W tym wątku proponuję zamieszczać kampanie (ewentualnie mapy czy inne modyfikacje) tworzone przez społeczność, które z jakiegoś powodu (najlepiej ogólnego
dopracowania lub klimatu) przypadły wam do gustu, wraz z krótkim opisem. Być może dzięki temu ktoś będzie mógł powiedzieć o swojej ulubionej, która nie zdobyła...