap carry, z tego setupu wywaliłbym ją a wrzucił Poppy, bo nie widziałem jej już od wieków, zresztą nie mam pojęcia gdzie miałaby iść, bo ani to na topa dobre ani gdziekolwiek, a ostatnio ludzie nawet zaczęli Karmą grać, chociaż głównie dla beki....

ocenił(a) grę na 10
v4zquez

No masz racje, Poppy też już od wieków nie widziałem.Ja Dodałbym też Janne i od jakiegoś czasu żadko też spotykam Trundla.

ocenił(a) grę na 10
Mr_Apokalips

-Karma
-Sejuani
-Leona
-Mordekaiser
-Renekton
-Orianna

Mr_Apokalips

Tak całkowicie obiektywnie (według statystyk) najmniej popularni są:
1. Urgot
2. Heimerdinger
3. Poppy
4. Sion

ocenił(a) grę na 10
paint

Też zapomnaiłem o Urgocie:d
Ale sion?Przecież ja go widze co 4 mecz(około).I tak jak ktoś wcześniej wspomniał Orianna też się może do nich zaliczać.

Mr_Apokalips

ja tam dawno nie widziałem lulu, trundlle i kennena a kog'maw to już też rzadkość prawda taka że ludzie grają tylko tymi op czempionami np xin nigdy nie dostał porządnego nerfa więc ludzie nim grają...

ocenił(a) grę na 9
Kalenz

na lolkingu znajdziecie dokładne statystyki http://www.lolking.net/charts?region=all&league=ranked&type=champion-unpopularit y&range=monthly :)

ocenił(a) grę na 10
Mr_Apokalips

mało kto gra shyvaną a według mnie to najlepszy bohater

ocenił(a) grę na 10
white1181w

Niektórych champów ciężko spotkać bo są na tyle trudni bądź ryzykowni, że tylko naprawdę dobry gamer nimi gra i wygrywa;)
Przykładem jest Orianna, Kog i zdecydowanie najlepszy- Xerath.

White, jeśli uważasz że Shyva jest najlepszym champem, to możemy zagrac solo;) Mój nick Black Proud, europa wschodnia;)
W obecnej mecie jest słabiutka, czego dowodem są zreszta statystyki na LOLking. Gdzie w ogóle można nią grac? Na solo topie większość picków zjada ją bez większych problemów. Jungle? Bez porównania słabsze ganki i jungle clear od wszystkich aktualnie topowych buszmenów- Hecarima, Jarvana, Udyra oraz tych słabszych, jak Amumu, Xin, czy nawet Voli.
Pomijając early i mid game (gdzie Shyva ssie, zwłaszcza w porównaniu do innych mozliwych picków), również w late niewiele zrobi... Zakładając nawet, że jakimś cudem wczesniej się nafeedowała, to i tak w porównaniu do np Amumu, Hecarima (jungle) czy Nasusa, Khazixa, Voliego, Kennena (solo top) kompletnie nic nie wnosi do gry.
Niestety, Shyvana choć przyjemna (moj pierwszy champ którym grałem;)) jest słabiutkim pickiem w obecnej mecie


Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 7
Mr_Apokalips

URGOT jest mało popularny,
LEONA też,
rzadko widuje się TRUNDLE
sam gram często TRYNDAMEREM, ale ogólnie mało ludzi nim gra
rzadko widać RUMBLE
SEJUANi jak wspomniałeś
KARMĄ też prawie nikt nie gra
ORIANA to już w ogóle

ocenił(a) grę na 10
doliwaq

Leona jest baaardzo popularna, jeden z najlepszych supportów.
Sejuani również jest często brana jako jungler.

Najrzadsze postacie to rzeczywiście Trundle czy Rumble, czego nie rozumiem, ten drugi a top jest świetny.

ocenił(a) grę na 7
Cherlindrea

To może w rankedach, w zwykłych grach mało kto gra Leoną i Sejuani. Zapomniałem jeszcze dodać LULU, nią też prawie nikt nie gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones